MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Reventus enforcement

 

Postów: 6

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

morisroe

Post #1 Ocena: 0

2018-05-04 19:27:52 (6 lat temu)

morisroe

Posty: 299

Mężczyzna

Z nami od: 30-10-2010

Skąd: Londyn

Hej kochani
Dostałem dziś list z reventus enforcement office czyli komornika.Chodzi o niezapłacony council tax za rok 2012/2013 na adres na którym nigdy nie mieszkałem.List jest adresowany na mnie i moją była dziewczynę która też tam nigdy nie mieszkała.Probowalem się tam dodzwonić ale nikt nie odbiera.Z kim powinienem rozmawiać?Jak to odkręcić?Czy ktoś z was był w podobnej sytuacji?Będę pewnie udowodnic że mieszkałem gdzieś indziej,czy to wystarczy? Proszę o podpowiedź co zrobić w takiej sytuacji?

[ Ostatnio edytowany przez: morisroe 04-05-2018 20:10 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #2 Ocena: 0

2018-05-04 19:40:02 (6 lat temu)

Richmond

Posty: 28862

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Jak nie uda sie dodzwonic, to bedziesz musial im wyslac list z informacja, ze nigdy nie mieszkales pod tym adresem, nie masz zadnych powiazan z tym adresem, nigdy nie byles odpowiedzialny za council tax i zalaczyc kopie jakiegos dowodu gdzie wtedy mieszkales.

A miejscowosc czy gmina chociaz ta sama, w ktorej mieszkales czy kompletnie losowa?
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

morisroe

Post #3 Ocena: 0

2018-05-04 20:05:21 (6 lat temu)

morisroe

Posty: 299

Mężczyzna

Z nami od: 30-10-2010

Skąd: Londyn

Hej Richmond dzięki za szybki odzew.Tak wypadło że sąsiadujący.Mieszkalem wtedy w Waltham Forest a ten adres to Haringey z którym nie mam nic wspólnego.Mam na 100% wyciągi bankowe,payslip na mój stary adres.Umowa o wynajęcie lub council tax byłby mocnym dowodem .Jeśli tego nie znajdę czy mam jakieś szanse udowodnić że tam niemieszkalem?Jaki dowód oni mają?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #4 Ocena: 0

2018-05-04 20:12:24 (6 lat temu)

Richmond

Posty: 28862

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Jest spora szansa, ze szukaja osoby o takim samym imieniu i nazwisku jak Ty albo Twoja byla dziewczyna. Wiec to co napisalam wyzej obowiazuje. Jak rowniez mozesz zalaczyc potwierdzenie adresu z tamtego okresu. Nie ma co panikowac, jest to ewidentna pomylka.

Mozesz w miedzyczasie zobaczyc sam na 192.com, czy nie widac osoby o podobnym lub takim samym nazwisku, pod tym adresem gdzie nie zaplacili council tax.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

morisroe

Post #5 Ocena: 0

2018-05-04 20:19:44 (6 lat temu)

morisroe

Posty: 299

Mężczyzna

Z nami od: 30-10-2010

Skąd: Londyn

:-)imie mam popularne ale moje nazwisko jest bardzo rzadkie wiec to opcje bym wykluczyl.Czas na zaplate jest do 12 maj, po tym okresie dochodza dodakowe koszty i komornik w domu.Czyli wyslac wszystko co mam przed ta data i czekac na odpowiedz.Czy jak zaplace moge sie odwolac?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

tomaszzet

Post #6 Ocena: 0

2018-05-04 20:40:44 (6 lat temu)

tomaszzet

Posty: 7966

Mężczyzna

Z nami od: 09-05-2010

Skąd: South Yorkshire

Udaj sie do CAB, pomoga Tobie napisac pismo z odpowiednim brzmieniem.
Polityczny inaczej

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Kanonier30

Post #7 Ocena: 0

2018-05-06 15:45:17 (6 lat temu)

Kanonier30

Posty: n/a

Konto usunięte

Bailiff działa na podstawie zlecenia otrzymanego z council revenue. Kontakt z taką firmą jest wskazany, aby odstąpili od egzekucji z powodów wymienionych powyżej. Jest również możliwość, że ktoś użył Twoich danych osobowych, co jest już ID fraud.
Najważniejsze, abyś zwrócił się jak najszybciej do council'u, który wystawił Ci rachunek za council tax. To oni ostatecznie decydują czy bailiff ma kontynuować egzekucję czy wycofują sprawę. Bez ich decyzji owa firma będzie tak czy inaczej prowadzić postępowanie, bo po prostu ma zlecenie z urzędu na odzyskanie pieniędzy.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,