MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Gdy zamierzasz działać...

 

Postów: 1

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

PanBicz

Post #1 Ocena: 0

2018-12-21 11:08:01 (5 lat temu)

PanBicz

Posty: 1

Mężczyzna

Z nami od: 21-12-2018

Skąd: Greenford

Gdzie szukać pomocy jak nie na forum .
Kto szuka pomocy , ten dostanie pomoc .
Ponad tygodniowe rozmyślanie nad swoim zyciem i czytaniem Psalmu 116 zaprowadziło mnie tu .
Poszukuję pracy , osoby która będzie chciała mnie czegoś nauczyć i będzie wyrozumiała a nie wykorzysta jak do tej pory inni. Mam pracę jako pomocnik lakiernika , ale odkąd powiedziałem prawdę że jestem uzależnieniony od hazardu i to mój niewiekszy problem i staram się wyjść z tego , chodząc na miting , licząc 24h by nie poddać się i walczyć . Wykonuje swoją pracę rzetelnie , staram się jak mogę w miarę swoich umiejętności to i tak kierownik traktuje mnie jak śmiecia . Przynieść rękawiczki , przynieś maskę , zrzuci śmieci na podłogę a moglby sam zanieść do kosza to mi mówi posprzątaj to . Chyba sprawia mu to satysfakcje a ja nawet się nie odzywam bo po co , jak coś powiem to słyszę " co mówiłeś ? . Zresztą mniejsza z tym. Ale to też jest czynnik kiedy mam już dość i chce się pograżyc w tym co jest dla mnie złe.

Nie wiem po co to pisze ... Ale pisze , jeśli by ktoś chciał zatrudnić takiego beznadziejnego pomocnika do pracy jak ja to mogę nie dużo zaoferować ale tylko chęć do pracy w normalnej atmosferze .
Byłem pomocnikiem fachowca w Szwecji, świetny gość na prawdę umiał wszystko i trochę mnie nauczył co umiał, a jak mnie nauczył ? Słowami , wyjaśnieniem , pokazaniem , wystarczyło mi pokazać raz a już wiedziałem a nie tak jak teraz że czegoś nie potrafię albo nie wiem to od razu z krzykiem i obrażaniem a ja co , słucham , przyjmuje , nieodzywam się bo po co jak i tak nie wygram jak ktoś wie lepiej i nie dopuszcza myśli że ktoś może czegoś nie umieć .

Nie pije i nie przeklinam , staram się być kulturalny tego nauczyłem się w Szwecji .
Tak więc drodzy forumowicze, jeśli ktoś by chciał mi dać szansę to czekam

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Emeryt56

Post #2 Ocena: 0

2018-12-21 12:42:30 (5 lat temu)

Emeryt56

Posty: 1661

Mężczyzna

Z nami od: 15-01-2018

Skąd: Montreal (Bristol)

Z twojego postu wynika że chcesz aby przyszły pracodawca z góry zakceptował twoje wady a ty będziesz uważał : jakiegoś mnie wziął takiego masz?
Nie jestem pewien czy to chwyci.
Zazwyczaj pracodawcy nie chcą się uwikłać "niańczenie" pracowników.

Hmm... ja bym szukał innej pracy ale bym się tylko chwalił moimi zaletami a sprawy osobiste bym zachował dla siebie.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,