MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Skaza białkowa????

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

Postów: 17

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

nicia

Post #1 Ocena: 0

2008-01-30 18:39 (16 lat temu)

nicia

Posty: 419

Kobieta

Z nami od: 15-10-2006

Skąd: Nottinghamshire

Witajcie drogie mamy.Może wiecie czy można tu kupić jakieś mleczko dla dziecka ze skazą białkową w aptece i jak się nazywa??Moje dziecko ma na policzkach wysypkę i ostatnio zauważyłam za uszkami.Dziś strasznie mi płacze i już nie wiem co robić.Siostra mi podpowiedziała żebym kupiła mleczko dla dziecki ze skazą białkową i spróbowała jej dać.Moja córka ma 7 tygodni.Nie wiem co robić do lekarza pójdę dopiero jutro,ale coś muszę dziś zrobić,żeby dziecko nie cierpiało.
Pomóżcie!!!!!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

marcheweczka

Post #2 Ocena: 0

2008-01-30 18:44:14 (16 lat temu)

marcheweczka

Posty: 9607

Kobieta

Z nami od: 27-07-2007

Skąd: ✿✿O/M/R✿✿

skaza bialkowa ja daje teraz maluszkowi kozie mleko ,ktore kupuje w Morrisonie,bo stwierdziłam,ze jest najlepsze....wysypka ustapiła,skóra się już nie łuszczy.....moj synek ma 4 miesiace....moze warto spróbowac?...powodzenia,kiedy poprosilam w aptece o mleko,to powiedzieli,ze jest na recepte i trzeba czekac na sprowadzenie....tylko nie kupuj mleczka sojowego...ono podczas skazy białkowej również uczula
[i] Gdzie dwa trolle się tłuką,tam prędzej czy później wątek sam zdechnie ...[/i]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer gadu-gadu

nicia

Post #3 Ocena: 0

2008-01-30 19:17:02 (16 lat temu)

nicia

Posty: 419

Kobieta

Z nami od: 15-10-2006

Skąd: Nottinghamshire

marcheweczka a możesz mi podać nazwę??? i czy jest to w proszku??

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

marcheweczka

Post #4 Ocena: 0

2008-01-30 19:38:11 (16 lat temu)

marcheweczka

Posty: 9607

Kobieta

Z nami od: 27-07-2007

Skąd: ✿✿O/M/R✿✿

nici ja kupuje mleko w kartoniku jest to goats milk w granatowym kartoniku na półce .....daje przegotowane i dodaje do tego kaszke bobovita....mały jest dużo spokojniejszy....kartonik 1l kosztuje 1,18 ł.......pozdrawiam....
[i] Gdzie dwa trolle się tłuką,tam prędzej czy później wątek sam zdechnie ...[/i]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer gadu-gadu

ewamik

Post #5 Ocena: 0

2008-01-30 19:49:53 (16 lat temu)

ewamik

Posty: 4126

Kobieta

Z nami od: 30-10-2007

Skąd: London

skąd wiesz,ze to jest skaza białkowa? Czy dziecko badał lekarz?
Nie wiesz tego napewno,więc po co od razu martwic sie na zapas?
Idź do lekarza,najlepiej polskiego.To może być uczulenie na kosmetyk,na proszek do prania,albo jakas wysypka i tez swędzi.Dziecko płacze.Własie dzisiaj i wczoraj na forum pisałysmy o tym z innymi mamusiami.
Może używasz kosmetyków Johnsona?
Idź do polskiego leakrza na Ealing.Jak chcesz podam Ci adres.
Ona powie Ci dokładnie co to jest.
Marcheweczka,a Twoje maleństwo przebadał lekarz czy ktos powiedział,że to skaza? Pytam tylko z ciekawości.Moja koleżanka miała dwoje dzieci ze skazą białkową.To objawiło sie juz 2tyg po urodzeniu,a nie miesiąc.Każde z jej dziecka miało wysypke na całym ciele,nie tylko na buzi i za uszkami.To nie byly bliźniaki,różnica między nimi to 3 lata.
taka wysypka na buzi,to może nie jest skaza.
Kiedys poqwiedziała mi polozna,że jej dziecko miało wysypkę na buzi,brzuszku i pleckach.Tez myslała,że to skaz,a to było uczulenie na kosmetyk.
A co do lekarza na Ealingu,to polecam,naprawdę.Jest swietna

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

marcheweczka

Post #6 Ocena: 0

2008-01-30 20:23:37 (16 lat temu)

marcheweczka

Posty: 9607

Kobieta

Z nami od: 27-07-2007

Skąd: ✿✿O/M/R✿✿

ewamik.....u mojego dziecka polska lekarka stwierdzila skaze....po zmianie mleka jak reka odjal,skonczyla sie wysypka,ciemieniuszka i kolki ,ktore trwaly cale dnie i noce....mały mial 3 miesiace,gdy pytalam tutaj 2 lekarzy,to stwierdzili,ze to nic takiego.....wyjdzie z tego,a mały byl czerwony,obsypany krostkami i caly goracy.....w Polsce zdjelam mu tylko czapeczke i juz byla diagnoza.......mleczko kozie nie zaszkodzi i naprawde jest pyszne
[i] Gdzie dwa trolle się tłuką,tam prędzej czy później wątek sam zdechnie ...[/i]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer gadu-gadu

ewamik

Post #7 Ocena: 0

2008-01-30 20:44:06 (16 lat temu)

ewamik

Posty: 4126

Kobieta

Z nami od: 30-10-2007

Skąd: London

wiesz,bo ja już przewrażliwiona jestem.jesli w Polsce badałaś,to napewno mają racje.
Kozie mleko jest nawet zdrowsze.A wiesz skąd sie biora te skazy? No wiadomo,od krowy- ktos powie.Tak ale kiedys nie było tego.
Teraz krowe faszeruje sie chemią by nie chorowała,zeby nie miała jakiegoś zapalenia i żeby dawała duzo mleka.Tak samo jest i z trawą.Nawozi się,i robi różne rzeczy z ziemia i trawą.Krówka wcina trawe,gospodarz doi i te mleczko jest w sklepie.Przyszła mama je pije i mamy skutek taki ,jaki mamy.Dlatego często lekarze mówia by ograniczac picie mleka,a wcinac produkty mleczne czyli twarogi,jogurty,maslanki.
Myslę,ze koleżanka- powinna udac sie do lekarza,polskego lekarza.
Ty marcheweczka zawsze tam,gdzie ja:)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #8 Ocena: 0

2008-01-30 21:21:34 (16 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

colne844

Post #9 Ocena: 0

2008-01-30 21:34:23 (16 lat temu)

colne844

Posty: 53

Z nami od: 21-07-2007

nasz synek tesz na skaze ale ma mleko nutramigen jest na recepte w uk

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ewamik

Post #10 Ocena: 0

2008-01-30 21:40:17 (16 lat temu)

ewamik

Posty: 4126

Kobieta

Z nami od: 30-10-2007

Skąd: London

wiesz,przeważają złe opinie na temat tutejszych lekarzy.W Polsce jednak mamy lepszych i zdarza sie ale rzadko,by lekarz pediatra nie patrząc na dziecko-wystawił diagnoze.
Widze,że skaza nie przejmuje Cię.Moze to i dobrze.
Ale nie wszystkie mamy sa takie.
Gdy u mnie połozna powiedziała,że moje dziecko moze miec skaze,to załamałam się wpierwszej chwili.Na szczescie poradziła mi najpierw stosownaie kremu oilatum i wszystko było ok.
Wiesz,nie warto przesadzać bo mozan prz tym zgłupieć ale tez nie mozna totalnie ignorować objawów.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,