MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Plyn Do Prania Dywanow

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 5 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ] - Skocz do strony

Postów: 41

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

anna69

Post #1 Ocena: 0

2009-02-18 11:40:31 (15 lat temu)

anna69

Posty: 6324

Kobieta

Z nami od: 06-08-2008

Skąd: W Yorkshire

mam pytanie, chcialam odswierzyc swoje dwany, mam od znajomej pozyczony odkurzcz ktory pierze dywany, ale nie wiem jaki plyn kupic, czy macie moze jakies propozycje...dywany nie maja konkretnych plam, sa po prostu jase i przybrudzone nic powaznego..
czy mozecie jakis plyn polecic??

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

anmi

Post #2 Ocena: 0

2009-02-18 12:33:42 (15 lat temu)

anmi

Posty: 584

Mężczyzna

Z nami od: 26-03-2007

Skąd: Newark

poczekaj chwilkę to na pewno kolega Krakn zrobi Ci wykład na ten temat ;-)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer gadu-gadu

krakn

Post #3 Ocena: 0

2009-02-18 13:03:20 (15 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

tak jest :) długo by pisać i nie będę się powtarzał, bo jest temat na kilka stron już w innym miejscu ale krótko mówiąc, płyn nie może się pienić, żadnych wanishy i pianek, należy użyć płynów lub proszków do czyszczenia ekstrakcyjnego, należy stosować baaardzo mało, a po czyszczeniu jeszcze raz przejechać czystą wodą, by go wypłukać z karpetu.
Ja mam inny profesjonalny no i maszynę inna bajka, wiec troszkę inaczej to wygląda u mnie, ja przejade koncówką raz gura dwa i jest czyste :))
Płyn jako taki widziałem w sklepach budowlano ogrodniczych, wypas nie jest, ale po woli, pilnując by wykładzina nie była mokra a jedynie wilgotna, Skoro mówisz ze jest czysta to możesz sobie faktycznie tak przejechać.

wiecej inofo
tu i tu
Ok pozdrawiam jade dalej do pracy miłego dnia
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

eltax1978

Post #4 Ocena: 0

2009-02-18 13:10:11 (15 lat temu)

eltax1978

Posty: 415

Kobieta

Z nami od: 27-03-2008

Skąd: londyn

no a jaki plyn jak tak recznie chce wyczyscic schody (carpet)
;-)
Piwo jest napojem chlodzacym ...zapal do pracy

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

krakn

Post #5 Ocena: 0

2009-02-18 16:45:58 (15 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

można, jest masę pianek, ale jest to bzdura, dlaczego?
Bo nacierasz piana czyli detergentem, ścierasz trochę brudu z wierzchu, ale cały syf zostaje, mało tego pozostawiasz detergent który działa jak klej, efekt taki że bardzo szybko wykładzina będzie wyglądała jeszcze gorzej bo się po prostu klei, mało tego, jak ktoś wyczyści w ten sposób to ja potem mam przerąbane bo się pieni w maszynie i muszę wlewać specjalne środki przeciw pianie i zamiast zużyć 50-100 litrów detergentu na pokój , to zużywam nawet po kilkaset litrów na jeden pokój by wypłukać te wszystkie pianki.
Generalnie jak widzę ze ktoś tak zmajstruje to ręce opadają i mi się odechciewa robić ;-)
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

dominika-essex

Post #6 Ocena: 0

2009-02-18 16:50:55 (15 lat temu)

dominika-essex

Posty: 1274

Kobieta

Z nami od: 19-10-2007

Skąd: Basildon

Cytat:

2009-02-18 16:45:58, krakn napisał(a):
można, jest masę pianek, ale jest to bzdura, dlaczego?
Bo nacierasz piana czyli detergentem, ścierasz trochę brudu z wierzchu, ale cały syf zostaje, mało tego pozostawiasz detergent który działa jak klej, efekt taki że bardzo szybko wykładzina będzie wyglądała jeszcze gorzej bo się po prostu klei, mało tego, jak ktoś wyczyści w ten sposób to ja potem mam przerąbane bo się pieni w maszynie i murze wlewać specjalne środki przeciw pianie i zamiast zużyć 50-100 litrów detergentu na pokój , to zużywam nawet po kilkaset litrów na jeden pokój by wypłukać te wszystkie pianki.
Generalnie jak widzę ze ktoś tak zmajstruje to ręce opadają i mi się odechciewa robić ;-)


No to najlepiej dzwonic do Ciebie i zamawiac pranie a nie bawic sie z plamami :-D:-D
Nastepnym razem bede pamietac :-]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

krakn

Post #7 Ocena: 0

2009-02-18 17:48:47 (15 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

zrobisz co chcesz i jak uważasz, czasami się opłaca zrobić samemu, wszytko zależy czego oczekujesz i co cie zadowala.
Co dla jednych jest lekko zabrudzone, dla innych syf ;-)

Na pewno nie opłaca się zamawiać do jednego pokoju,
Nie opłaca się zamawiać do jednego małego dywanu, chyba ze jest to drogi dywan, albo zależy ci na usunięciu roztoczy grzybni itp, to sama lub małym sprzętem tego nie zrobisz, bo ani siły ani temperatury nie mają.
Minimalną kwotę za przyjazd muszę skasować, wiadomo benzyna, koszty utrzymania maszyny, detergenty, no i chociaż na pocieszenie na piwo by się przydało zarobić.

Ale jak masz 2 pokoje i więcej to już nie ma sensu robić samemu, zaoszczędzisz nie więcej jak 5 funtów, a bywało ze ludzie placili dwa razy tyle niz gdyby mnie zamówili, urobisz się po łokcie a efekt mizerny, czy to prawda możecie popytać np kolegę Roztocz i naszego Moda Richmond, jeszcze ktoś jeden jest komu coś robiłem tu z forum ale to było dawno i nie mogę skojarzyć z nickiem.
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

dominika-essex

Post #8 Ocena: 0

2009-02-18 18:05:09 (15 lat temu)

dominika-essex

Posty: 1274

Kobieta

Z nami od: 19-10-2007

Skąd: Basildon

My zawsze wypozyczalismy karczera ( nie wiem jak sie dokladnie pisze)tego mniejszego i bylo ok. Jednak teraz maz caly czas w pracy a moja mala Krolewna nie oszczedza ciastek na dywanach. Pokoje mamy trzy, w sumie nie duze ale na kolanach to ja tego prac nie bede tym razem. A wiadomo na wiosne fajnie jest mies czysciutkie dywany i wykladziny ;-)

[ Ostatnio edytowany przez: dominika-essex 18-02-2009 18:07 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

SiwyZmc

Post #9 Ocena: 0

2009-02-18 18:18:58 (15 lat temu)

SiwyZmc

Posty: 1109

Mężczyzna

Z nami od: 06-02-2008

Skąd: Polska

wejdz na strone "vax" i tam masz do wyboru do koloru zalezne od tego jakie masz zanieczyszczenia w domu.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

krakn

Post #10 Ocena: 0

2009-02-18 18:32:08 (15 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

Cytat:

2009-02-18 18:05:09, dominika-essex napisał(a):
My zawsze wypozyczalismy karczera ( nie wiem jak sie dokladnie pisze)tego mniejszego i bylo ok. 18-02-2009 18:07 ][/edit]

karchera się pisze, ja mam tego większego i... leży w szopie bo to zabawki, czasami używam go jak pies coś nabroi, albo pomagamy sobie nim gdy czyścimy np toalety czy jakieś zakamarki, luba nie ma sensu rozkładać maszyny i ciągnąć kilkanaście metrów węża do małej plamki.
Sam wygląd popatrz na to
Więcej zdjeć TUTAJ u mnie na stronie
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

Strona 1 z 5 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,