MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Co siedzi w szczepionkach

 

Postów: 9

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

niebieskieucho

Post #1 Ocena: 0

2017-12-06 19:25:33 (6 lat temu)

niebieskieucho

Posty: 2443

Mężczyzna

Z nami od: 24-11-2008

Skąd: Folkestone

Temat potraktowany osobno bo jest to trzesienie ziemi. Wszystkie informacje z prac naukowych w wielkim skrócie, czym sa trute dzieci (nie wylaczajac doroslych) którym podaje sie szczepionki z neurotoksynami / substancjami zmieniajacymi kod genetyczny, powodujacymi trwale uszkodzenia organizmu, nowotwory, trwale alergie, nierzadko skutkujace (szczepionki) zgonami. Wkrótce ukaze sie o tym ksiazka. Wideo dlugie, ale warto obejrzec w calosci, by nie przegapic istotnych wiadomosci. Co dodaja do szczepionek, nie miesci sie w glowie zdrowego na umysle czlowieka!



Bierz sprawy w swoje ręce... i w nogi

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer Skype

zosiasamosia

Post #2 Ocena: 0

2018-10-19 09:00:36 (6 lat temu)

zosiasamosia

Posty: n/a

Konto usunięte

Nie chcę zakładać nowego tematu, więc się podpinam tutaj.

Świetny tekst! 👍
Potraktujmy poważnie antyszczepionkowców, dajmy im to, o co proszą

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

tom1980live

Post #3 Ocena: 0

2018-11-05 17:17:33 (5 lat temu)

tom1980live

Posty: 29

Mężczyzna

Z nami od: 15-06-2017

Skąd: Basingstoke

A mozna jakies linki do tych prac I badan naukowych? Chcialbym sie posmiac. Choler, psa chyba tez nie bede szczepil a to jeszcze autyzmu dostanie...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

marka1

Post #4 Ocena: 0

2018-11-13 23:39:27 (5 lat temu)

marka1

Posty: 3

Kobieta

Z nami od: 13-11-2018

Skąd: London

Ja mam mieszane uczucia, trochę zaczęłam interesować się tematem. Jedna i druga strona ma przekonujące argumenty. W sumie powikłań po szczepionkach jest niewiele, kilka procent, tak czy inaczej rodzice powinni być informowani o takich zagrożeniach, powinny podejmować decyzję świadomie czy szczepić dzieci, czy też nie. Jestem za tym, żeby szczepienia były dobbrowolne.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

andyopole

Post #5 Ocena: 0

2018-11-14 02:25:33 (5 lat temu)

andyopole

Posty: 12806

Mężczyzna

Z nami od: 20-09-2008

Skąd: Oregon

Właśnie dziś wyskoczyłem z pracy aby oddać krew na sprawdzenie czy byłem szczepiony na Odrę. W moim wieku nie jest to pewne a książeczka zdrowia spłynęła z powodzią 1997 roku. Jesli nie znajda przeciwcial to sie zaszczepie. W grudniu lece do Polski i bede w Szczecinie a w styczniu w WAWie na targach gdzie ostatnio bylo kilkanascie przypadkow zachorowan. Na dodatek, na Targach zawsze jest zawsze bardzo duzo ludzi zza wschodniej granicy.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

teresa2462

Post #6 Ocena: 0

2018-11-14 05:33:33 (5 lat temu)

teresa2462

Posty: 440

Kobieta

Z nami od: 26-03-2009

Skąd: walia

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

andyopole

Post #7 Ocena: 0

2018-11-14 07:52:22 (5 lat temu)

andyopole

Posty: 12806

Mężczyzna

Z nami od: 20-09-2008

Skąd: Oregon

Cytat:

2018-11-14 02:25:33, andyopole napisał(a):
Właśnie dziś wyskoczyłem z pracy aby oddać krew na sprawdzenie czy byłem szczepiony na Odrę. W moim wieku nie jest to pewne a książeczka zdrowia spłynęła z powodzią 1997 roku. Jesli nie znajda przeciwcial to sie zaszczepie. W grudniu lece do Polski i bede w Szczecinie a w styczniu w WAWie na targach gdzie ostatnio bylo kilkanascie przypadkow zachorowan. Na dodatek, na Targach zawsze jest zawsze bardzo duzo ludzi zza wschodniej granicy.


Godzinę temu dostałem wyniki blood testu. Mam przeciwciala co oznacza ze jednak bylem szczepiony. Z autystycznym pozdrowieniem...*YAHOO*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

cris82

Post #8 Ocena: 0

2018-11-14 10:29:22 (5 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

Byly takie przypadki ale bylo ich ponoc mniej niz w zeszlych latach co pokazuja statystyki a cala panika w mediach wziela sie stad ze konczyl sie termin waznosci na szczepionkach zalegajacych w magazynach podobno problemu z terminem juz nie ma bo wiekszosc udalo sie sprzedac na czas ; )

Ktos siedzi glebiej w temacie? Bo gdzies cos slyszalem ale zastanawiam sie czy te zachorowania na grype wcale nie odbiegaly od normy i bylo to tylko sianie paniki nakierowane na pozbycie sie przeterminowanych szczepionek przydalyby sie konkrety a moze to sciema?

[ Ostatnio edytowany przez: cris82 14-11-2018 10:30 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

AlmostFamous

Post #9 Ocena: 0

2018-11-14 14:11:06 (5 lat temu)

AlmostFamous

Posty: n/a

Konto usunięte

Ja tam się nie znam, ale byłem szczepiony na chyba wszystko. Mój syn również.

Ale znam jedna sytuacje z bliskiego niegdyś otoczenia. Mianowicie moje już byłemu przyjacielowi urodził się syn 7 lat temu. Już wówczas nie mieliśmy ze sobą jakiego wielkiego kontaktu. Napisał do mnie na FB czy mógłbym przeznaczyć 1% z pitu na jakaś fundacje. Jego syn jest dzieckiem autystycznym w jakimś niewielkim stopniu.
Tak jak już pisałem nie znam się na tym wiec nie wiem jakie są stopnie, czy są w ogóle itp. Pisze o tym tak jak pamietam. Fundacja zajmująca się pomocą takim dzieciom i oczywiście walczącą z nakazem szczepienia dzieci. To było jakoś przed moim wyjazdem do UK. Później już nie miałem z nim kontaktu, ale z naszymi wspólnymi znajomymi owszem. Wiec 4 lata temu urodziła im się córka. Której już oczywiście nie szczepili. Bo zrzucili oczywiście cała winę na szczepienia i ogólnie się trochę zaangażowali w ten temat. Znajomy z którym rozmawiałem i przekazał mi nowinę o córce kolegi przekazał mi również smutna wiadomość. Mianowicie córka również jest autystyczna. I jej choroba jest dużo cięższa niż syna, niestety... Kolega jest dziś alkoholikiem.
Żeby nie było. Kolega ma jeszcze trzecie dziecko (tj pierwsze) z poprzedniego związku. Dziecko jest zdrowe. Ma już teraz chyba z 11 lat.

Oczywiście są różne sytuacje. Ja tylko opisałem ta z mojego podwórka...
Kto jest bez winy niech weźmie kamień i pierd... się nim w łeb... Niestety tacy nieomylni to powszedni chleb...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

karjo1

Post #10 Ocena: 0

2018-11-14 21:21:33 (5 lat temu)

karjo1

Posty: 20609

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Tematow jest sporo, chocby:
link1
link2

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,