MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

SMP, czy kwalifikuje się?

 

Postów: 1

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Magxx96

Post #1 Ocena: 0

2018-02-06 23:19:44 (6 lat temu)

Magxx96

Posty: 12

Kobieta

Z nami od: 02-02-2018

Skąd: Londyn

Witam. Zacznę od tego że mam umowę o pracę która zawarlam dnia 8 września 2016. Pracuje w tym samym miejscu do dziś. Jestem w 19 tyg ciąży i zastanawiam się czy kwalifikuje się do Statuory Maternity Pay. Moje obecne tygodniowe zarobki są śmiesznie niskie ponieważ pracodawca nie daje mi wystarczającej ilości godzin wiec na pewno wychodzi mniej niż 100 funtów.. Jednakże kilka miesięcy wcześniej (mniej więcej od października 2017 i wcześniej) moje zarobki były wystarczające, nawet wyższe. Czy pomimo tego że wcześniej zarabialam wystarczająco a teraz nie, należy mi się ten zasiłek? Proszę o pomoc.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EmigrantkaNaZac

Post #2 Ocena: 0

2018-02-20 19:27:05 (6 lat temu)

EmigrantkaNaZachodzie

Posty: 1

Kobieta

Konto zablokowane

Z nami od: 20-02-2018

Skąd: Grays

Hej,
A kiedy masz planowana datę porodu? Do obliczenia SMP ogólnie rzecz biorac bierze się pod uwagę zarobki z 8 tygodni przed 15stym tygodniem od planowanej daty porodu. Zalezy jeszcze czy masz wypłacana wypłatę tygodniowo czy miesiecznie i w jaki dzień tygodnia. Jeżeli nie kwalifikujesz sie do SMP z racji niskich dochodów, prawdopodobnie możesz uzyskać Maternity Allowance.
Wiecej informacji znajdziesz tutaj [reklama]

Pozdrawiam

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,