MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Ambasada w Londynie

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

Postów: 24

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

samnasam

Post #1 Ocena: 0

2016-05-24 21:00:43 (8 lat temu)

samnasam

Posty: 28

Mężczyzna

Z nami od: 24-05-2016

Skąd: Devon

:-8 Ludzie to totalna porazka z tym logowaniem , czy oni mysla ze Polacy nie maja co robic ? w tych godzinach ludzie pracuja albo wracaja z pracy jak mozna sie logowac czy tego taki system nam urzadzic ? przeciez to nie jest ulatwieniem dla klijentow . prosze o pomoc potrzebuje szybko zalatwic paszport czy jest mozliwosc abym pojechal do Ambasady w Londynie i sie na 100% tam dostane bez tego glupkowatego logowania ? nawet na facebook'u do Ambasady nie mozna napisac . co to jest . prosze o pomoc i porade ludzi dobrej woli .
ps:dzis strona zostala przeciazona a potem pokazalo - bledy ogolne , wiec zapytuje jak mozna z ty walczyc bo zyc sie nie da ! :-M]

[ Ostatnio edytowany przez: samnasam 24-05-2016 21:02 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #2 Ocena: 0

2016-05-24 21:10:17 (8 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

tomaszzet

Post #3 Ocena: 0

2016-05-24 22:21:00 (8 lat temu)

tomaszzet

Posty: 7966

Mężczyzna

Z nami od: 09-05-2010

Skąd: South Yorkshire

Cytat:

2016-05-24 21:00:43, samnasam napisał(a):
:-8 Ludzie to totalna porazka z tym logowaniem , czy oni mysla ze Polacy nie maja co robic ? w tych godzinach ludzie pracuja albo wracaja z pracy jak mozna sie logowac czy tego taki system nam urzadzic ? przeciez to nie jest ulatwieniem dla klijentow . prosze o pomoc potrzebuje szybko zalatwic paszport czy jest mozliwosc abym pojechal do Ambasady w Londynie i sie na 100% tam dostane bez tego glupkowatego logowania ? nawet na facebook'u do Ambasady nie mozna napisac . co to jest . prosze o pomoc i porade ludzi dobrej woli .
ps:dzis strona zostala przeciazona a potem pokazalo - bledy ogolne , wiec zapytuje jak mozna z ty walczyc bo zyc sie nie da ! :-M]

[ Ostatnio edytowany przez: <i>samnasam</i> 24-05-2016 21:02 ]




Zagladnij na FB profil ambasady w Manchester i poczytaj sobie komentarze. Bardzo chetnie odpisuja :-D

Nawet godziny zmienili niby przez komentarze.

Ja juz zrezygnowalem z polowania.
Polityczny inaczej

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ie2ox4-b

Post #4 Ocena: 0

2016-05-25 05:13:13 (8 lat temu)

ie2ox4-b

Posty: 3591

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 27-05-2014

Skąd: Oxford

Niektórzy to mają pecha, inni kochają narzekanie... Ja za drugim podejściem zalogowałem się, wybrałem dogodny termin i nie było problemu. Że w danym momencie nie ma wolnych... no to za godzinę lub kilka pojawia się cała strona wolnych miejsc. Bez terminu ustalonego przez internet - nie da rady. Ochrona nie wpuści. Trzeba mieć wydruk lub chociaż na telefonie...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

tomaszzet

Post #5 Ocena: 0

2016-05-25 06:31:39 (8 lat temu)

tomaszzet

Posty: 7966

Mężczyzna

Z nami od: 09-05-2010

Skąd: South Yorkshire

Gdybys mial pecha przez kilka miesiecy, to bys inaczej gadal.
Temat byl tutaj poruszany kilka tygodni temu.
Polityczny inaczej

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kik1976

Post #6 Ocena: 0

2016-05-25 07:11:30 (8 lat temu)

kik1976

Posty: 6561

Kobieta

Z nami od: 30-08-2006

Skąd: Neverland

ja tez nie mialam problemu z umowieniem wizyty, ale wkurzajace jest to, ze pojedziesz na dana godzine, a potem czekasz godzine albo poltorej, a dzieciaki swira dostaja... a jak sie spoznisz, to po ptokach, na szczescie nastepna wizyta za 5 lat...moze cos sie zmieni...
Actus hominis non dignitas iudicentur ..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ie2ox4-b

Post #7 Ocena: 0

2016-05-25 07:26:16 (8 lat temu)

ie2ox4-b

Posty: 3591

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 27-05-2014

Skąd: Oxford

To ja chyba byłem w jakiejś innej...
Spóźniłem się ze trzy godziny, wszedłem bez problemu. Numerek z maszyny rejestrującej... trzy osoby przede mną... Powrót do samochodu to 40 mni. koło tesco. Tych co przyszli wcześniej lub niezarejestrowanych, nie wpuszczali. Następna wizyta za 10 lat... chyba że coś się zmieni...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Severance_

Post #8 Ocena: 0

2016-05-25 08:08:12 (8 lat temu)

Severance_

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2016-05-24 21:00:43, samnasam napisał(a):
:-8 Ludzie to totalna porazka z tym logowaniem ,


Ja pierwszy raz probowalam okolo dwoch miesiecy temu. Popoludniami nie ma zadnego sensu probowac. Przez trzy tygodnie "strzelalam" ad hoc i wymienialam korespondencje z Konsulatem w Manchester, az w kolejnej korespondencji zostalo mi wyjasnione, ze musze sie logowac dokladnie o 09:00 i mam na to 5 minut. Przeorganizowalam zycie na tydzien czasu i codziennie bylam przy komputerze pare minut przed dziewiata. "Strzelanie" rozpoczynalam 15 sekund przed dziewiata, tyle mniej wiecej zabiera przeladowanie sie ich strony.
Czwartego dnia wyskoczyl mi termin, 08.07! W miedzyczasie rozpatrywalam mozliwosc wyjazdu do Polski, tak poradzili mi forumowicze i uwazam, ze w sytuacji kryzysowej (i jesli jest taka mozliwosc), jest to bardzo dobrym pomyslem. W mojej sutuacji Lipiec jest do zaakceptowania wiec z wyjazdu do Polski zrezygnowalam, ale jest to na pewno jakas opcja. Powodzenia zycze.
Mind your own biscuits and life will be gravy

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

stanislawski

Post #9 Ocena: 0

2016-05-25 08:16:58 (8 lat temu)

stanislawski

Posty: 7976

Mężczyzna

Z nami od: 10-04-2008

Skąd: Narnia

Poważnie z tą dziewiątą?
(Umówiłem się z nią na dziewiątą!
...tak jak dziś!";)

Chyab zacznę już procedurę na 2017...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Post #10 Ocena: 0

2016-05-25 08:21:32 (8 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,