MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Dyskryminacja w pracy po powrocie z 9 mies.macierzynskiego

 

Brak odpowiedzi

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

agee83

Post #1 Ocena: 0

2017-10-08 18:06:27 (7 lat temu)

agee83

Posty: 1

Kobieta

Z nami od: 08-10-2017

Skąd: WAKEFIELD

Przed powrotem z macierzyns.wystosowalam list do firmy proszac o flexi hours prace na 1 zmiane tylko po 5 godz dziennie.firma wyrazila zgode pisemnie powiadomila o spotkaniu ktore odbylo sie ustnie o niczym innym nie zostalam poinformowana.Po kilku dniach pracy podeszla do mnie superwizerka infor ze nie bede miala stawki godz.taka jak wszyscy tylko nizsza dlatego ze nie ide ze swoim shiftem czyli nie pracuje zmianowo I zebym wrocila na caly shift to bede miala tyle co wszyscy.WYSTOSOWALAM 2 listy do shift menagera z zapytaniem dlaczego tak /GDYZ USTNIE TO SAMO MOWIL CO SUPERWIZERKA w miedzy czasie okazalo sie ze jeszcze overt.inaczej mialam placone niz wszyscy inii ja po normalnej stawce.Nie dostalam zadnej pisemnej odpowiedzi wrecz superwizer zaczela wmawiac mi ze ja niby na ustnej rozmowie zgodzilam sie na te warunki niby gorsze niz wszyscy;) PO 2 MIES.otrzymalam kontrakt ze stawka taka jak wszyscy I na moje zapytanie o wyrownanie miedzy tymi miesiacami superwizerka odpowiedziala ze moj shift manger nie radzi mi wystepowac o zwrot gdyz zrobi mi cos gorszego..na moje zapytania co on moze mi zrobic dodala sprobuj szczescia/ Czy ktos mial podobna sutuacje prosze o ewntualne rady z gory dziekuje. oddalam do cizen advice wystowalam list do hr manager.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,