MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Jak walczyc o dziecko

 

Postów: 1

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

kujawiak23

Post #1 Ocena: 0

2018-03-19 18:07:08 (6 lat temu)

kujawiak23

Posty: 1

Mężczyzna

Z nami od: 19-03-2018

Skąd: sheffield

witam, mam taki problem. jestem ojcem niespelna poltorarocznej marcelinki. Matka dziecka zabrania mi kontaktu i jakichkolwiek wiadomosci na temat corki. place na czas alimenty, wyznaczone przez maintenance child service nie wiem co robic, citiadvizer za duzo nie pomaga w takich sprawach. nie wiem co robic, nie chce stracic corki tylko dlatego , ze byla partnerka wybtrala fb, i inne spolecznosciowe media zamiast zajac sie rodzina, mam powody by twierdzic a nawet dowody na to ze corka jest zaniedbywana, bynajmniej pod wzgledem medycznym, w czasie chorowania , braz podania lekow itp. czy moze mi ktos cos doradzic, moze ktos byl lub jest w podobnej sytuacji. dodam tez , ze od samego poczatku ciazy jestem postrzegaby jako bankomat a nie jako rodzic....

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #2 Ocena: 0

2018-03-20 00:32:37 (6 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Citizen Advice moze tylko podpowiedziec ale to nie serwis jaki ustala widzenia z dzieckiem. Jak nie ma mozliwosci dogadania sie z drugim rodzicem, to musisz wystapic na droge prawna. Musisz zlozyc w sadzie wniosek o Child arrangements order. Nie ma juz pomocy finansowej w takich sprawach, czyli musisz finansowac to sam chyba ze jestes ofiara przemocy domowej ze strony drugiego rodzica. Wpisz w google: Child arrangements order i poczyyaj na stronie rzadowej (.gov) albo udaj sie do adwokata.

Mozesz tez porady szukac w organizacjach zajmujacych sie pomoca ojcom dad info
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,