MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Jeszcze raz o samotnosci

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

Postów: 20

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Trzydziestoparo

Post #1 Ocena: 0

2019-01-08 04:38:38 (5 lat temu)

Trzydziestoparolatek

Posty: 2

Mężczyzna

Z nami od: 08-01-2019

Skąd: Lincolnshire

Hej.
Temat samotnosci byl tu poruszany setki razy. Rowniez szukam interesujacych ludzi i stąd moje pytanie: czy samotny facet, ktoremu juz blizej do 40 moze wogole myslec o szukaniu znajomosci przez internet? Znacie takie przypadki z happy endem czy raczej sie nie łudzic? Mysle ze gdybym mieszkal w Polsce to wogóle nie bylo by tematu i pewnie niedlugo po rozstaniu poznal bym kogos ale w obcym kraju ranga tego problemu rosnie. Pomimo spędzonych tu niemal 15 lat, kupnie domu itd spotykanie sie z kobieta nie mowiacą po Polsku nie wchodzi w rachube. Zawsze bedzie jakas bariera jesli nie jezykowa to kulturowa, mentalna. Mysle juz nawet o powrocie do kraju bo wizja samotnosci nie jest zbyt ciekawa. Moze ktos tutaj ma jakies doswiadczenia, poleci mi jakies forum lub cos w tym rodzaju. W koncu wszedzie sie mowi ze ludzie sa samotni, nieszczesliwi, powstaje masa memów i żartow z samotnosci. Wiem ze gdzies tam musi byc Pani, ktora wypełnila by tą pustke dlatego bede wdzieczny za kazda porade :)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

NieCzarnyKot

Post #2 Ocena: 0

2019-01-08 09:31:22 (5 lat temu)

NieCzarnyKot

Posty: 430

Kobieta

Z nami od: 05-08-2013

Skąd: bucks

Na tinderze szukaj hehe. Znam sporo par stamtad. Tylko bedziesz musial troche sie przeklikac zanim na jakies Polki trafisz.
"Niech na Ziemi będzie przyjemnie, niech to się zacznie ode mnie."

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #3 Ocena: +1

2019-01-08 10:48:20 (5 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

"Przed 40 czy moze w ogole"serio? Hehe toz ty mloda doopa posty jak twoj uswiadamiaja mi ze nie jestem juz najmlodszy bo mentalnie utknalem gdzie w 25 roku zycia i czasami mysle ze bedzie to trwalo wiecznie osobiscie uwazam ze wiek w ktorym obecnie jestes to najlepszy wiek na podryw dalej masz szanse u mlodek gorace mamuski tez na wyciagniecie reki jeszcze mieszkasz w kraju gdzie samochod bywa luksusem dla kobiet dojezdzajacych rowerami pikowac gacie w tesco jak tylko uslysza ze masz tez dom bedziesz jak brad pitt nikogo nue poznajesz bo pewnie kursujesz z pracy do domu i tak w kolko
Polskie imprezy to podstawa angielskie tez bo jest tam cala masa Polek z tindera nie korzystalem ale badoo to kopalnia chetnych na randke dziewczyn

[ Ostatnio edytowany przez: cris82 08-01-2019 10:49 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Mopsiara

Post #4 Ocena: 0

2019-01-28 02:45:59 (5 lat temu)

Mopsiara

Posty: 8

Kobieta

Z nami od: 28-01-2019

Skąd: Rugby

Z wlasnego doswiadczenia wiem ze ludzie na stronach randkowych strasznie klamia . Przykre to jest poniewaz prawda przeciez wyjdzie na jaw ...Sprobowac zawsze jednak mozna .Mi udalo sie poznac kogos wartosciowego z kim zawsze moge porozmawiac . Cenie sobie ta znajomosc niezmiernie :)
Jesli masz jakies zainteresowania postaraj sie moze uczestniczyc w jakis spotkaniach , imprezach (nie mam na mysli imprez w kazdy weekend na ktorych ludzie sie upijaja i wpadaja pod stoly ). W internecie mozna znalezc mnostwo ciekawych eventow :)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

gattling8

Post #5 Ocena: 0

2019-02-17 03:22:29 (5 lat temu)

gattling8

Posty: 2

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 16-02-2019

Skąd: london

Nie ma nic strasznego w samotności i bardzo łatwo jest spotkać ludzi, wcześniej czy później znajdziesz osobę, która jest dla ciebie odpowiednia i wszystko pójdzie we właściwym kierunku.

[ Ostatnio edytowany przez: gattling8 17-02-2019 03:23 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

bajeczna

Post #6 Ocena: 0

2019-04-10 21:43:22 (5 lat temu)

bajeczna

Posty: 1

Kobieta

Z nami od: 10-04-2019

Skąd: Southampton

Niestety w dzisiejszym świecie odkąd sex stał się łatwiejszy do zdobycia, miłość stała się trudniejsza do znalezienia :(
Faktem jest to, że ludzie na portalach randkowych kłamią i często kreują się na osoby którymi nie są:( to smutne i przykre.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

NightFury

Post #7 Ocena: 0

2019-04-10 22:06:23 (5 lat temu)

NightFury

Posty: 1311

Kobieta

Z nami od: 25-01-2012

Skąd: Liversedge

Tak całkiem serio spytam...czemu fakt nie posługiwania się językiem polskim miałby być przeszkoda mentalna, kulturowa...jakakolwiek?
Jeśli pani byłaby ze wspólnego kręgu kulturowego, powiedzmy jakieś państwo srodkowo europejskie to różnice są naprawdę niewielkie i mogą być całkiem kuszące. Rozumiem ze nie każdy będzie chciał Tajke czy Chinkę, tu zderzenie kultur może mieć sile pociągu ekspresowego, ale czemu nie Francuzkę czy Czeszkę?
Music leads me through my life

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

SweetLiar

Post #8 Ocena: 0

2019-04-10 22:49:37 (5 lat temu)

SweetLiar

Posty: 10986

Kobieta

Z nami od: 05-02-2015

Skąd: Lądek - Zdrój

Cytat:

2019-04-10 22:06:23, NightFury napisał(a):
Tak całkiem serio spytam...czemu fakt nie posługiwania się językiem polskim miałby być przeszkoda

Może być przeszkodą bo dużo łatwiej jest wyrazić swoje myśli, uczucia w swoim pierwszym języku. I nie ma większego znaczenia Chińczyk czy Słowak bo jeśli jedno posługuje się językiem dla siebie obcym to trudniej mu pewne rzeczy wyrazić, a temu drugiemu trudniej zrozumieć. Wymaga to po prostu więcej zaangażowania i empatii obu stron. Przerabiam to na ci dzień. Nie utrudnia to życia, ale nie wszystkim musi pasować

Tyle rzeczy kończy się tak niespodziewanie: pieniądze, urlop, młodość i sól.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

stanislawski

Post #9 Ocena: 0

2019-04-10 23:05:42 (5 lat temu)

stanislawski

Posty: 7976

Mężczyzna

Z nami od: 10-04-2008

Skąd: Narnia

Znam przypadki starsze. Głowa do góry.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

NightFury

Post #10 Ocena: 0

2019-04-10 23:17:53 (5 lat temu)

NightFury

Posty: 1311

Kobieta

Z nami od: 25-01-2012

Skąd: Liversedge

Wychodzę z założenia ze spedziwszy w UK 15 lat język się zna.
No i związek zawsze wymaga zaangażowania z obu stron. Czy jeśli para mówi tym samym językiem to może się mniej starać?

Po raz kolejny zadziwia mnie fakt ze panowie nie chcą korzystać z różnorodności jaka daje im emigracja. Kobiety wydają się być bardziej otwarte pod tym względem.
Music leads me through my life

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,