MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Gdy masz alergie, odchody z roztoczy czas usunąć? również wosk, rdze, smród moczu itd

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 5 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ] - Skocz do strony

Postów: 42

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

krakn

Post #1 Ocena: 0

2008-04-20 19:21:39 (16 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

Witam, Pozwoliłem rozpocząć dyskusje na temat właśnie zdrowia a właściwie higieny.
Otoczenie obfituje w kurz, skrawki złuszczonej skóry, włosy itd, idealna pożywka i środowisko dla wszelkiego rodzaju mikroorganizmów.
Najbardziej uciążliwe to oczywiście pluskwy i roztocza.
W tych pierwszych jedynie możemy dać cześć serwisu, mianowicie po profesjonalnej dezynfekcji, po 2 tygodniach gorącym detergentem (110-120C)wypłukujemy to co zostało.

Natomiast oferujemy pełny serwis antyalergiczny, aby uzyskać efekt na wiele miesięcy sugerujemy pełny program.

Polega on na bardzo dokładnym wygrzewaniu i płukaniu detergentem o temperaturze 110-120C sof, foteli tapicerki dywanów i wykładziny, co nie może być czyszczone tak wysoką temperaturą robimy niższą, lecz środki i silny strumień przepływu (400PSI!!) alergeny.

Już ten proces likwiduje potężną część mikroorganizmów, grzybni pleśni, jednak naturalną rzeczą jest że wkrótce alergeny powracają, dlatego sugerujemy drugą cześć jakim jest impregnacje specjalnym środkiem, który uniemożliwia na wiele miesięcy rozwój alergenów.
Mamy środki które możemy użyć do wszystkich rodzajów powierzchni.
Ostatnio otrzymaliśmy do dyspozycji nowy środek który nie tylko zabezpiecza przed alergenami, ale również ma właściwości ochronne przed trwałymi plamami, dzięki temu w razie rozlania np czerwonego wina, kawy, czy zabrudzenia przez kotki czy pieski, bardzo łatwo można usunąć te standardowo permanentne plamy.
Zapraszam do dyskusji, chętnie odpowiem na pytania, czekam też na sugestie czego ew. oczekujecie i jakie macie potrzeby, lub być może wasi klienci związane z zachowaniem czystości i higieny najwyższym standardzie. http://1bestcarpetcleaning.com
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

krakn

Post #2 Ocena: 0

2008-05-07 08:46:52 (16 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

hm, zawsze sadziłem że kto jak kto ale Polacy lubią czystość, i ważne dla nich jest co jest na wykładzinie gdy stają bosą nogą na carpecie, o pełzających dzieciakach nie wspomnę, a tu taka cisza :D
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

roztocz

Post #3 Ocena: 0

2008-05-07 08:57:52 (16 lat temu)

roztocz

Posty: 968

Mężczyzna

Z nami od: 23-05-2007

Skąd: Greenford

ja zaczne od pierwszego nasuwajacego sie pytania - ile to kosztuje?
Praca - to bardzo prymitywny sposob spedzania czasu.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

krakn

Post #4 Ocena: 0

2008-05-07 09:23:38 (16 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

ha!
Bardzo dobre pytanie.
To zależy, w sumie nie jest to kosmicznie drogie.
Można to zrobić po taności, czyli impregnujemy tylko odkurzony zwykłym odkurzaczem dywan, koszt około 1,2 za metr kwadratowy, drugi rodzaj impregnatora dodatkowo zabezpiecza przed trwałymi plamami, czyli gdy wyleje się kawa, dziecięcy soczek czy czerwone wino, carpet nie zostanie zniszczony, gdyż barwnik nie wniknie w strukturę włosa, tu koszt jest 1,8/m kw
Opis tych środków jest na mojej stronie
http://1bestcarpetcleaning.com/alergy.html

Likwidacja roztocza przy takiej procedurze trwa do 14 dni, po tym czasie roztocza nie mają "środowiska" i nie rozwijają się, lecz trzeba pamiętać że przecież ten bród, odchody które są alergenami dalej tkwią w Karpecie bo zwykły odkurzacz, nawet ten najmocniejszy nie jest wstanie wyssać wszystkiego.
Dlatego dobrym pomysłem jest wyczyszczenie wykładzin, wysoką temperaturą, tu stosuje się normalne ceny za czyszczenie wykładzin, z tym że możemy zastosować drobny upust, wszytko zależy jak duża powierzchnia będzie czyszczona i impregnowana.

100% zabezpieczenie jest na co najmniej 6 miesięcy, potem ilość brudu, włosów, naskórka w wykładzinach jest tak duża że mogą pojawiać się roztocza, ale i tak będzie ich bardzo niewiele.
Zresztą nawet w najczystszych domach po 6 miesiącach wypłukiwana woda z wykładzin, sof, foteli i materacy przypomina kawe, a bywa że gęste expresso :)
Mówiąc miedzy nami polakami ten pierwszy sposób to bajer, to jak by spoconego pryskać antyperspirantem, nie smerdzi ale ... i by miało to sens trzeba zrobić pełny program czyli najpierw wyprać
Wszystkie środki oczywiście posiadają certyfikaty.
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

roztocz

Post #5 Ocena: 0

2008-05-07 09:35:09 (16 lat temu)

roztocz

Posty: 968

Mężczyzna

Z nami od: 23-05-2007

Skąd: Greenford

Cytat:

2008-05-07 09:23:38, krakn napisał(a):
stosuje się normalne ceny za czyszczenie wykładzin,

dzieki za szybka odpowiedz, ile wynosza te ceny?
Praca - to bardzo prymitywny sposob spedzania czasu.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

krakn

Post #6 Ocena: 0

2008-05-07 09:41:37 (16 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

i jeszcze jedno, często namawiam właścicieli czy agencje gdy dowiaduje się ze wymieniają cześć czy całość wykładzin, by dokonali impregnacji przeciw plamom, niektórzy (nawet mam takich co wszystkie carpety i sofy impregnują) ale praktycznie wszystcy odpowiadają wprost czy dają do zrozumienia że to bez sensu, bo jak wynajmujący narobi plam to po prostu za jego pieniądze wymienią na nowy, niektrzy w ten sposób nawet zarabiają, nie zwracając kaucji.

Jeżeli wprowadzacie się do mieszkania, gdzie sa nowe carpety, macie dziecko, pieska, czy też planujecie mieć sublokatora, zresztą każdemu się ręka zatrzęsie i może coś wylać, raczej nie zastanawiałbym się, tu nie ma konieczności czyszczenia wykładzin, wystarczy dobre odkurzenie, koszt też około 1,8-2,5 funt/mkw w zależności od grubości wykładziny, w praktyce jeżeli nie jemy w sypialniach wystarczy dokonać impregnacji przedpokoju, jadalni i pokoju dziennego, i jeżeli jest w kuchni to koniecznie kuchni, acha łazienka często jest też zaplamiona prze kosmetyki.

Cena za czyszczenie wykładzin
orientacyjne
Sypialnia -20
schody 1 podejście na piętro- 20
pokój dzienny 25-30
inne powierzchnie typu korytarzyki łazienki kuchnie itd 1,8 za metr/kw, minimalna kwota zamówienia to 45-50 funtów (chodzi o lokalizacje w londynie) np. odpowiada to 1 sypialni i pokojowi dziennemu, lub 2 sypialniom i korytarzyk.
są to ceny orientacyjne i zazwyczaj stosuje się do nich, im większe zamówienie tym wychodzi taniej i zawsze ostateczna cena jest przed rozpoczęciem pracy szczerze to przez tyle lat raz mi się zdążyło ze źle wyceniłem, ale tam brud można było łopatą zdzierać i zasugerowałem dopłatę.
Czyli ceny dla polaków są takie same jak innych firm które stosują niskociśnieniowe urządzenia lub bywa amatorskie (sic!)

[ Ostatnio edytowany przez: krakn 02-06-2008 22:04 ]

Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

vitek

Post #7 Ocena: 0

2008-05-07 10:28:16 (16 lat temu)

vitek

Posty: 3922

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 19-06-2007

Skąd: Yorkshire

Chyba trochę straszysz ludzi. Nie wydaje mi się żebym miał w domu 'tony' jakichś odchodów. Gdyby tak było nie mógłbym otworzyć drzwi wejściowych :-)

[ Ostatnio edytowany przez: vitek 06-07-2008 12:11 ]

The Mythbuster

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

krakn

Post #8 Ocena: 0

2008-05-07 11:04:05 (16 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

hahaha
moze faktycznie tony nie ale gdybyś się przyjrzał dokładnie to w dywanach aż tętni życie, dla większości ludzi jest nieszkodliwe, lub mało szkodliwe, ot czasami kichniemy, czasami coś nas swędzi i jakoś się żyje, ale jest bardzo wiele osób które maja z tym problem, opuchnięte oczy, ciężkie oddychanie, łzawienie, plamy na skórze itd hm, twierdzisz ze tego nie masz? :) heh, chyba byłeś na wagarach na biologi hehe :)
Może kiedyś zrobię krótki filmik jaki kolor ma woda gdy czyszczę fabrycznie czysty carpet :P po kilku miesiącach robi się gęsta od brudu. W anglii, alergicy mają przekopane, zwłaszcza ci którzy mieszkają w wynajmowanych mieszkaniach, przebudowa podłóg nie wchodzi w rachubę, wymiana carpetów kosztowna, a gdy zadzwonisz do angielskich firm usługa o której jest ten temat kosztuje kilka razy drożej!
Czy krypto reklama? można tak nazwać choć bardziej zależy mi na poinformowaniu właśnie alergików, dlatego założyłem wątek w tym dziale, klientów mi nie brakuje.

Na pewno chciałbym usłyszeć czego potrzebują i co jeszcze mogę dla nich poszukać, sam lubię nowości, dlatego nie pozostałem tylko na tym by odwalić robotę, wyrwać kasę i uciekać, a nieustannie inwestuje i poszukuje, a wszystko to dzięki moim klientom i znajomym którzy podsuwają pomysły z czym mają problemy,

np praktycznie nie ma problemu jeżeli chodzi o smród po psie w samochodzie czy smród moczu z wykładzin, sprawdziłem ponad 15 różnych środków aż znalazłem na prawdę skuteczny, a nie tylko maskujący smród smrodem na kilka dni itd itd
dzięki że chciało ci się tu zaglądnąć
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

bizuteriab

Post #9 Ocena: 0

2008-05-07 15:53:04 (16 lat temu)

bizuteriab

Posty: 2

Kobieta

Z nami od: 14-04-2008

Hmmm ciekawe, ciekawe to co piszesz....

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

krakn

Post #10 Ocena: 0

2008-05-07 21:44:24 (16 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

ano, dziś właśnie wieczorem byłem u klientki, którego około 3 letni synek, dostał potężne liszaje na buzi wokół ust, lekarza pierwsze pytanie było czy dzieciak poszedł do przedszkola gdzie są karpety, bo to po prostu grzyb, zaaplikowali dziecku serie leków i maści, i właśnie klientka skojarzyła fakt przeprowadzki z nabyciem grzyba, fakt carpet w livingu był strasznie brudny po poprzednich lokatorach.
Poddałem go długiemu wypłukiwaniu gorącym detergentem, na 15 metrach KW zużyłem około 100 litrów, zobaczymy za kilka tygodni jaki będzie efekt, miejmy nadzieje że dzieciak będzie zdrowy :-D
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

Strona 1 z 5 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,