MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

Postów: 22

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

kivix

Post #1 Ocena: 0

2016-08-23 15:04:41 (8 lat temu)

kivix

Posty: 6

Z nami od: 10-04-2016

Witam mam do was pytanie jak moge porzadnie zalatwic czlowieka ktory wynajmowal mi pokoj pobierał kolosalne oplaty ekstra kasa za prad,internet,tv,licencje tv,sprzatania,srodki czystosci za 5 miesiecy wziol odemnie 500f extra kasy .Sprowadzil swoja zone (blondynke z jajami bo on ich nie mial) kobieta potrzebuje dobrego psychiatry wprowadzila rezim w domu niestety jej regulamin jest nie do przyjecia nikt sie z nim nie zgadzał wiec chciala mnie wyrzucic z domu w przeciagu 2 dni w weekend nie udalo mu sie to poniewaz skontaktowalem sie z landlordem i powiedzialem jak wyglada sytuacja ze oszukuja na kase ale ten niestety stwierdzil ze musimy sie wyniesc z domu za 3tyg ,a oszustów zostawil w domu dlatego ze pomogl landlordowi wymalowac dom i moze tu zostac. Teraz ludzie robia mi na zlosc i pod góre zeby za mnie nie placic poniewaz landlord stwierdzil ze 3tyg mieszkam za darmo w ramach tego ze wiecej placilem ale jak bedzie jakies spiecie musze sie natychmiast wyniesc bez zwrotu kasy i robia wszystko aby sie im to powiodlo wrzucaja rozne rzeczy pod prysznic mowiac ze nie sprzatam po sobie itp itd...pomozcie prosze.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #2 Ocena: 0

2016-08-23 16:24:56 (8 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

Czytajac to nie wyglada to jak oszustwo skoro placiles dobrowolnie to sie godziles na to
Szukaj innego pokoju landlord zachowal sie fair na reszte miej wywalone najlepsze sa chat gdzie sa gora dwie inne osoby a najlepiej jedna chata na pol na tych j#$/^ch pokojach zawsze sa jakies spiny chociaz mi dopisalo szczescie dwa lata na chacie z dwiema osobami na ktore mozna bylo liczyc dwa lata i ani jednego spiecia kompletnie nic
A przed ta chata ...masakra 3 miechy u takiej zje&nej parki ze odpoczywalem w pracy bardziej niz w domu ; D

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

krakn

Post #3 Ocena: 0

2016-08-23 18:36:40 (8 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

Prąd, gaz, internet wszytko kosztuje. Nie wiem jak tam się umawialiście, ale skoro się wprowadziłeś to się zgodziłeś na taki spoób rozliczenia.

Jesteś tylko logerem, spakuj walizkę i po sprawie. Skoro jesteś czystym, spokojnym człowiekiem co po sobie sprząta itd to jestem pewien że znajdziesz bardzo szybko przyjemne miejsce do mieszkania i nowych współlokatorów bez darcia szmat i szat :>

Wiesz kobieta przyjechała, chciała by w nocy pokrzyczeć, a ty za ścianą, może jej nie pasuje więc się wydziera w dzień. Taka ich natura :))))))))))
Szukaj pakoju nie trac czasu.
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

kivix

Post #4 Ocena: 0

2016-08-23 18:57:38 (8 lat temu)

kivix

Posty: 6

Z nami od: 10-04-2016

ze sie mam wyprowadzic to wiem ala ja bym chcial zeby mnie zapamietal za to co zrobili zeby nastepnego tez nie naciagli tak godzilem sie na oplaty ale popatrz 5 osob w domu kazdy po5f za prad razem 25f za tyle mial ladowac a menda ladowala za 10f tyg to jest fair chyba nie bardzo bo nawet landlord sie tego czepil

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #5 Ocena: 0

2016-08-23 19:26:52 (8 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Przed wyprowadzka naciągnąć mu prądu np włączając farelke 24h na dobę , schowaj kilka surowych jajek pod podłogę i wlej środka na przwczyszczenie do soku w lodówce ... mieszkałem kilka lat na pokojach i oprócz jednego miejsca gdzie miałem spięcie z landrordem zboczenco gwalcicielem wszędzie indziej było super ...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

krakn

Post #6 Ocena: 0

2016-08-23 20:16:14 (8 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

hm. Wilim. obyć nigdy nie miał lokatora, wiesz... prawo zachowania energii
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

kivix

Post #7 Ocena: 0

2016-08-23 20:37:46 (8 lat temu)

kivix

Posty: 6

Z nami od: 10-04-2016

popatrz teraz siedze w domu u tych ....... islysze jak ta blondi z falusem nagaduje na moja kobiete juz nie wytrzymuje tego to jest czysta prowokacja . pozatym wymysla ze jestem agresywny i chce na policje dzwonic kiedy ja jej nic nie zrobilem procz utarcia nosa slowami

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

krakn

Post #8 Ocena: 0

2016-08-23 20:51:00 (8 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

ma napięcie kobiece :))
Szkoda gadać, trza sp@ spadać ";)
Tak dla zdrowotności :)
bo z kim się zadajesz takim się stajesz :)))
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

tomaszzet

Post #9 Ocena: 0

2016-08-23 20:51:42 (8 lat temu)

tomaszzet

Posty: 7966

Mężczyzna

Z nami od: 09-05-2010

Skąd: South Yorkshire

Szkoda nerw. Zmien lokum jak najszybciej sie da.
Polityczny inaczej

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #10 Ocena: 0

2016-08-23 21:35:48 (8 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

I nie zapomnij nasikac na szczoteczki :D
Jedno "spiecie" ze zboczenco gwalcicielem 10/10 ;)

[ Ostatnio edytowany przez: cris82 23-08-2016 21:37 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,