MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii

Pani do sprzątania Pokojowa Wyspa Guernsey

Pani do sprzątania...
Data publikacji08/08/2019, 02:34
Telefon512167223
Osoba kontaktowaJakub Wojciechowski
Rejon
Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego klienta poszukuje osób do pracy na wyspie Guernsey

Miejsce pracy: Wyspa Guernsey, Położona jest przy Francji, od której wybrzeża dzieli ją ok. 30 km

 poszukujemy kandydatów do prac porządkowych w prywatnych domach, biurach i hotelach, pracodawcą jest firma sprzątająca z Guernsey

poszukujemy kandydatów na dłuższy okres czasu, nie jest to oferta pracy sezonowej

Opis / Obowiązki:

Długotrwała umowa na warunkach brytyjskich
- Stawka początkowa: 8,5 funtów Brutto na godzinę, po okresie próbnym - 9 funtów
- roczny kontrakt
- pracodawca opłaca bilet lotniczy

Do głównych zadań osoby zatrudnionej należy:

  sprzątanie pokoi, ciągów komunikacyjnych, recepcji, prywatnych domów oraz biur

Wymagania:

• doświadczenie w sprzątaniu
- Sumienność, profesjonalność, dokładność i szybkość wykonywania robót.
gotowość do szybkiego podjęcia pracy
- prawo jazdy kat. B - warunek konieczny
- komunikatywna znajmość angielskiego - warunek konieczny (minimum A2)

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie cv po angielsku na adres mailowy:  office@eastgaterecruitment.com

W temat wiadomości prosimy wpisać: Sprzątanie Guernsey

proszę koniecznie dodać do cv poniższą klauzulę:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) - c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EastGate Recruitment dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji

Twoje imię *
Twój e-mail *
Twój telefon
Podaj wynik 3 - 9 =
Linki sponsorowane

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Tanie promy Anglia- Francja

Najtańsza linia promowa UK-Francja! Kliknij żeby sprawdź ceny...

Tylko £16.70 za paczkę UK-Polska

Paczki do Polski - Najniższa cena, solidny serwis od drzwi do drzwi, ubezpieczenie w cenie

Przeprowadzki do Polski juz od £350

Małe 5m3, Średnie 10m3 i Duże 20m3 Przeprowadzki