MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Praca jako kierowca w Contiki Holidays

 

Postów: 6

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

-Butcher-

Post #1 Ocena: 0

2014-11-26 14:33:46 (9 lat temu)

-Butcher-

Posty: 2

Mężczyzna

Z nami od: 26-11-2014

Skąd: -

Witam!!!

Czy ktoś z was pracował lub pracuje jako kierowca w Contiki Holidays, jeżeli tak to proszę o wypowiedzieć się na temat pracy tam. Z tego co wiem to większość ich wycieczek rozpoczyna się w Londynie. Czytałem też, że trzeba przejść szkolenie. Jakich zarobków można się spodziewać w czasie szkolenia i po nim, jak wyglądają warunki pracy w tej firmie.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

andyopole

Post #2 Ocena: 0

2014-11-26 16:20:30 (9 lat temu)

andyopole

Posty: 12806

Mężczyzna

Z nami od: 20-09-2008

Skąd: Oregon

Probowalem tam sie dostac w 2005.
Nawet wymienilismy kilka pism.
Odpowiedzieli ze raczej szukaja mlodych kierowcow, w domysle - nie majacych zbytnich wymagan placowych. Praca jest w wiekszosci po Europie, autobusy sa LHD ktorych wieksza czesc ma numery holenderskie.
Robota polega na tym ze mlodzi (przewaznie) ludzie zlatuja sie z calego swiata do Londynu a stad autobusy zabieraja ich na wykupione przez nich wycieczki po Europie. Wejdz na strone Contiki to sie dowiesz jakie s atrasy. Praca jest z ludzmi mlodymi, ktorzy potrafia niezle rozrabiac I robic wioche w autobusie. Wiem cos o tym bo moi dwaj kuzyni z USA byli na wycieczkach z Contiki po zakonczeniu swoich studiow. Rodzice im zafundowali taka nagrode.
Chyba jeszcze gdzies w mam e-maile od managera Contiki.
Na poczatku rzeczywiscie jest chyba tygodniowy wyjazd grupy kierowcow jednym autobusem do Europy. Jesli dobrze pamietam trzeba bylo wtedy pokryc koszty utrzymania.
Ostatecznie odpuscilem sobie te robote bo mialem lepiej na ciezarowkach.

Do góry stronyOnline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

andypolo

Post #3 Ocena: 0

2014-11-26 19:22:31 (9 lat temu)

andypolo

Posty: 2980

Mężczyzna

Z nami od: 27-03-2010

Skąd: C-L-S

Wśród angielskich kierowców ta firma ma złą opinię. Mało płacą dużo wymagają, zatrudniają tylko młodych kierowców do 30-tki. Prasa ze studentami. Poszukaj innej firmy. Wiele firm zatrudnia kierowców na autobusy turystyczne. Anglicy boją się nowego, obcego wiec nie pchają się na wyjazdy zagraniczne.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

-Butcher-

Post #4 Ocena: 0

2014-11-26 21:19:30 (9 lat temu)

-Butcher-

Posty: 2

Mężczyzna

Z nami od: 26-11-2014

Skąd: -

Czyli jednak wcześniej czytałem opinie bajkopisarzy, natknąłem się na jednym forum na wypowiedź kierowcy, który rzekomo u nich pracuje. Pisał o zarobkach 3000 eu miesięcznie, plus napiwki.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

albertkamel

Post #5 Ocena: 0

2014-12-23 21:59:51 (9 lat temu)

albertkamel

Posty: 3

Mężczyzna

Z nami od: 04-11-2005

Skąd: manchester

witam ja staralem sie do tej firmy rok temu rozmawialem nawet z menagerem przez telefon nic niechcial powiedziec tylko kazal przyjechac do londynu ale duzo czytalem i czatowalem z gosciem co u nich jezdzil pare lat ogolnie dobrze sie wyrazal tylko jest problem bo jedzie sie na szkolenie 6-8 tygodni i nie placo za to

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer SkypeNumer gadu-gadu

albertkamel

Post #6 Ocena: 0

2014-12-23 22:03:35 (9 lat temu)

albertkamel

Posty: 3

Mężczyzna

Z nami od: 04-11-2005

Skąd: manchester

ale zadzwon jedz i sprawdz nie sluchaj forum jak masz pytanie to pisz

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer SkypeNumer gadu-gadu

kindaszek

Post #7 Ocena: 0

2017-04-14 13:00:25 (7 lat temu)

kindaszek

Posty: 36

Mężczyzna

Z nami od: 01-12-2015

Skąd: Milton Keynes

Witam prosze o aktualizacje warunkow w Contiki Holidays

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,