MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Zlikwidowalam swoja prace

 

Postów: 7

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

anaemm

Post #1 Ocena: 0

2007-12-15 17:57 (16 lat temu)

anaemm

Posty: 75

Kobieta

Z nami od: 22-10-2006

wszystkim ciezko pracujacym, albo nie daj Boze myslacym Polakom zycze zmienienia postawy dotyczacej pracy. bylam ostatnio zatrudniona do poprawienia standardow servisu , dobrze mi poszlo, i juz mnie nie potrzebuja:-]pierwszy raz w ciagu trzech lat widze porzadnie napisane wypowiedzenie, z 4 tygodniami odsiadowki i groszami na goood-bye. W tej mojej firmie ludzie konczyli prace nawet nie z dnia na dzien, z godziny na godzine... Moj eks-boss przyrzekl mi ponowne zatrudnienie (pracuje w innym depart. niz on),pod koniec stycznia, ale i tak poki nie zobacze kontraktu z niewazne jakiego miejsca pracy bede gryzla paznokcie. i bede moze pila? jak nie bede miala mojego ukochanego samochoduuuuu.no, szlag, czemu ja sie nie obijalam wiecej?? Wesolych Swiat, serio, w sumie jestem zadowolona z efektu, moj bezposredni przelozony mial i nadal ma problem z moim odejsciem, gosc ktory nie oddawal mi pieniedzy od czasow mamutow oddal od razu...Jestem pelna nadziei,ze mi sie nie skonczy kasa, zanim cos znajde. Koniec koncow moge sprzatac.Teraz to jestem pewna ze mam czas na spotkanie forumowiczow, potwierdze na poczatku stycznia.
Zycze wszystkim duzo prezentow pod choinka ( niewiem czemu u mnie sie daje tylko dzieciom, ja tez chce), spedzenia czasu z przyjaciolmi, czy rodzina, i naladowania baterii. Nawiasem mowiac, chce ktos za darmo albo doplace 10 letniego psa idiote?? Zakopuje sie pod kocem, wychodzi po 10 minutach, bo jest jej za goraco, zieje, i wraca pod koc z powrotem. Ruszcie do kupna, zasluguje na wesole swieta:-D
ana

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

ex-rak

Post #2 Ocena: 0

2007-12-15 18:20 (16 lat temu)

ex-rak

Posty: 4942

Mężczyzna

Z nami od: 25-03-2007

Skąd: WILMSLOW

Glowa do Anaemm. Masz kilka tygodni, doswiadczenie i podejrzewam dobra opinie od swojego pracodawcy. Na pewno cos atrakcyjnego znajdziesz. Nowy rok to firmach nowy budztet, nowe etaty. Pojawi sie sporo nowych ogloszen po swietach. Dwa lata (dokladnie grudzien 2005) temu tez bylem w podobnej sytuacji. Moja firma zdecywowala sie zamknosc nasz osrodek badawczy, ktory znajdowal sie na polnocy Harlow w Terlings Park. Z 400 osob musialo szukac pracy na gwalt. Mielismy co prawda trzy miesiace wypowiedzenia, w miare przyzwoita odprawe i pomoc w poszukiwaniu nowej pracy (specjalna firma doradcza i rekrutacyjna). Jakos wiekszosci sie poudawalo. Co prawda niektorzy z nas wyladowali np. w Kaliforni, Bostonie, Belgii czy Szwecji, ale wciaz sporo osob pracuje w okolicy (Harlow, Cambridge, Saffron Warden czy Ongar).

Trzymaj sie cieplo i nie ustawaj w poszukiwaniach.

[ Ostatnio edytowany przez: ex-rak 15-12-2007 21:55 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #3 Ocena: 0

2007-12-15 18:22 (16 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Webmaster

Post #4 Ocena: 0

2007-12-15 21:46 (16 lat temu)

Webmaster

Posty: 3343

Mężczyzna

Z nami od: 18-04-2003

Skąd: Yorkshire

Utrata pracy to w pewnym sensie nowy początek. Ważne jest jak do tego podejdziesz. Z tego co widzę masz dobre nastawienie - na pewno w byłej (w tym momencie) firmie zrobiłaś kawał świetnej roboty, i zarówno Ty jak i Twoi przełożeni zdają sobie z tego sprawę. Możesz więc liczyć na dobre referencje, a to w każdym zawodzie znakomita podstawa do szukania kolejnej pracy. Ponadto podoba mi się, że nie zamierzasz po prostu usiąść z założonymi rękami i czekać na uśmiech losu, tylko jesteś gotowa do podjęcia pracy poniżej kwalifikacji (nie mówię, że sprzątanie jest złe, ponieważ każda praca jest ważna, tak długo jak wykonuje się ją dokładnie i sumiennie).
Życzę Ci wszystkiego najlepszego przy poszukiwaniu nowego zatrudnienia. Szczęścia nie życzę, ponieważ lepiej samemu się o nie zatroszczyć, niż czekać na cud ;-) Wiem, że dasz sobie radę!
Nie odpowiedziano na Twój post? Zrób literówkę, zobaczysz ile osób się odezwie ;)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer gadu-gadu

anaemm

Post #5 Ocena: 0

2007-12-16 19:02 (16 lat temu)

anaemm

Posty: 75

Kobieta

Z nami od: 22-10-2006

Dzieki za posty, lubie byc rozpuszczana.:-) trzymajcie tylko za mnie kciuki, zebym mojego szanownego nie mrozila gdzies albo nie musiala byc security retail, to chyba najbardziej dolne z wyobrazalnych rzeczy. I zebym miala cos z samochodem, bo mnie teraz na moj wlasny samochod nie stac. wczoraj mialam urodziny, w zwiazku z tym robie liste zyczen...co ja to bym chciala, jak bede miala wybor...Dzieki jeszcze raz
ana

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

anaemm

Post #6 Ocena: 0

2007-12-16 19:03 (16 lat temu)

anaemm

Posty: 75

Kobieta

Z nami od: 22-10-2006

tez mi sie gada. dzisiaj jest 16, dzisiaj mam urodziny. nie, jeszcze nie te 90-te
ana

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

ex-rak

Post #7 Ocena: 0

2007-12-16 19:12 (16 lat temu)

ex-rak

Posty: 4942

Mężczyzna

Z nami od: 25-03-2007

Skąd: WILMSLOW

Przyjmij, wiec najlepsze zyczenia urodzinowe. Byle to tych 90 lat w super formie.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

anaemm

Post #8 Ocena: 0

2007-12-16 19:16 (16 lat temu)

anaemm

Posty: 75

Kobieta

Z nami od: 22-10-2006

Dzieki serdeczne, lubie byc rozpuszczana:-)juz napisalam ten post i jakos go nie widze, ale nic straconego, jako, ze pomylilam sie z moja wlasna data urodzin, ktore nomen-omen wypadaja dzis. robie liste zyczen, co ja chce i jak chce w nowym roku.
ana

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,