MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Pierwsza pozyczka w UK. Prosze o pomoc

 

Postów: 5

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Ewka1985

Post #1 Ocena: 0

2018-11-11 17:01:11 (5 lat temu)

Ewka1985

Posty: 2

Kobieta

Z nami od: 11-11-2018

Skąd: Bradford

Hejka,

Staram sie o pozyczke szybka online.
Jest to moja pierwsza pozyczka i nie mogę nigdzie przejsc warunkow / wymagan : (

Chcialam sprawdzic mój credit score na roznych stronach do tego przeznaczonych takich jak noodle, experian, ale za kazdym razem wyskakuje mi ze nie można mi się zweryfikowac.

Z bank Natwest i Santander tez nie dostalam.

Probowalam także stronek typu quickquid, oakam dla ludzi z badcredit score, ale tez efekt podobny.

Zaznaczam ze nigdy wczesniej nie mialam zadnej pozyczki ani nawet karty kredytowej, wiec nie wiem skad te problemy. W UK jestem od ponad 8 lat. Niestety mam nie przewidziane wydatki i potrzebuje na już około £500. Wiem ze odsetki mogą być wysokie, dlatego będę chciala splacic jak najszybciej.

Jak bym nie musiala to bym nie brala.

Czy może ktos polecic jakies konkretne stronki w internecie, gdzie bylaby szansa na pozyczke. Dodam ze mam brytyjski paszport.

Licze ze znajdzie się jakas dobra duszyczka.

Pozdrawiam

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #2 Ocena: 0

2018-11-11 17:24:07 (5 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Jestes zarejestrowana w electoral register? Im wiecej negatywnych odpowiedzi, tym gorszy bedzie twoj wizerunek dla kolejnych kredytodawcow.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

AgentOrange

Post #3 Ocena: 0

2018-11-11 17:33:20 (5 lat temu)

AgentOrange

Posty: 2362

Mężczyzna

Z nami od: 17-05-2015

Skąd: Twickenham

Najważniejsze to chyba rejestracja rachunków na swoje imie i swój adres zamieszkania (gaz, prąd, woda), council tax oraz bycie na liście wyborczej.
Jeśli Experian nie może Cię zweryfikować to coś musi być nie tak z adresem zamieszkania.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Turefu

Post #4 Ocena: 0

2018-11-11 17:39:19 (5 lat temu)

Turefu

Posty: 4026

Kobieta

Z nami od: 26-05-2013

Skąd: York

Moze wlasnie dlatego te problemy, ze nie mialas wczesniej zadnej innej pozyczki. W ciagu osmiu lat pobytu tutaj nie wyrobilas sobie zadnej historii kredytowej? Nie masz konta w banku? Telefonu na kontrakt, rachunkow na swoje imie? To dziwne. Jesli jednak masz konto w banku , idz tam najpierw i zapytaj sie o overdraft.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Ewka1985

Post #5 Ocena: 0

2018-11-11 18:37:34 (5 lat temu)

Ewka1985

Posty: 2

Kobieta

Z nami od: 11-11-2018

Skąd: Bradford

Jestem na liscie wyborczej. Mam rachunki na swoje imie. Mam konto w banku. Mieszkam pod tym adresm 6 lat.

Nie wiem co jest nie tak.

To wiecie gdzie ewentualnie moglabym sprobowac ubiegac sie o pozyczke. W wlasnym banku Santander i Natwest juz probowalam.

Pozdrawiam

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Turefu

Post #6 Ocena: 0

2018-11-11 18:51:41 (5 lat temu)

Turefu

Posty: 4026

Kobieta

Z nami od: 26-05-2013

Skąd: York

Jesli juz aplikowalas w dwoch miejscach w krotkim odstepie czasu to masz mniejsze szanse na pozyczke gdzie indziej. Pozyczkodawcy moga pomyslec , ze masz bardzo trudna sytacje finansowa i nie staCie na splate.
Czy uzywasz online banking? Mozna aplikowac na stronie o overdraft. Jesli rozwazalas uzycie chwilowki, moze aplikuj o karte kredytowa Capital One albo Ocean. APR maja straszne, ale nizsze niz chwilowki.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,