MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii

FARMA MLECZNA

Data publikacji27/06/2018, 11:15
Telefon07809737358
E-mailwy郵ij wiadomo嗆
Osoba kontaktowaMichalina
Strona WWWhttps://www.agricolarecruitment.co.uk/
RejonNantwich
Pilnie poszukujemy pracowników farm mlecznych w Wielkiej Brytanii . Masz wcze郾iejsze do鈍iadczenie w pracy z krowami? Pracowa貫 na du瞠j farmie lub w ma造m, rodzinnym gospodarstwie rolnym ? Je郵i tak, mo瞠my Ci zaoferowa prac na ca造 etat.

Zadania:
*Dojenie krów,
*opieka nad ciel皻ami,
*zaganianie
*軼ielenie legowisk
*jazda traktorem
*ogólne porz康ki

Wymagania:
-Do鈍iadczenie, komunikatywny j瞛yk angielski, ch耩 wspó逍racy na d逝窺zy okres czasu
-O kontakt prosimy osoby gotowe do szybkiego wyjazdu.
-Dla odpowiednich kandydatów praca dost瘼na od zaraz!
-Praca przez angielsk agencj pracy bez polskich po鈔edników.
-Oferujemy
-50/60 godzin tygodniowo lub wi璚ej
-Stawk zale積 od do鈍iadczenia
-Tanie zakwaterowanie
-Pomoc w za豉twieniu wszystkich formalno軼i na miejscu

Twoje imi *
Tw鎩 e-mail *
Tw鎩 telefon
Podaj wynik 5 + 2 =
Linki sponsorowane

dodaj reklam »Boksy reklamowe

Ceny od £9.68 za paczk UK-Polska-UK

Paczki do Polski - Najni窺za cena, solidny serwis od drzwi do drzwi, ubezpieczenie w cenie