MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Ciaza z malym dzieckiem

 

Postów: 3

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

nika-kitek

Post #1 Ocena: 0

2008-04-17 18:27:13 (16 lat temu)

nika-kitek

Posty: 5

Kobieta

Z nami od: 17-03-2008

Skąd: london

Witam,
Poradzcie mi bo ja juz glupieje.Jestem w 34 tygodniu ciazy.Dwa tygodnie temu moj GP wyslala mnie do szpitala,gdyz poszlam do niego z wymiotami i ogolnym oslabieniem.Przelezalam tam 3 dni i napompowali mnie kroplowkami i woda tak,ze jak wychodzilam to nie moglam sie ruszac:)
Przy kazdym badniu czy to byla polozna czy lekarz slyszalam ze mam maly brzuch i male dziecko.(pomiary mojego brzuszka wachaly sie od 25 do 33 cm w zaleznosci od osoby mierzacej) Zrobiono mi USg i okazalo sie ze Maly w 33+5 ma 1732 gramy.
Dzis bylam na kontroli w przychodni przyszpitalnej i znow uslyszalam ze dziecko jest male i ze za tydzien mam miec USG.
Ja wiem moze panikuje ale jak dzis uslyszalam poraz setny ze moje dziecko jest za male to sie rozplakalam.Czuje sie jakby mnie oskarzano ze male i male.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailNumer gadu-gadu

justin1976

Post #2 Ocena: 0

2008-04-17 18:50:36 (16 lat temu)

justin1976

Posty: 734

Kobieta

Z nami od: 05-06-2007

Skąd: Londyn/Croydon

Nie przejmuj się. Mam za sobą dwie ciąże. W obu przypadkach do pewnego momentu mówili, że dziecko jest za małe jak na wiek ciąży. Pierwszy raz byłam jeszcze w Polsce i miałam ciąże zagrożoną, więc i tak byłam pod ciągłym nadzorem lekarza. Moja druga córeczka urodziła się w lipcu zeszłego roku. Też robili mi dodatkowe usg, bo dziecko jest za małe i mam mały brzuch. Ale że rozwijało się prawidłowo, to w końcu zostawili mnie w spokoju. Urodziłam dwa tygodnie po terminie, a brzuchol miałam pod koniec jużtak ogromny, że szkoda gadac. Dziecko kiedy się urodziło ważyło 3,300 i miało 54 cm, więc były to raczej "standardowe wymiary". U Ciebie też będzie dobrze. Nie przejmuj się i uszy do góry. Teraz najbardziej potrzebujesz spokoju. Życzę szczęsliwego rozwiązania.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailNumer gadu-gadu

Post #3 Ocena: 0

2008-04-17 18:55:40 (16 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

nadusia

Post #4 Ocena: 0

2008-04-19 18:46:00 (16 lat temu)

nadusia

Posty: 62

Z nami od: 31-03-2008

witam ja mialam ten sam problem moja coreczka urodzila sie 3dni po terminie i wazyla 1774kg.byla maciupka z tego wzgleduu musiala byc tydzien w szpitalu.malutka jest silna,zdrowa ekarze do dzis nie wiedza czemu sie taka mala urodzia,teraz ma 6miesiecy i wazy 5,300kg.ale nie przejmuj sie mala dzidzia nie oznacza ze musi byc cos z nia nie tak.lekarze mi tlumaczyli ze to po prostu taki urok ciazy

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,