MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii

Operator / ustawiacz CNC - PRACA BEZ POSREDNIKÓW!! BELGIA

Data publikacji09/07/2021, 23:28
Telefon+48696744449
E-mailwyślij wiadomość
Osoba kontaktowaDariusz Smolin
RejonCałe UK
Agencja Pośrednictwa Pracy NEXT s.c. poszukuje dla jednego z klientów w Belgii zmotywowanych kandydatów do pracy w zawodzie:

Operator / ustawiacz CNC – PRACA BEZ POSREDNIKÓW!!! (BELGIA)

PRACA BEZPOŚREDNIO w firmie o zasięgu globalnym działającej w branży automotive.

Obowiązki:

- operowanie tokarkami CNC w jednym z systemów: Fanuc, Heidenhain, Siemens, Mazak
- praca w oparciu o rysunek techniczny
- praca z różnymi materiałami
- produkcja zarówno w małych seriach (do 5 szt.), jak i w dużych – nawet ponad 1000 szt.
- utrzymanie i konserwacja maszyn

Wymagania:

- wykształcenie kierunkowe
- przynajmniej 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku tokarza / operator CNC
- elastyczność, gotowość do pracy w godzinach nadliczbowych oraz w soboty
- umiejętność wykonywania elementów o najwyższej jakości
- znajomość rysunku technicznego
- referencje
- komunikatywna znajomość języka angielskiego, gotowość podjęcia nauki języka niderlandzkiego

Oferujemy:

- BEZPOŚREDNIE ZATRUDNIENIE w nowoczesnej firmie o światowym zasięgu
- bardzo atrakcyjne wynagrodzenie – OD 17,4974 EUR/h brutto na początek! Po 1 miesiącu pracy – 17,7332 EUR/h brutto, po 6-ciu miesiącach – 18,0761 EUR/h brutto + 12,50% dodatku zmianowego + 7,00 EUR dodatku za każdy przepracowany dzień!!!
- po opanowaniu znajomości języka niderlandzkiego (min. B1) możliwość pracy na zmianach nocnych – dodatek za III zmianę wynosi 66,70 %!
- dodatek 40 EUR dziennie w pierwszym miesiącu zatrudnienia
- premia roczna do 1000 EUR brutto!
- ECO-bon wartości 250 EUR (raz w roku) + dodatek transportowy i czek na 35 EUR
- dodatek wakacyjny (zgodnie z przepisami obowiązującymi w Belgii - 15.38% rocznych zarobków brutto)
- premię roczną (w wysokości 8.33% rocznych zarobków brutto)
- dodatek rodzinny
- zorganizowanie wszelkich formalności związanych z zatrudnieniem w Belgii
- organizacja zakwaterowania – w pierwszym miesiącu opłacone przez pracodawcę

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aktualnego CV na adres:
info@nextagency.eu
Twoje imię *
Twój e-mail *
Twój telefon
Podaj wynik 3 + 7 =
Linki sponsorowane

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Paczki do Polski

Paczki do Polski - Najniższa cena, solidny serwis od drzwi do drzwi, ubezpieczenie w cenie