MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Gdzie najblizej na narty z Bristolu?

 

Postów: 1

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

mat8621

Post #1 Ocena: 0

2016-11-25 15:43:14 (7 lat temu)

mat8621

Posty: 402

Mężczyzna

Z nami od: 21-12-2013

Skąd: Bristol

Witam. Chcialbym sie wybrac wraz z moja dziewczyna na narty. Ja ostatni raz jezdzilem 10 lat temu, ale mysle ze nie zapomnialem, natomiast dziewczyna nigdy nie jezdzila i chcialaby sie nauczyc. Mozecie zaproponowac gdzie najlepiej sie wybrac dla takich osob jak my. Jakie sa ceny wypozyczenia sprzetu itp. I czy wogole gdziekolwiek teraz jest snieg?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

GiantGoram

Post #2 Ocena: 0

2016-11-25 19:29:22 (7 lat temu)

GiantGoram

Posty: 291

Kobieta

Z nami od: 20-09-2015

Skąd: Bristol

Niedaleko Bristolu niestety na razie stoku ze sniegiem nie ma-buduja w Cribbs Causeway wiec moze wreszcie bedzie niedlugo.
Najblizej,ale suchy stok jest niedaleko Weston super Mare,osobiscie Nie bylam ale corka byla na imprezie urodzinowej u kolezanki I mowila ze zjazdy byly jednak lepsxe w Poznaniu przy Malcie-jezdzila tylko na tzw tobogan czyli pontonach.
Zajrzyj na www.mendipsnowsport.co.uk

Jezeli chcecie pojezdzic na prawdziwym sniegu I wyjechac na kilka dni to polecam Tamworth gdzie jest Snowdome-duzo hala ze sniegiem do jezdzenia na nartach,sankach(polecam sanki the tobogans).
Na nartach Nie jezdzilam ale mozna wypozyczyc narty,kaski itd.
Sprawdz ceny no Ja sie nie interesowalam.
Obok jest hotel,parking.
Z dziecmi skorzystalismy z basenu,lodowiska,saneczek,rzucania sie sniezkami z dziecmi.
Trzeba wczesniej zarezerwowac godziny,tanio az tak nie jest ale warto. Bylismy rok temu po swietach ,przy okazji zahaczylismy o Thomas Land bo jest ok. 15 minut od Tamworth.
Snowdome jest ten w Milton Keynes ale po sprawdzeniu wszystkiego zdecydowalismy sie na Tamworth-bylo warto.
Zerknij na ich strone internetowa I sprawdz jaki maja wybor I ceny

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,