MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii

Płytkarz

Data publikacji09/10/2019, 08:37
Telefon+48 22 859 0216
E-mailwyślij wiadomość
Osoba kontaktowaJOBS.PL
RejonCardiff
Dla naszego wieloletniego Klienta poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku płytkarza w Wielkiej Brytanii.
Zadania:
  • praca przy wykończeniach,
  • układanie płytek na powierzchni podłóg oraz ścian,
  • przygotowywanie powierzchni do wyłożenia płytkami, fugowanie.
Wymagania:
  • doświadczenie na stanowisku płytkarza,
  • umiejętność docinania płytek,
  • dyspozycyjność do szybkiego wyjazdu,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego.
Oferujemy:
  • pracę w Wielkiej Brytanii (Walia),
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • zakwaterowanie w okolicy miejsca pracy,
  • pomoc w formalnościach związanych z wyjazdem,
  • stabilne zatrudnienie.
Twoje imię *
Twój e-mail *
Twój telefon
Podaj wynik 9 - 6 =
Linki sponsorowane

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Tylko £16.70 za paczkę UK-Polska

Paczki do Polski - Najniższa cena, solidny serwis od drzwi do drzwi, ubezpieczenie w cenie

Tanie promy Anglia- Francja

Najtańsza linia promowa UK-Francja! Kliknij żeby sprawdź ceny...