MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Muszę wysłać z Polski czek do sądu w Londynie - jak to zrobić

 

Postów: 3

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

jalil81

Post #1 Ocena: 0

2008-09-15 21:48:50 (16 lat temu)

jalil81

Posty: 3

Kobieta

Z nami od: 15-09-2008

Przeprowadzam rozwód korespondecyjny ;-)w Londynie tylko oczywiście coraz to nowe problemy . Teraz aktualnie z płatnosciami-sąd w londynie preferuje tylko czeki, gotówkę lub postal order. Gotówka odpada listem oczywiście, natomiast czy pozostałe formy moge zastosować tu z polski? moze i bym znalazla kogos w anglii kto moglby to za mnie wyslac ale w tak delikatnej sprawie jak rozwód, gdzie na dodatek głównym argumentem jest to że mieszkam w polsce i porzuciłam swojego męża, a poza tym chciałabym uniknac przyjezdzania na sprawe rozwodowa musze unikać jakichkolwiek niejasności - a te pojawiłyby sie gdyby pozew został wysłany z polski a kasa z anglii. Czy ktos ma na to jakas rade? prosze pozmocie mi dobrzy ludzie -chciałabym wkrótce wziac ślub tym razem z polakiem bo polacy sa jedymi facetami godnymi Polek:)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

krakn

Post #2 Ocena: 0

2008-09-15 22:11:00 (16 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

Cytat:

2008-09-15 21:48:50, jalil81 napisał(a):
bo polacy sa jedymi facetami godnymi Polek:)


BA!
od 40 lat to powtarzam, ale mało która słucha zza młodu ;-):-o8-):-]:-]:-]:-]
coś tu na gmatwałaś i jak tu uffać kobiecie :)

a tak na poważnie skoro zrozumiałaś że najlepsze dla polek geny to polskie twarde geny :-]:-]:-] ci zasugeruje odwiedzenie rodziny w Polsce i zapłacenie osobiście z polski, z drugiej strony ludzie na zakupy z wawy do Londynu jeżdżą bo taniej wiec czemu byś miała nie zapłacić gotówka w uk?
to nie sprawa karna luz.

pozdrawiam, aha żeby nie było wcale nie namawiam na swoje twarde polskawe geny 8-):-]:-]:-]:-]
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

reivilo

Post #3 Ocena: 0

2008-09-15 22:17:42 (16 lat temu)

reivilo

Posty: 2314

Kobieta

Z nami od: 09-09-2007

Skąd: inąd

Jesli jest o czek do angieleskiego konta to wysylaj listem poleconym.



W polsce czeki chyba juz wyszly z uzycia ....wiec nie wiem ktory bank da ci czek

Moi zadniem najprosciej - jesli wersja pierwsza nie wchodzi w gre - miedzynarodowy postal order.Ale panienki na poczcie beda mialy zgryza ....poczytaj najpierw w regulaminie poczty polskiej.
Powiem ci ze dostaje postal order z roznych karjow europy ....ciekawe jak to z polski wyglada.

tu masz opcje przekaz zagraniczny jak klikniesz w niego pokaze ci sie oplata w zaleznosci od kwoty

[ Ostatnio edytowany przez: reivilo 15-09-2008 22:22 ]

Ludzie myślcie ....to nie boli !!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

jalil81

Post #4 Ocena: 0

2008-09-16 20:07:19 (16 lat temu)

jalil81

Posty: 3

Kobieta

Z nami od: 15-09-2008

heh sęk w tym że ja mieszkam w Polsce od dłuższego czasu dlatego te rozpaczliwe poszukiwania sposobu na zapłacenie...w Uk to byłby luz ale niestety wykruszyli mi się tacy co mogliby to tam na miejscu załatwić...ale dzięki wielkie za porady- myślałam że nikt nie napisze, a polskie geny popieram sa najlepsze!!!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,