MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Skaza białkowa....

 

Postów: 2

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

marcheweczka

Post #1 Ocena: 0

2008-01-09 14:25 (16 lat temu)

marcheweczka

Posty: 9607

Kobieta

Z nami od: 27-07-2007

Skąd: ✿✿O/M/R✿✿

Drogie mamy(tatusiowie również)...duzo czytałam na temat skazy białkowej i co wolno podawać dzieciom a czego nie wolno,obecnie moj syn ma 4miesiace,chcialabym juz wprowadzać mu jedzonko,ale teraz co ja moge mu tu w Anglii podawać...jakie mięsko i jakie mleko...obecnie pije bebiko HA,ale musze znalezc angielskie mleko o podobnym skladzie i bez soji...moze mi ktoras mama pomoze
[i] Gdzie dwa trolle się tłuką,tam prędzej czy później wątek sam zdechnie ...[/i]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer gadu-gadu

anneczka

Post #2 Ocena: 0

2008-01-09 16:07 (16 lat temu)

anneczka

Posty: 1505

Kobieta

Z nami od: 20-09-2007

Skąd: Staffordshire

W anglii jest pełno mieszanek mlecznych bez soji, najlepiej zapytaj swojego lekarza jakie jest najlepsze dla dziecka albo farmaceutki w aptece, ja miałam problem bo mój synek 2letni ma skaze białkową i tu własnie mało jest produktów które on może(ale znalazłam)!! A odnośnie tego co możesz podawać swojemu maluchowi to jest duzo produktów takie jak tarte jabłuszko, albo tarta gotowana marcheweczka:) możesz też mu dawać delikatny rosołek do którego wlejesz żółtko jajka na wrzątek(zrobią się takie kluseczki ) to na początek chyba wystarczy a dajel, ....są jedzonka w słoiczkach dla maluchów :) wrazie pytań dalszych służe pomocą :)
W czym Ja kuleje TY możesz być ASEM.....i na odwrót:)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWWNumer gadu-gadu

marcheweczka

Post #3 Ocena: 0

2008-01-09 20:38 (16 lat temu)

marcheweczka

Posty: 9607

Kobieta

Z nami od: 27-07-2007

Skąd: ✿✿O/M/R✿✿

sama nie jem nic gotowego ze sloikow,wiec dzieciom tez nie daje....wole sama gotowac,cos z cielecinki,ryzu....chodzi mi przede wszystkim o mleko jakie podac tu w Anglii
[i] Gdzie dwa trolle się tłuką,tam prędzej czy później wątek sam zdechnie ...[/i]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer gadu-gadu

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,