MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Zaległości w Anglii a Szkocja

 

Postów: 7

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Kamiloeskull

Post #1 Ocena: 0

2020-05-21 15:17:29 (4 lata temu)

Kamiloeskull

Posty: 2

Mężczyzna

Z nami od: 03-12-2018

Skąd: Newcastle upon Tyne

Jak to jest w przypadku przeprowadzki z Anglii do Szkocji, przykładowo mam sądowe wejście na konto bankowe za dług wobec council tax, czy wjeżdżając do Szkocji mogę otworzyć nowe konto bankowe nie posiadając na przykład jeszcze dochodów? Czy sąd w Anglii jest w stanie siąść mi na konto w Szkocji, ogólnie czy jakiekolwiek zaległości z Anglii mogą być egzekwowane w Szkocji czy będąc w Szkocji nie muszę się martwić tym że sądowe sprawy w Anglii dosięgną mojego konta w Szkocji

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Misia13

Post #2 Ocena: 0

2020-05-21 15:29:35 (4 lata temu)

Misia13

Posty: n/a

Konto usunięte

To jest ten sam kraj. Szkocja, Anglia, Walia I Polnocna Irladia czyli Wielka Brytania.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

karjo1

Post #3 Ocena: 0

2020-05-21 15:47:55 (4 lata temu)

karjo1

Posty: 20617

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Naprawde warto dla stosunkowo niewielkiej kwoty paskudzic sobie dodatkowo kartoteke?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #4 Ocena: 0

2020-05-21 15:56:22 (4 lata temu)

Richmond

Posty: 28873

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Konto bankowe otworzyć mozna, ale to nie spowoduje, ze dług zniknie. Kartoteka to już jest brudna. Przed długiem za council tax nie da się uciec, mozna isc nawet do wiezienia za to.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Kamiloeskull

Post #5 Ocena: 0

2020-05-21 17:01:36 (4 lata temu)

Kamiloeskull

Posty: 2

Mężczyzna

Z nami od: 03-12-2018

Skąd: Newcastle upon Tyne

Tak wiem, nie chodzi mi o zwichnięcie się przed odpowiedzialnością, tylko o to aby spłacać swoje zaległości z angielskiego konta,aby moje konto założone w Szkocji było wolne od obciążen.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

karjo1

Post #6 Ocena: 0

2020-05-21 19:39:50 (4 lata temu)

karjo1

Posty: 20617

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Mozna miec wiecej niz jedno konto.
Natomiast obciazenie sadowe bedzie widoczne w historii kredytowej i zakladanie kolejnych kont nie rozwiaze problemu.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

PannaZMokraGlow

Post #7 Ocena: 0

2020-05-21 20:14:17 (4 lata temu)

PannaZMokraGlowa

Posty: n/a

Konto usunięte

Osobom zatrudnionym na etacie zaleglosci council tax sciagane sa czesto bezposrednio z wyplaty (Attachment of Earnings Order). Jesli masz wlasna dzialalnosc to nie wiem czy sciagaja z Twojego firmowego konta? Mozesz miec konta w roznych bankach rowniez bez wyjazdu do Szkocji. Zmiana adresu w UK niewiele zmienia.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

violettaphotogr

Post #8 Ocena: 0

2020-05-21 20:55:19 (4 lata temu)

violettaphotography

Posty: 1563

Kobieta

Z nami od: 21-01-2014

Skąd: ...

Cytat:

2020-05-21 15:17:29, Kamiloeskull napisał(a):
Jak to jest w przypadku przeprowadzki z Anglii do Szkocji, przykładowo mam sądowe wejście na konto bankowe za dług wobec council tax, czy wjeżdżając do Szkocji mogę otworzyć nowe konto bankowe nie posiadając na przykład jeszcze dochodów? Czy sąd w Anglii jest w stanie siąść mi na konto w Szkocji, ogólnie czy jakiekolwiek zaległości z Anglii mogą być egzekwowane w Szkocji czy będąc w Szkocji nie muszę się martwić tym że sądowe sprawy w Anglii dosięgną mojego konta w Szkocji


Sytuacja jest dokladnie taka sama jak gdybys przeprowadzil sie z Gravesend do Slough.
Za dlug w zakresie Council Tax nie uciekniesz.
Ja na takich 'uchylaczy' o obowiazkow badz wyzykiwaczy mam silna alergie i moge byc nieprzyjemna wiec post zostanie usuniety wiec milcze. Jest takie przyslowie... Cichosza...
:-]

A za 'tarzanie sie w gnoju' to nawet jak na Placu Zamkowym wykrzycze to nikt mnie nie zamknie. Dobre...

[ Ostatnio edytowany przez: violettaphotography 21-05-2020 20:58 ]

#Violujemy

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,