MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Implanon - implanty antykoncepcyjne...

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 18 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 16 | 17 | 18 ] - Skocz do strony

Postów: 175

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

kati-kat

Post #1 Ocena: 0

2008-02-07 20:12 (16 lat temu)

kati-kat

Posty: 1207

Kobieta

Z nami od: 19-09-2007

Skąd: northampton

kochani...a raczej kochane..biore pigulke od ponad 2 lat i juz mam jej dosyc. zastanawialam sie nad wszczepieniem implancika, z tym,ze chcialabym najpierw zapytac (teorie juz poczytalam-zalezy mi na zywych przykladach) czy ktoras z was to ma? jak sie sprawuje?
always look forward.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

_Steve_

Post #2 Ocena: 0

2008-02-07 21:17:46 (16 lat temu)

_Steve_

Posty: 1164

Mężczyzna

Z nami od: 17-05-2007

Skąd: Luton

Zainteresowal temat i mnie. Podeslalem info mojej dziewczynie, ale Ona jak zwykle cos wynalazla na nie.

Moze i Ciebie zainteresuje komentarz na temat tego implantu. Niestety zrodla nie znam, ale moge sie dowiedziec skad ta opinie wziela :

ja mam implanon juz od roku i oprocz tego ze nie muszę pamiętać o zażyciu tabletki to nic przyjemnego.od początku miałam same problemy-od założenia krwawiłam przez kolejne 7 miesiecy z 3-ma kilkudnowymi przerwami(3-5 dni),jak zgłosiłam sie do kliniki z tym problemem z prośbą o wyciagniecie mi tego-zaproponowano mi "doświedczalnie" kontrkoncepcje-czyli zażywanie pigułek antykoncepcyjnych równoczesnie przez 2 miesiace(niwelujac hormon wydzielany z implanonu) co miało zpowodować zatrzymanie krwawienia i równocześnie działało że byłam w 100% płodna-totalna głupota!gdzie tu sens(a jak bym zaszła w ciaże w tym okresie to co by to było jakiego potworka mogła bym urodzić po takiej mieszance hormonów i kto by za to odpowiadał?)a jeśli to nie pomogło by, to pomyśleli by co dalej a ewentualnością było dopiero wyciagniecie mi tego. Przez siedem miesięcy krwawienia towarzyszyły mi bóle brzucha,zawroty główy,osłabienie,senność,zmeczenie,anemia-co za tym idzie,no i majątek wydany na srodki higieniczne(tampony,podpaski itp.)no i oczywiscie komfort psychiczny-wiadomo jaki .

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

martitka80

Post #3 Ocena: 0

2008-02-08 13:40:50 (16 lat temu)

martitka80

Posty: 1

Z nami od: 08-02-2008

Witam Panie. Mam implant od dwoch tygodni. Zaklada sie go w pierwszych trzech dniach miesiaczki, najlepiej w pierwszym (ale moze to np. wypasc w weekend, wiec dopuszczalna jest tolerancja). Objawy poczatkowe podobne jak przy pigulkach, delikatne bole brzucha, plamienie ktore juz przeszlo. Przy stosowaniu pigulek mialam migreny, teraz nie mam. Miejsce wklucia nie boli, nie zsinialo, zostal on profesjonalnie wstrzykniety, czuc tylko delikatne uklucie igly jak przy normalnym zastrzyku. Ogolnie jest wygodny, nie czuc go ani nie widac, wcale nie pamieta sie o nim. Jedyna wada - pogorszyla mi sie cera w ciagu tych dwoch tygodni. Zobaczymy jak bedzie dalej. Bede informowac. Pozdrawiam

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kati-kat

Post #4 Ocena: 0

2008-02-08 18:41:57 (16 lat temu)

kati-kat

Posty: 1207

Kobieta

Z nami od: 19-09-2007

Skąd: northampton

ok to informuj...bo ja mam jeszcze kilka tyg. zeby zdecydowac...a puki co dzieki za odzew ;)
always look forward.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Rrrr

Post #5 Ocena: 0

2008-02-08 21:41:57 (16 lat temu)

Rrrr

Posty: 1192

Kobieta

Z nami od: 04-07-2005

Skąd: UK

opinie z ostatnich 3 lat:

http://au.messages.yahoo.com/health/womens_health/185?p=1

(jakos malo optymistyczne)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #6 Ocena: 0

2008-02-08 21:49:12 (16 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #7 Ocena: 0

2008-02-08 22:39:55 (16 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

czytelnik1

Post #8 Ocena: 0

2008-02-08 22:46:08 (16 lat temu)

czytelnik1

Posty: 227

Z nami od: 12-06-2007

A czy robilyscie badania na poziom hormonow? To bardzo wazne, bo kiedy jest ich za duzo lub za malo moga wystapic migreny, zawroty glowy, pogorszenie cery, plamienia itd. Nie wiem dlaczego lekarze tego nie praktykuja i trzeba sie dopominac po 100 razy, a to przeciez podstawa bo nie wiadomo ktore tabletki czy implanty zastosowac.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

lady2912

Post #9 Ocena: 0

2008-02-09 12:48:19 (16 lat temu)

lady2912

Posty: 307

Kobieta

Z nami od: 29-11-2007

Skąd: Sutton Green

popieram. przede wszystkim badanie na poziom hormonow!! mnie lekarze faszerowali roznymi pigulkami anty. po kazdej czulam sie fatalnie. zdecydowalam sie na plastry- i jeszcze gorzej! w ciagu tego maratonu lekarz ANI RAZU nie zaproponowal badania na hormony.
wiec kobitki- NAJPIERW BADANIE pozniej antykoncepcja hormonalna!
Cos, podobnie jak nic, moze zdarzyc sie wszedzie....

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

marzena23

Post #10 Ocena: 0

2008-03-10 18:03:15 (16 lat temu)

marzena23

Posty: 62

Z nami od: 13-08-2007

Skąd: bristol

witam wszystkie kobiety!
mam pytanie odnosnie implanta sama mam go juz 3 miesiace i powoli zaczynam miec problemy zdrowotne,nie wiem czy to od implanta dlatego tez chcialabym sie dowiedziec czy ktoras z kobiet ktora ma implant ma takie objawy jak:wypadanie wlosow,bole stawow glownie w kolanach,wzmozony apetyt,mniejsza ochote na seks,brak miesiaczki.Najbardziej dokuczaja mi bole stawow jestem mloda mam 24 lata wiec nie powinno tak byc.Moja mama uwaza ze brak miesiaczki(po zalozeniu implanta mialam okres taki slaby przez 2 tyg i od tamtej pory nic)moze byc odpowiedzialny za bole stawow.Jezeli ktoras z kobiet moze mi pomoc bardzo prosze o odpowiedz bo juz nawet zastanawiam sie nad usuniecem implantu czego bym nie chciala bo jestem z iego zadowolona po za dolegliwosciami oczywiscie.z gory dziekuje za odp

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

Strona 1 z 18 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 16 | 17 | 18 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,