MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Twardy brzuch w ciazy...co robic??

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

Postów: 13

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

gabiagus

Post #1 Ocena: 0

2008-03-23 19:37:13 (16 lat temu)

gabiagus

Posty: 28

Z nami od: 10-06-2007

Jestem w 35tyg ciazy. Zaczyna mi sie robic coraz czesciej bardzo twardy brzuch. Napiszcie prosze dziewczyny czy mialyscie ten problem i czy gdy poszlyscie z tym do poloznej lub szpiatala dali Wam jakies tabletki na podtrzymanie? Ja nie wiem co robic. Wiem ze jak pojade do szpitala zatrzymaja mnie juz do porodu. Bylam z nerkami niedawno. Trzymali mnie w szpitalu od 5 rano na usg nerki a o 22 powiedzieli ze dzisiaj juz nie bedzie usg i musze zostac na noc w szpiatlu na rano na usg. Przez caly dzien pobierali mi tylko krew po czym mialam przez 2tyg sianiaki na obu rekach. Naprawde mam tutaj przykre doswiadczenia z lekarzami. Moje bole sa czeste ale nie az tak mocne. Robi sie parenascie razy dziennie twardy brzuch. Boje sie tutaj rodzic i boje sie urodzic wczesniej -czy wszystko bedzie z dzidziusiem dobrze. Bardzo prosze Was o Wasze doswiadczenia tutaj. Pozdrawiam.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #2 Ocena: 0

2008-03-23 19:42:58 (16 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

gabiagus

Post #3 Ocena: 0

2008-03-23 20:13:58 (16 lat temu)

gabiagus

Posty: 28

Z nami od: 10-06-2007

Dziekuje bardzo. Bylas moze tutaj w szpitalu lub u poloznej z podobnym problemem? Bo jestem ciekawa czy daja tutaj tabletki na podtrzymanie ciazy. Naprawde sie martwie. Pozdrawiam.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

nicia

Post #4 Ocena: 0

2008-03-23 20:32:13 (16 lat temu)

nicia

Posty: 419

Kobieta

Z nami od: 15-10-2006

Skąd: Nottinghamshire

Hej gabiagus.Jak jak byłam w ciąży to miałam twardy brzuch i powiedziałam o tym to nic mi nie przepisała i powiedziała że to normalne,więc się nie przejmuj będzie wszystko w porządku.
pozdrawiam

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

gosian

Post #5 Ocena: 0

2008-03-23 22:02:48 (16 lat temu)

gosian

Posty: 9828

Kobieta

Z nami od: 06-09-2007

Skąd: z domku....

35 tydzień to są skurcze przepowiadające.Macica sie szykuje do porodu.Nic poważnego jeżeli one są nieregularne.Ja tak miałam podczas mojej drugiej ciąży od ok.32 tyg.Nic sie nie martw tylko dużo odpoczywaj.W tym tygodniu na pewno nie dadzą ci nic na podtrzymanie,ponieważ to jest końcówka ciąży.
Życzę dużo zdrówka i szczęśliwego rozwiązania...
Pozdrawiam...Gosia.

[ Ostatnio edytowany przez: gosian 23-03-2008 22:03 ]

Dożyliśmy takich czasów, w których ucisza się mądrych ludzi, żeby to co mówią nie obraziło głupców.

Do góry stronyOnline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

agentka

Post #6 Ocena: 0

2008-03-24 20:51:48 (16 lat temu)

agentka

Posty: 9

Kobieta

Z nami od: 06-03-2008

Skąd: bognor regis

moja bratowa miała twardy brzuch w około 37-38 tygodniu ciąży (w Polsce)lekarz radził dużo odpoczywać a dokładnie leżeć.i kiedy leżała to wszystko było ok a kiedy zaczynała chodzić i coś robić to brzuch twardniał.generalnie wiec dbaj o siebie i wypoczywaj,ładuj akumulatory na szczęśliwe macierzyństwo.trzymam kciuki

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

justys22

Post #7 Ocena: 0

2008-03-24 21:15:34 (16 lat temu)

justys22

Posty: 1771

Kobieta

Z nami od: 31-08-2007

Skąd: Basildon, Essex

Tak ,jak napisala Gosian:)Sa to skurcze przepowiadajace.Mnie sie zaczely okolo 36/37 tyg.Brzuszek twardnial,do tego czesto czulam klucie w podbrzuszu.Tez panikowalam,bo to byla moja pierwsza ciaza ale nie ma sie czym martwic.Mi sie wydaje,ze my Polacy jestesmy bardzo przewrazliwieni jesli chodzi o kwestie zdrowia,natomiast Anglicy zbyt poblazliwi.Nie wiem,co lepsze...Trzymaj sie i duzo odpoczywaj,porod to ogromny wysilek dla kobiety.Trzymam kciuki:)i zycze szczesliwego rozwiazania:)Usmiechnij sie,bedzie dobrze:)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

AggyCat

Post #8 Ocena: 0

2008-03-25 12:17:55 (16 lat temu)

AggyCat

Posty: 2

Z nami od: 25-03-2008

Nie przejmuj sie wszystko bedzie dobrze, ale masz racje nie jedz do szpitala bo zostawia Cie na jakis czas i jeszcze wszystko sie pogorszy. Ja jestem 38 tygodni w ciazy i tez mialam skurcze (dosc bolesne) w 35 tygodniu. Zabrano mnie do szpitala i "faszerowano" zastrzykami. Na dzien dzisiejszy moje dzieciatko jest w zlej pozycji i jutro ide na przekrecenie. Mysle, ze mialo to cos wspolnego z pobytem w szpitalu w 35 tyg ciazy, bo dwa dni przed calym zdarzeniem mialam wizyte u lekarza i dzidzia byla glowka do dolu, a teraz jest nozkami.
Moja rada to: czekac na bolesne i reg. skorcze.
Pozdrawiam i zycze powodzenia.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

AggyCat

Post #9 Ocena: 0

2008-03-25 12:22:56 (16 lat temu)

AggyCat

Posty: 2

Z nami od: 25-03-2008

Nie przejmuj sie wszystko bedzie dobrze, ale masz racje nie jedz do szpitala bo zostawia Cie na jakis czas i jeszcze wszystko sie pogorszy. Ja jestem 38 tygodni w ciazy i tez mialam skurcze (dosc bolesne) w 35 tygodniu. Zabrano mnie do szpitala i "faszerowano" zastrzykami. Na dzien dzisiejszy moje dzieciatko jest w zlej pozycji i jutro ide na przekrecenie. Mysle, ze mialo to cos wspolnego z pobytem w szpitalu w 35 tyg ciazy, bo dwa dni przed calym zdarzeniem mialam wizyte u lekarza i dzidzia byla glowka do dolu, a teraz jest nozkami.
Moja rada to: czekac na bolesne i reg. skorcze.
Pozdrawiam i zycze powodzenia.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

syla100

Post #10 Ocena: 0

2008-04-01 13:34:30 (16 lat temu)

syla100

Posty: 29

Kobieta

Z nami od: 21-03-2008

Skąd: reading

Jak długo trwają takie skurcze przepowiadające?? można to jakoś w przybliżeniu określić?? jestem w 37 tc. i od kilku dni czuje tak jak Wy dziewczyny twardy brzuch i bóle w podbrzuszu, które się nasilają. Moj chłopak za każdym razem jak mówie,że mnie coś boli to robi duże oczy i strasznie panikuje:-o i ciągle pyta "jak jeszcze długo? bo muszę być przygotowany" Śmiać mi się z niego chce bo on bardziej przeżywa niż ja :-D

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Strona 1 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,