MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Wyplata gbp w angli z konta polskiego konta walutowego gbp

 

Postów: 3

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

kasiia123

Post #1 Ocena: 0

2017-09-29 23:39:02 (7 lat temu)

kasiia123

Posty: 2

Kobieta

Z nami od: 29-09-2017

Skąd: swindon

Witam otóż czy orientuje się może ktoś dlaczego posiadając karte w GBP ( tmobile bankowe ) i próbując wypłacić w anglii pieniądze pokazuje mi się przewalutowanie, a gdy daje anuluj to oddaje mi karte od razu i nie mam możliwości wypłaty bez przewalutowania ?

zazwyczaj np w przypadku wyplaty euro z karty euro za granica mialam do wyboru with conversion albo without conversion. i wyplacalam ile chcialam bez zadnych kosztow

Czy mam szukać innego bankomatu ? próbowałam juz w trzech

płacić kartą moge w sklepach normalnie i pobiera tylko funty bez zadnych oplat dodatkowych

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

krakn

Post #2 Ocena: +3

2017-09-30 00:22:47 (7 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

weź niewielką kwotę, jak cie skasują to będą to grosze i zobacz co ci wyjdzie. Masz aplikację na telefon do tego konta?
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

Sate777

Post #3 Ocena: +1

2017-09-30 12:19:24 (7 lat temu)

Sate777

Posty: 89

Mężczyzna

Z nami od: 11-11-2014

Skąd: Liverpool

to samo konto ale jeszcze w sync dzialalo mi bez problemw i bez zadnego przewalutowania. Brali tylko jednrazowo jakas niewielka kwote za wyplate za granica.

Sam z tego czesto korzystalem jak jeszcze w UK bylem 'na dorobku" i potrzebowalem jakiejs kaski z polski.

Ale odkad T-mobail to kupil to wiele rzeczy juz nie dziala tak jak kiedys.
Spróbowałbym po prostu skontaktować sie z nimi przez witrualny oddzial i zapytac konsultanta.

Nie moga robic przewalutowania z funta na funty bo jeszcze wyjdzie ze za funta kupuja euro wymieniaja na zlotowki i to samo z powrotem. Jak myslisz kto za to zaplaci ?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kasiia123

Post #4 Ocena: 0

2017-09-30 18:37:18 (7 lat temu)

kasiia123

Posty: 2

Kobieta

Z nami od: 29-09-2017

Skąd: swindon

Okej sprobuje wyplacic jakies grosze i dam znac czy faktycznie pobralo tą oplate, od razu też skontaktuje sie z infolinia i dam znac o co chodzi żeby inni w przyszlosci znali rozwiązanie

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,