MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Mam pracować w Londynie za 20 tyś. rocznie

 

Postów: 3

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Anonim

Post #1 Ocena: 0

2004-11-20 21:24 (19 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Mam pracować w Londynie za 20 tyś. rocznie, czy móglby mi ktoś doradzić czy to dużo . Chciałbym jechac z rodziną i wynajmować mieszkanie 2 pokojowe( ile kosztuje) dziecko ma 2 lata , czy jest coś takiego jak żłobek (jaka cena)czy jedzenie jest drogie. Do ludzi którzy tam są prośba żeby coś poradzili. Dzięki

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Anonim

Post #2 Ocena: 0

2004-11-21 15:36 (19 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

20 tys rocznie to nie za duzo ale i nie najgorzej (to oczywisice moje zdanie). Mieszkanie w Londynie jest bardzo drogie i zalezy od okolicy. Im bardziej na zewnatrz tym taniej ale trzeba uwazac zeby nie wyladowac w okolicy zbyt niebezpiecznej (nie zawsze co tanie to dobre). Zlobki so ale zwykle dosc drogie i znowu zalezy jaka okolica - moga byc trudnosci ze znalezieniem. Napisz gdzie masz pracowac, w ktorej czesci Londynu to moge ci cos wiecej doradzic.
R

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Anonim

Post #3 Ocena: 0

2004-11-22 21:09 (19 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

moje dziecko sie tu urodzilo wiec wiem o czym pisze tak wiec przedszkole okolo 600£ a 2 pokojowe mieszkanie 750-800£ miesiecznie. Dziecko od 3 roku zycia ma prawo do 2 i pol godziny w szkole za darmo a od 5 roku zycia od 9 do 3.20 czyli ponad 6 godzin dziennie za darmo w publicznej szkole.Moim zdaniem 20.000 to zadne kokosy a 10 plasterkow sera 1.50£ to tylko tak dla przykladu. pozdrawiam Alina

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Anonim

Post #4 Ocena: 0

2004-11-22 22:48 (19 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

tak dla porownania ja mieszkam 1 godz pociagiem z london bridge (charing cross) i dom 3 sypialnie plus jadalnia kosztuje £550 na miesiac - tak ze to bardzo zalezy gdzie sie mieszka i ile dojazdu. Ja place Polce za opieke nad dzieckiem plus sprzatanie (ile sie da przy dziecku) ok £1000 na miesiac (jej wyplata plus dokladam do jej mieszkanie plus podatek). Jedzenie jest dosc drogie ale mozna zaoszczedzic kupujac ostroznie np. przeceny etc.
R

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,