MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Jazda pod wplywem alkoholu w UK

 

Postów: 6

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

piotrek82

Post #1 Ocena: 0

2018-01-27 11:13:10 (6 lat temu)

piotrek82

Posty: 3

Mężczyzna

Z nami od: 27-01-2018

Skąd: manchester

Witam, na wstepie prosze o nie zamieszzanie komentarzy w stylu , piles nie jedz , mogles kogos zabic itd .. sam doskonale o tym wiem . nie jestem dumny z tego co zrobilem ale uwierzcie kazdemu moze sie to przydazyc , pisze ten post dla tych co szukaja informacji , a zjebali tak jak ja ... wiec zostalem zatrzymany i aresztowany , mialem 92 mg w wydychanym , czyli 3 prog na 4 , nocke przesiedzialem na dolku , nie zycze nikomu , przeje... , na drugi dzien zrobiono mi zdjecia zdjeto odciski palcow i probka DNA , po ok 12 -14 godz od aresztowania , dmuchalem , i juz bylem czysty , wiec panowie policjanci oddali mi moje rzeczy , dali karteczke z adresem gdzie moj samochod stoi , czyli tam gdzie mnie zatrzymali tylko ze ladnie zaparkowany przy krawezniku , bo ja sam nic nie pamietam z tego zatrzymania:( , no i przedstawili zarzuty ,(nie odpowiadac na nie ) dostalem kopie tego i termin rozprawy , po czym zwolnili z aresztu. rozprawa miala sie odbyc 3 tyg po tym , jezdzic do rozprawy mozna , mam polskie prawo jazdy ale nie zostalo zatrzymane , ani przez policje ani przez sad. na rozprawe koniecznie trzeba sie stawic , bo inaczej zostanieie aresztowani , a w tedy juz lipa , . jak nie znasz jezyka , zamow tlumacza ale zrob to dzien przed rozprawa , w sadzie rozejrzyj sie za adwokatem , chyba ze wynajales prywatnie , paletaja sie po korytarzach , jak sam Cie nie zaczepi podpytaj , krotka rozmowa z nim , jemu nic nie sciemniaj ,i koniecznie powiedz ze chcesz sie zapisac na drink drive course,(TTC), zmniejszy to bana o 25%. wypelnisz 2 kwitki , podstawowe info o tobie adres , nr tel etc , plus twoje miesieczne wydatki. rent, gaz prad itd , tu pisz ile wlezie , bedzie mialo wplyw na kare jaka zaplacisz , u. ja za adwokata nie placilem , bo zwolnilem sie z pracy pare dnni wczesniej , a pracowalem jako kierowca .... i na rozprawie bylem juz bezrobotny , wiec adwokat byl za darmo, . tlumacza nie mialem , nie potrzebowalem, ale od niego wiem ze jak cos trzeba zamowic dzien wczesniej . na rozprawe ubrac sie jakos , przynajmniej koszula i dżinsy. na rozprawie okazac skruche!! , jak nic nie odjebaless przy aresztowaniu , prokurator nie bd mial nic wiecej przeciw tobie jak jazda po alkoholu , wiec powie mniej wiecej to co juz dostales na pismie od policji z zarzutami. pozniej adwokat powie ze jestes grzeczny , ze idziesz na pelna wspoprace , ze chcesz sie zapisac na kurs TTC , etc . pozniej narada i wyrok (ja dostalem bana na 2 lata i 260 f kary , platne w tyg ratach po 20 f) mam nadzieje ze nikomu nie przyda sie to co opisalem, ale... sam nigdy nie przypuszczalem ze bd potrzebowal takich informacji :(( pozdrawiam

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Melanija

Post #2 Ocena: 0

2018-01-27 11:27:42 (6 lat temu)

Melanija

Posty: n/a

Konto usunięte

Ostatnio słyszałam o przypadku, jak człowiek po pijaku rozwalił 3 samochody, zostawił swoje auto i uciekł, policja czekała na niego pod domem, ale on się gdzieś ukrył. Auto nie miało ubezpieczenia!

Pracuje, codziennie PRZYJEŻDŻA do pracy tym samochodem. Zgolił włosy i brodę i dalej się "ukrywa" Dostał list o wskazanie kierowcy auta ...
... Co jest z nimi nie tak? ...
Trzech nas w jednym ciele - Anioł, Diabeł i Ja.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

piotrek82

Post #3 Ocena: 0

2018-01-27 12:45:23 (6 lat temu)

piotrek82

Posty: 3

Mężczyzna

Z nami od: 27-01-2018

Skąd: manchester

dziwny ten Twoj post Melanija , chyba napisalas go po to, zeby poprostu cos napisac, ..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Melanija

Post #4 Ocena: 0

2018-01-27 15:03:54 (6 lat temu)

Melanija

Posty: n/a

Konto usunięte

Piotrek, nie napisałam nic na twój temat, tylko opisałam sytuację, która się niedawno wydarzyła.

Nie wiem co w tym dziwnego, pijacy, narkomani są wszędzie na drogach stanowiąc wielkie zagrożenie.
Ten akurat usiłuje uciec od kary, dlatego się pytam, co jest nie tak z tutejszą policją? Mają dane kontaktowe i osobowe.
Trzech nas w jednym ciele - Anioł, Diabeł i Ja.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

keramczak

Post #5 Ocena: 0

2018-01-27 15:29:54 (6 lat temu)

keramczak

Posty: 5981

Mężczyzna

Z nami od: 09-02-2010

Skąd: U.K

Nie wiem ile to jest promili ale w Polsce ,powyżej 2% ,pewne wiezienie...

Ciesz się tylko ze obyło się bez wypadku bo ubezpieczenie wtedy nie działa.
#MajsterNaStulecie

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

Melanija

Post #6 Ocena: 0

2018-01-27 15:42:01 (6 lat temu)

Melanija

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2018-01-27 15:29:54, keramczak napisał(a):
Nie wiem ile to jest promili ale w Polsce ,powyżej 2% ,pewne wiezienie...

Ciesz się tylko ze obyło się bez wypadku bo ubezpieczenie wtedy nie działa.


No widzisz, a ten przypadek który opisałam jeździł bez żadnego ubezpieczenia.
Trzech nas w jednym ciele - Anioł, Diabeł i Ja.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

piotrek82

Post #7 Ocena: 0

2018-01-28 19:02:59 (6 lat temu)

piotrek82

Posty: 3

Mężczyzna

Z nami od: 27-01-2018

Skąd: manchester

a to przepraszam , a co do goscia to tchorz zwykly, zabraklo mu jaj zeby wziac odpowiedzialnosc za swoje bledy, ale zlapia go wczesniej czy pozniej , a wtedy z miejsca idzie siedziec , wiec sam sobie grabi , ...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,