MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Paradontoza

 

Postów: 1

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

marnov

Post #1 Ocena: 0

2017-11-04 22:05:23 (7 lat temu)

marnov

Posty: 1

Kobieta

Z nami od: 04-11-2017

Skąd: Leeds

stwierdzono u mnie zaawansowaną paradontozę,(prawdopodobnie geny winne) Zęby zdrowe - dziąsła do dupy. Zęby zaczynają się lekko ruszać. Czy ktoś leczył paradontozę w UK? Jeśli tak to gdzie? NHS czy prywatnie? Jakie koszty? możecie polecić specjalistę? Jestem załamana mam dopiero 28 lat i grozi mi utrata zębów.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Awa

Post #2 Ocena: 0

2017-11-06 19:50:49 (7 lat temu)

Awa

Posty: 264

Z nami od: 02-08-2006

Skąd: Manchester

Prywatnie, pierwsze glebokie czyszczenie bylo dwuetapowe i kosztowalo okolo 300 funtow (10 lat temu) . Bylo absolutnie niezbedne, bo zeby juz zaczely sie ruszac i cala szczeka bolala prawie bez przerwy. Po trzech miesiacach zwykla wizyta u higienistki (od 50 do 80) i od tego czasu co 6 miesiecy wlasnie tylko higienistka. Oprocz tego we wlasnym zakresie uzywanie TYLKO szczoteczki elektrycznej (zwykla plaska glowica, zadne wymyslne) oraz drucianych szczoteczek TePe. Masz calkowita racje, jezeli chodzi o dziedzicznosc i predyspozycje, jak na przyklad podrozuje i nie mam czasu na bycie dokladna, juz po dwoch dniach pojawiaja sie konsekwencje.
Awa

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,