MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Rozliczenie wspolne z rodzina z podatku?

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

Postów: 20

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

artur34

Post #1 Ocena: 0

2008-05-30 09:26:09 (16 lat temu)

artur34

Posty: 44

Mężczyzna

Z nami od: 20-12-2007

Skąd: brentwood

witam wszystkich!jesli ktos z was rozliczal sie wspolnie z rodzina w anglii z podatku dochodowego ibyl jedynym zywicielem rodziny to prosze o jakas porade?moze ktos z was wlasnie sie tak rozliczal!pracuje juz 4 lata i rozliczam sie sam ale mam zone ktora niepracuje i 3 dzieci!oczywiscie mieszkaja w polsce ale sa zarejestrowani jak ja w anglii tez!chodzi oto czy nalezy misie jakis zwrot ztego tytulu iczy moge starac sie o zwrot za ubiegle lata?zarabiam brutto 26000tys funtow rocznie brutto iztego tygodniowo wychodzi mi ponad 100 funtow podatku i roznych tam skladek!jesli ktos mial juz taki przypadek prosze jakis namiar lub porade??dzieki!!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

kik1976

Post #2 Ocena: 0

2008-05-30 09:56:47 (16 lat temu)

kik1976

Posty: 6561

Kobieta

Z nami od: 30-08-2006

Skąd: Neverland

nie ma tu rozliczania wspolnego , tylko dla osob na emeryturze. nie wazna ile masz dzieci i zon, rozliczasz sie sam. a wlasciwie jesli nie masz firmy i nie pracujesz w budownictwie, to moze nawet urzad sam cie rozliczyc. system jest inny niz w polsce. jak to sa zarejestrowani tutaj, a mieszkaja w polsce? jesli wychodzilby ci zwrot, to by ci go wyplacili, jeslimasz poprawnie pobierany podatek, to raczej zadnego zwrotu nie bedzie. natomiast jesli rodzina jest w polsce, to tamtejszy urzad moze sie czepic.

[ Ostatnio edytowany przez: kik1976 30-05-2008 09:59 ]

Actus hominis non dignitas iudicentur ..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

artur34

Post #3 Ocena: 0

2008-05-30 10:06:20 (16 lat temu)

artur34

Posty: 44

Mężczyzna

Z nami od: 20-12-2007

Skąd: brentwood

sa zarejestrowani w home ofice oczywioscie maja tez ubezpieczenie jako rodzina!chodzilo mi czy sa jakies ulgi podatkowe jesli masz dzieci i zone!moze zle sformulowalem jako wspolne rozliczenie!????

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

kik1976

Post #4 Ocena: 0

2008-05-30 10:22:58 (16 lat temu)

kik1976

Posty: 6561

Kobieta

Z nami od: 30-08-2006

Skąd: Neverland

w home office? to ile one maja lat - dzieci. w kazdym badz razie w angli nie ma wspolnego rozliczania.
Actus hominis non dignitas iudicentur ..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

artur34

Post #5 Ocena: 0

2008-05-30 10:48:51 (16 lat temu)

artur34

Posty: 44

Mężczyzna

Z nami od: 20-12-2007

Skąd: brentwood

napisze cala historie!przez 4 latka pracuje utego samego pracodawcy,oczywiscie rejestracja w biurze pracy joob center plus byla i numer identyfikacji podatkowej nadany ,mialem tam wizyte na rozmowe jak kazdy inny!tam wpisano cala moja rodzinkie tzn..dzieci zona i ja!przez te 4 latka tylko byla praca inic wiecej,jesli zaczynalem sie pytac pracodawcy o jakies benefity i inne rzeczy poprostu obchodzil to bokiem!po 4 latach zlozylem o rodzinne do urzedu child benefit idostalem odpowiedz ze niejestem zarejestrowany w homeofice inienalezy misie nic bo jestem nielegalnie!dziwne bo zakazdym razem kiedy chcialem zeby to sprawdzil dlamnie ppracodawca zawsze mnie zmywal ze niemusze byc zarejestrowany!automatycznie homeofice wyslal mi wszystkie dokumenty dorejestracji calej rodziny zdjecia metryki i oczywiscie kare!niepamietam ile ta kara wynosila ale ztego co zauwazylem na dokumetach to okolo3000tys funtow!pracodawca powiedzial ze to niedomnie nalezy ta oplata izeto niema nic wspolnego ztym homeoficem!niewnikalem bo poco!niech placi ale wtej chwili jak licze swoje straty ile stracilem pieniedzy przez te 4lata na samym zasilku na dzieci to wychodzi mi w granicach 7000 tys funtow!poprostu mam faceta dosyc bo prace wykonuje solidnie i znam sie na robocie!wykonuje uniego budowlankie i remonty mieszkan od a do z..niemusi nikogo wzywac innego.korzysci ma wielkie ale niechce wnikac jesli chodzi ocos zeby uzyskac jakas pomoc dllmnie!dzieci mam w wieku 15,14 i 2 latka!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

kik1976

Post #6 Ocena: 0

2008-05-30 11:10:56 (16 lat temu)

kik1976

Posty: 6561

Kobieta

Z nami od: 30-08-2006

Skąd: Neverland

dlatego wlasnie kazdemu mowie, zaczynasz prace , rejestruj sie w ho, zeby pozniej nie bylo problemow i sam wysylaj aplikacje, przez zadnych posrednikow. tym bardziej zadnych dokumentow nikomu nie dawac. jesli chodzi o ten ho, to nie rejestruja tam zadnej rodziny, tylko w przypadku nadawania rezydenta. takze twoja rodzina zgloszona jest w przypadku nin i child benefit. moj maz tez tak sluchal innych polakow i stracilismy rok chb, ale na szczescie ja dojechalam i zajelam sie wszystkim po kolei, nie tylko benefitami hahah. wnioskuje, ze masz juz ten ho skoro dostales chb. co do wymierzenia kary, to straszna rzadkosc ipierwszy raz o takim przypadku slysze.
Actus hominis non dignitas iudicentur ..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

artur34

Post #7 Ocena: 0

2008-05-30 11:20:14 (16 lat temu)

artur34

Posty: 44

Mężczyzna

Z nami od: 20-12-2007

Skąd: brentwood

nierozumiem??dokladnie widzialem ze papiery byly z home ofice!do czego im bylo to potrzebne?wlasnie im??bo te dokumenty byly wyslane do home ofice!a jesli chodzi o child benefit to oni wyraznie napisali w odpowiedzi na moja aplikacje ze niedostane zadnego zasilku do momentu kiedy niebede zarejestrowany w home ofisie!ajak juz doszlo dotego home ofice to oni chcieli cala moja rodzinkie!niewiem dlaczego!?????

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

artur34

Post #8 Ocena: 0

2008-05-30 11:24:15 (16 lat temu)

artur34

Posty: 44

Mężczyzna

Z nami od: 20-12-2007

Skąd: brentwood

a jesli chodzi o kare w przypadku niedopilnowania przez pracodawce zgloszenia osoby zatrudnionej do homeofice to jest cos takiego bo kiedys wlasnie czytalem gdziestu na mojej wyspie ze w przypadku niedopilnowania przez pracodawce rejestracji osoby zatrudnionej podlega jakiejs tam karze adekwatnie do lat...za kazdy rok jakas suma!!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

kik1976

Post #9 Ocena: 0

2008-05-30 11:27:26 (16 lat temu)

kik1976

Posty: 6561

Kobieta

Z nami od: 30-08-2006

Skąd: Neverland

tak wiem, ale pierwszy raz slysze, ze kogos ukarali:-] chyba, zeby pokazac innym,z e jednak moga haha.
Actus hominis non dignitas iudicentur ..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

artur34

Post #10 Ocena: 0

2008-05-30 11:37:55 (16 lat temu)

artur34

Posty: 44

Mężczyzna

Z nami od: 20-12-2007

Skąd: brentwood

jesli mozna wiedziec jakiej wysokosci pobieracie zasilek na dziecko i na ile dzieci??tak wiec widzisz straty sa wielkie a goscia calkowicie nieobchodzilo to ze ja trace a wazne bylo zeby ttylko on mial ztego korzysci!z drugiej strony mysle ze anglicy ktorzy robia dobra kase nanas wszyscy tak robia1my ich tak naprawde to nieobchodzimy nawet jesli robia dobra kase nanas!gosc u ktorego pracuje jest milonerem ijest juz po 70tce!dziadek ale glowe ma na karku!facetjeden z bogatszych wlondynie jest wlascicielem fabryki pierwszej ktora powstala w anglii z produkcja okien i drzwi alu i plastiku!firma nazywa sie B.A.C !ma wielka posiadlosc no i oczywiscie robi dodatkowo biznesik na nieruchomosciach bojest juz na emeryturce oczywiscie wlascicielem tej firmy dalej jest ale z nudow gosc poprostu dalej kreci!posesje tez musi utrzymac boto sa wielkie chektary!ktos musimuto porzadkowac!tak wlasnie postepuja z nami w anglii!mysle zeby zrezygnowac z pracy na wyspach i zaczac cos robic w europie!??

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Strona 1 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,