MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Prawo jazdy - punkty karne

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 13 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 11 | 12 | 13 ] - Skocz do strony

Postów: 125

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

dkompolt

Post #1 Ocena: 0

2007-10-28 18:50 (17 lat temu)

dkompolt

Posty: 2

Z nami od: 28-10-2007

Witam
Mam pytanie czy ktos sie orietuje jak wyglada sprawa z punktami karnymi na angielskich prawo jazdach. Podobno so wazne 3 lub 4 lata? Kiedy traca waznosc i co trzeba zrobic ( isc do DVLA i wymienic ta kartke A4 czy oni sami ja przysylaja ).
Dzieki

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

_Steve_

Post #2 Ocena: 0

2007-10-28 20:32 (17 lat temu)

_Steve_

Posty: 1164

Mężczyzna

Z nami od: 17-05-2007

Skąd: Luton

Punty sa wazne 3 lata - raczej nie proponuje ich zbierac, bo 12 i po prawku. Czasami proponuja kursy kasujace punkty. Wszystko zalezy za co je dostales.
Na pewno kurs nie wchodzi w gre w przypadku predkosci, pijanstwa, czerwonego swiatla. Proponuja kursy za komorke i stluczke.
Tyle ja wiem

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

dkompolt

Post #3 Ocena: 0

2007-10-29 15:58 (17 lat temu)

dkompolt

Posty: 2

Z nami od: 28-10-2007

Witam ponownie
Tak slyszalem ze podobno sa wazne 3 lata ale gdy od ostatniego razu gdy sie ja dostanie i w tym czasie nie zdobedzie kolejnych, jak tak to podobno 4lata. Ja ma 9 punktow i wszystkie za predkosc :( . A wiecie cos o ubezpeczeniu punktow podobno sa firmy ktore pomagaja ludziom jak maja ich juz duzo i wrazie zdobycia kolejnych nie przyznaja ale co i jak to ja nie wiem.
Dzieki

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

_Steve_

Post #4 Ocena: 0

2007-10-29 16:06 (17 lat temu)

_Steve_

Posty: 1164

Mężczyzna

Z nami od: 17-05-2007

Skąd: Luton

No ja nic nie slszalem od ubezpieczenia punktow. Troche to dziwne, bo to tak, jakby sie ubezpieczyc od popelnienia kradziezy, ukrasc cos i firma ubezieczeniowa pojdzie siedziec za mnie - czy cos zle zrozumialem?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

AGALON

Post #5 Ocena: 0

2007-10-29 16:20 (17 lat temu)

AGALON

Posty: n/a

Konto usunięte

Moj maz jakies 2mce temu dostal 3 punkty za brak pasow.Wyslal tylko counterpart do DVLa i tam wbili mu te punkty na 3 lata.
o ubezpieczeniu "punktow" :-D nigdy w zyciu nie slyszalam.
pozdrowionka

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kossa

Post #6 Ocena: 0

2007-10-30 09:14 (17 lat temu)

kossa

Posty: 39

Mężczyzna

Z nami od: 30-05-2005

Skąd: Knurow / London / nottinghamshire

Witam a tutaj sie mylicie. bo coś takiego istnieje , Wpadło mi w ręcę ulotka ostatnio. Tzn było coś takiego: w zależności od aktualnej ilosci punktow jakie juz posiadamy rozne byly stawki. I o cco chodzi??? Odpowiadam w razie utraty przez nas prawka firma ktora nam to ubezpieczyla wyklada nam jakas okreslona kwote za transport przez nastepny rok. Nie pamietam ale pula chyba byla w wysokosci 5000 Funtow. I ot cala sprawa. Jak znajde to podam link ale nic nie obiecuje.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #7 Ocena: 0

2007-10-30 09:30 (17 lat temu)

Richmond

Posty: 28862

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

W takim razie jest to ubezpieczenie pokrywajace koszty transportu w przypadku utraty prawa jazdy. Ale prawo jazdy i tak sie traci i tak.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

anaemm

Post #8 Ocena: 0

2007-11-07 22:12 (16 lat temu)

anaemm

Posty: 75

Kobieta

Z nami od: 22-10-2006

troche pozno. ale moze sie przyda. naleze do rodzinki szalonych bialych vanow. mam 3 punkty do 2008, a nabite byly za speed limimit w 2005. zostana one usuniete w 2008 z mojego prawa jazdy, ale jak mnie przylapia w ciagu nastepnego roku po usunieciu, bede one doliczone do mojej listy grzechow.jezdze po 700, 1000mil na tydzien, wiec zdarza mi sie nie pamietac, gdzie jest speed kamera, i chociaz staram sie przestrzegac limitow, i tak kamera zlapala moj nieszczesny pojazd na przekraczaniu 30 o 7, 8 mil kilkakrotnie. ja w tym czasie nie prowadzilam tego pojazdu, moj nieszczesny kolega z Polski, kumpel z pracy, ktory mieszka w Kualalululoa, itp mieli tego pecha, ze kierowali tymze pojazdem dla mnie. I to niestety jedyny sposob, w jaki moge zachowac w miare czyste prawo jazdy, plus sensowna jazda. Teraz wzieli sie (policja) za sposob, i pytaja znacznie bardziej autorytatywnie, ale...czasmi nie mozna miec punktow, czyz nie?
ana

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

Post #9 Ocena: 0

2007-11-08 14:07 (16 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Ronincheltenham

Post #10 Ocena: 0

2007-11-09 13:16 (16 lat temu)

Ronincheltenham

Posty: 429

Mężczyzna

Z nami od: 21-08-2006

Skąd: Gloucester

Sprawa jest prosta jesli chodzi o punkty, jestem kurierem wiec na prawku zalezy mi bardziej jak na paszporcie. Natomiast jesli juz tak sie stanie ze zabiora prawko to niestety czeka was wyjazd do polski do wydzialu komunikacji i pobranie duplikatu bo orginnal zostawiliscie w DVLA. Wracacie do UK wymieniacie ponownie na angielskie , a punktow wam nie moga nabic bo hjak sie pytaja skad masz prawko to sie odpowiada ze w Polsce zrobilo sie kurs ponowny, nie sa w stanie tego sprawdzic.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer SkypeNumer gadu-gadu

Strona 1 z 13 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 11 | 12 | 13 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,