MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Za dużo wypłaty

 

Postów: 1

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

PolkawUK

Post #1 Ocena: 0

2018-01-17 23:22:11 (6 lat temu)

PolkawUK

Posty: 3

Kobieta

Z nami od: 17-01-2018

Skąd: Exeter

Witam. Pracuje przez agencje pracy i dzisiaj otrzymałam Payslip z którego wynika, ze dostanę wynagrodzenie za cały zeszly tydzień plus za cały tydzień urlopu. Chodzi o to, że ja nie miałam w tamtym tygodniu wolnego. Mam natomiast zaplanowany urlop w przyszłym miesiącu od 8 lutego. Wydaje mi się, że zaszła u nich pomyłka i oni wpisali mi ten urlop od 8 stycznia a nie od 8 lutego. Stąd moje pytanie. Czy oni są w stanie mi to jakoś odkręcić? Nie pracuje tam jeszcze roku wiec żeby pojechać na dwa tygodnie na wakacje musiałam sobie te dni nazbierać a tutaj taki psikus. No i dodatkowo zeżarło mi w cholerę podatku. Pojadę jutro do agencji ale nie chce żeby mnie zbyli, że nic nie da się zrobić. Macie jakieś rady? Ktoś może miał podobną sytuacje? Pozdrawiam

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #2 Ocena: 0

2018-01-18 12:29:04 (6 lat temu)

Posty: n/a

Mężczyzna

Konto usunięte

Jak najszybciej sie skontaktuj zanim rozlicza ta wyplate w HMRC to beda jeszcze mogli zmienic.
Jeżeli zależy Ci na stworzeniu jedynej w swoim rodzaju atmosfery a także niezapomnianym doświadczeniu dla Ciebie a, także Twoich gości, zobacz stronę internetową l. muzyka na wese

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,