MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

 

Postów: 4

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

mbender78

Post #1 Ocena: 0

2017-01-15 20:56:12 (7 lat temu)

mbender78

Posty: 17

Kobieta

Z nami od: 25-11-2008

Skąd: Manchester

Czy ktos moglby udzielic mi informacji czy sa jakies szkoly nauki jazdy na kat.D w UK? Przewertowalam wiele stron ale nic na ten temat nie moge znalezc.Najprosciej mowiac, gdzie i w jakis sposob mozna sie nauczyc jezdzic autobusem? Dziekuje za wszelkie informacje *THUMBS UP*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #2 Ocena: 0

2017-01-15 21:04:38 (7 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

nie wiem jak to wyglada w Manchesterze, ale ostatnio kolega opowiadal mi i proponowal przyjscie do niego do pracy tj do jednego z przewoznikow trasportu publicznego w Londynie .Wyglada to mniej wiecej tak - przychodzisz do nich do firmy, masz prawo jazdy kat B , do tego dorabiasz provisional na D , oni ucza Ciebie w swoim osrodku i wszystko oplacaja , malo tego oplacaja tez egzaminy i placa Ci przez ten czas ktory jestes na kursie - nie calosc wynagrodzenia kieorwcy lae jakis tam procent , nie chce sklamac nie pamietam ile juz. Po tym kursie gdy zdasz na prawo jazdy to musisz pracowac w tej firmie przez conajmniej 2 lata - jezeli zlamiesz ten warunek musisz oddac za wszystko. Mimo, ze praca kierowcy autobusu fizycznie moze jest i prosta bo jedziesz tylko do przodu albo skrecach , zadnych wstecznych czy inych ciezszych manewrow to jednak praca wg mnie ciezka psychicznie , a to przede wszystkim przez pasazerow , a Londyn to niezla dzungla i mozna sie wszystkiego spodziewac. Zarobki to tez szalu nie ma - akurat tam ok 12 funtow na godzine co jak na Londyn to szalu nie , i system pracy 5 dni w tygodniu ale moga to byc kazde dni tygodnia nawet i niedziela ktora jest wtedy normalnie platna jak zwykly dzien . Moi zdaniem nie oplaca sie , moze zarobki dobre na Manchester, ale nie na Londyn

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

mbender78

Post #3 Ocena: 0

2017-01-15 21:15:35 (7 lat temu)

mbender78

Posty: 17

Kobieta

Z nami od: 25-11-2008

Skąd: Manchester

Zarobki swoja droga i tak naprawde nie sa dla mnie w tej kwestii najwazniejsze.Zawsze marzylam o tym zeby robic cos co daje Ci satysfakcje i robic cos w czym wydaje Ci sie, ze bedziesz sie dobrze czul.Warto spelniac swoje marzenia i osiagac zalozone cele.
Dziekuje Ci za info.Moze znajdzie sie jeszcze ktos, co cos podpowie w tej kwestii...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

autor65

Post #4 Ocena: 0

2017-01-16 01:26:10 (7 lat temu)

autor65

Posty: 3853

Mężczyzna

Z nami od: 02-08-2010

Skąd: Portsmouth

http://www.mojawyspa.co.uk/forum/45/27821/polished-bus-driver-blue-diary
człowiek się zmienia za ...granicą

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

elemelek

Post #5 Ocena: 0

2017-01-16 12:52:52 (7 lat temu)

elemelek

Posty: 1029

Mężczyzna

Z nami od: 30-09-2010

Skąd: UK

To samo oferował Stage Coach, i kilka innych firm.
Poszukaj u siebie w mieście, firm autobusowych, i popytaj o podobny program.
Jeżeli chcesz robić na własną rękę, mogę podać namiary na dobrą szkołę jazdy, która na ten moment ma w ofercie gwarancję zdania egzaminu, również płacą na hotel, jeżeli masz powyżej 70 mil od nich. Ja u nich robiłem C+E i jestem zadowolony.
Firma mieści się w Mansfield.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,