MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Gdybym byl administratorem, moderatorem to ...

« poprzednia strona

Strona 6 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

Str 6 z 6

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

stanislawski

Post #1 Ocena: 0

2017-10-28 12:45:30 (6 lat temu)

stanislawski

Posty: 7976

Mężczyzna

Z nami od: 10-04-2008

Skąd: Narnia

Wydaje mi się, że Ewa nie robi sobie jaj. To moderator, któremu zależy na forumowiczach i na forum. To "widać, słychać i czuć".
No i "świeża krew", z pomysłami.

Nie wiem, może w ten sposób wbijam jej nóż w plecy - ze dwie, trzy osoby w gronie moderatorów będą chyba troszkę niezadowolone - ale liczę na rozsądek redakcji.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

MrAquario

Post #2 Ocena: +1

2017-10-28 12:57:54 (6 lat temu)

MrAquario

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2017-10-28 12:45:30, stanislawski napisał(a):

Wydaje mi się, że Ewa nie robi sobie jaj



..."jaja" odnosiły się tylko do skarg, nie do całokształtu Jej działalności *THUMBS UP*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Kanonier30

Post #3 Ocena: 0

2017-10-28 21:15:58 (6 lat temu)

Kanonier30

Posty: n/a

Konto usunięte

Nawiazujac do postu skierowanego do mnie..."nic to", jak mawial Pan Wolodyjowski :)

Jestem na forum od dawna, ale przez lata konto bylo bezuzyteczne. Do wpisow moderatorow, tudziez innych uzytkownikow mam stosunek ambiwalentny. Z pewnoscia jednak nie determinuje mojej codziennosci. Jest ostatnia rzecza pisanie - przywolanych - skarg do Redakcji.

Coraz mniej jest interesujacych watkow, gdzie w rzeczywistosci mozna podyskutowac. Bez osobistych wycieczek lub udowadniania za wszelka cene swoich racji.

Dyskusja, a wiec wymiana pogladow, gdzie mozemy dzielic sie wiedza, spostrzezeniami. Wnosimy wlasne doswiadczenia, wiedze i korzystamy z tego, co napisza inni. W tej chwili nie ma takiego watku na forum, co jest wystarczajaco wymowne.

Powstrzymalem sie od zaczynania nowych tematow, jako najzwyczajniejsza forme straty czasu. W jakim celu zakladac watki, jesli - wylaczajac kilku forumowiczow - reszta sprowadzi skadinad ciekawa problematyke na tory ordynarnego pieniactwa? Niewazne bowiem co wiemy w danej dziedzinie, gdy wazniejsza cecha jest umiejetne operowanie emotikonami...gdy biale musi byc przeciez czarne, a czarne to biale ... moze nieco przybrudzone.

Zle rozumiana ambicja nie pozwoli nawet napisac slowa "przepraszam". Nie wiem czy to maniera wspolczesnych czasow, wspolczesnych serwisow, gdzie kazdy musi byc "lepszy" od oponenta. Chociaz w sieci, chociaz przez chwile. Wiadomo, w prawdziwym zyciu juz roznie z tym bywa.

Mam pisac skarge na moderatora, ze wpisuje sie w ten schemat? Oj, nie. Wole juz nie pisac, wystarczy, gdy poczytam o hemoroidach, sokowirowkach i perypetiach "lekarza", o ktorym wiemy, ze jest "rezydentem"...

Milego weekendu :)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 6 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,