MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Implanon - implanty antykoncepcyjne...

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 2 z 18 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 16 | 17 | 18 ] - Skocz do strony

Str 2 z 18

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

czytelnik1

Post #1 Ocena: 0

2008-03-10 18:25:49 (16 lat temu)

czytelnik1

Posty: 227

Z nami od: 12-06-2007

Koniecznie idz do lekarza bo to maga byc objawy zle dobranych hormonow!!!!! To bardzo wazne bo jak wiadomo hormony u kobiet sa podstawa egzystencji. Prosty przyklad menopauza, kiedy zaczyna wszystko szwankowac nasz organizm starzeje sie szybciej!!!!:-Y

[ Ostatnio edytowany przez: czytelnik1 10-03-2008 20:40 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

marzena23

Post #2 Ocena: 0

2008-03-10 21:40:24 (16 lat temu)

marzena23

Posty: 62

Z nami od: 13-08-2007

Skąd: bristol

dzieki za odpowiedz chyba sie wybiore do lekarza.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

skibiki

Post #3 Ocena: 0

2008-03-25 14:35:46 (16 lat temu)

skibiki

Posty: 432

Kobieta

Z nami od: 27-12-2006

Skąd: Liverpool

Witam.
Dołączę się do opini na temat implantu,ponieważ mam go od 5 miesięcy i.....Nic się nie dzieje!!!!
Wszystko jest jak w najlepszym porządku.Krwawienia są rzeczywiście dłuższe o kilka dni ale w moim przypadku nie sprawia to dużego problemu,leczę się na niedoczynność tarczycy i mięsiaczki były takie skąpe że nawet nie wiedziałam że je mam.Przed założeniem implantu miałam wykanane testy określające poziom hormonów(moze z powodu choroby) i nie było zadnych przeciw wskazań.Sam zabieg założenia był bezbolesny,w znieczuleniu miejscowym,blizny nie mam i nie odczuwam żadnych dolegliwości.
Ja jestem zadowolona,to jest antykoncepcja dla mnie,nie muszę pamietać o połykaniu tabletek,nie biegam po recepty,jest skuteczna!!!!!!:-)

[ Ostatnio edytowany przez: skibiki 25-03-2008 14:38 ]

[url=][img][/img][/url]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

AllyMcBeal

Post #4 Ocena: 0

2008-11-21 10:09:00 (15 lat temu)

AllyMcBeal

Posty: 2

Kobieta

Z nami od: 21-11-2008

witam. właśnie założyłam drugi implant. Poprzedni miałam trzy lata. Przy zakładaniu lekarka uprzedzała, że może wystąpić miesięczne krwawienie. Upewniała się czy zdaje sobie z tego sprawę. Akurat mnie to ominęło.
Przez trzy lata nie miałam miesiączek, wahań nastrojów, bóli piersi itp itd... Pomijając, że moja wątroba w końcu odpoczęła od kilkunastoletniego tolerowania tabletek. Wypróbowałam wiele różnych tabletek i przy żadnych nie czułam się tak dobrze jak przy implancie. Dlatego zdecydowałam się na kolejny. Upewniłam się u kilku lekarzy, ze brak miesiączek nie jest szkodliwy. Przy drugim implancie dostaję miesiączki jednak nieporównywalnie lekko je przechodzę..dwa dni bez bólu. Przez cały czas "posiadania" implantu nie miałam żadnych skutków ubocznych.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

AllyMcBeal

Post #5 Ocena: 0

2008-11-21 10:16:23 (15 lat temu)

AllyMcBeal

Posty: 2

Kobieta

Z nami od: 21-11-2008

hmmmmm pomiędzy jednym implantem a drugim miałam kilka miesięcy przerwy. NIC sie nie działo. żadnych skutków ubocznych. Lekarz zaproponował, że na ten czas może dać mi tabletki jeśli chcę. Akurat się nie zdecydowałam. Wyjęcie implantu po 3 latach to jak odstawienie tabletek o bardzo małej zawartości hormonu i podejrzewam, że reakcja organizmu jest tu całkowicie indywidualna.. czy to będą tabletki czy implant. Sądzę, że nasze obawy wynikają z niewiedzy i zetknięcie się z czymś "nowym"
p.s. doradzam zachowanie ulotki. Angielscy lekarze niechętnie się na to zgadzają ale jadąc do Polski lepiej mieć ulotkę gdzie jest narysowane jak się to wyciąga. Jeśli chcecie usunąć to w Polsce idźcie nie do ginekologa a do chirurga.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

nimfaaa

Post #6 Ocena: 0

2008-12-02 22:19:28 (15 lat temu)

nimfaaa

Posty: 1

Kobieta

Z nami od: 02-12-2008

Skąd: Aberdeen




Ja mam implat juz od ponad dwoch lat. troche dziwna wydaje mi sie jedna z poprzednich wypowiedzi, ze podczas gdy bierze sie tabletki antykoncepcyjne by wyregulowac obfity i niekonczacy sie okres spowodowany implantem, ma skutek robiacy nas 100% plodnymi, bo tak na pewno nie jest. bynjamniej 3razy jak do tej pory stosowalam tabletki by wyregulowac i jakos nie zaszlam w ciaze.
W kazdym badz razie, implant jest wygodny i dlatego ciezko mi sie zdecydowac by go usunac, jednak ze sprawia sproro problemow. Waga skacze jak szalona, wlosy wypadaja, paznokcie sie lamia, a najgorsze - niekonczace sie okresy z duza iloscia duzych skrzepow co mnie bardzo nie pokoji. nawet pomiedzy okresami zawsze cos i zawsze cos.. Juz nie raz bylam u lekarza, ale zero pomocy, badan, czego kolwiek. tylko sugestia, ze jak mi nie pasuje to zawsze moge go wyjac, a jak skrzepy sie beda dalej utrzymywac z obfitymi miesiaczkami to wtedy cos sie pomysli nad jakims badaniem...
ech....

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

vitek

Post #7 Ocena: 0

2008-12-02 22:35:58 (15 lat temu)

vitek

Posty: 3922

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 19-06-2007

Skąd: Yorkshire

Ja bym wam dziewczyny podpowiedział jaki jest najlepszy środek antykoncepcyjny ale nie mogę bo dostanę bana ;-)
The Mythbuster

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

goniauk

Post #8 Ocena: 0

2008-12-09 17:58:22 (15 lat temu)

goniauk

Posty: 2

Kobieta

Z nami od: 09-12-2008

temat stary a jednak porusze.zalozyc bylo latwo gorzej wyciagnac.od 4 miesiecy staram sie o to.2 razy w tyg jestem u lekarza.pytania po co na co?dlaczego?no wlasnie?mam go od prawie roku co oznacza prawie rok okresu.po co mi implant jak i tak nie moge...:)kazda ma dosc po tygodniu a tu miesiacami sie ciagnie.i jescze lekarz powie ze all right jest.do tego oslabienie anemia.zawroty glowy.brak apetytu.teraz sie tylko zastanawiam co bedzie dalej...co z moja planowana ciaza?kazdy mowil dobrze o implancie zadnych wad.ani w trakcie ani po.wiec skoro klamali o tych w trakcie co bedzie po?boje sie zajsc w ciaze...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

danus29

Post #9 Ocena: 0

2009-06-26 17:29:03 (15 lat temu)

danus29

Posty: 1647

Kobieta

Konto zablokowane

Z nami od: 13-02-2009

Skąd: brighton

Ja mam wlasnie ten problem,implant mam od marca i od marca mam okres z przerwa 2 do 3 dni w miesiacu,jestem oslabiona,ciagle chce mi sie spac,jem jak wsciekla,waga idzie w gore,nie mam na nic sil...juz nie wiem co mam robic,a ja musze miec sile bo mam na wychowaniu 4 dzieci!!!A do tego wszystkiego ciagle jestem wsciekla jak osa,na wszystko i na wszystkich dookola.Poradzcie mi cos,moze go wyciagnac?
Kto w sercu ma tylko nienawiść, nigdy nie zazna miłości i szczęścia.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer Skype

Adacymru

Post #10 Ocena: 0

2009-06-26 18:14:40 (15 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Przypomialo mi sie jak kilka lat temu moja bratowa reagowala na implant antykoncepcyjny. Bardzo podobnie jak w twoim przypadku, a te jej zmiany nastrojow byly chyba najlepsza metoda antykoncepcyjna, nikt nie chcial nawet blisko podejsc porozmawiac, bo sie bal zeby mu glowy nie urwala w zlosci, na przemian z placzem.:-D

A tak na serio, to poszla do lekarza i juz nie pamietam, czy metode zmienila, czy nie, ale temperament sie ustakowal.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 2 z 18 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 16 | 17 | 18 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,