MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii

Pielęgniarz/Pielęgniarka

Data publikacji13/03/2019, 12:33
Telefon515049380
E-mailwyślij wiadomość
Osoba kontaktowaJoanna
Strona WWWwww.manbroker.pl
RejonCałe UK
Manbroker Sp. z o.o., dla naszego Partnera poszukujemy osób na stanowisko:
                              Pielęgniarka/Pielęgniarz

Miejsce Pracy: Norwegia

Obowiązki:
  • standardowe obowiązki pielęgniarskie
  • przestrzeganie grafiku pracy
  • praca w domach opieki, klinikach, w późniejszym terminie możliwość pracy w szpitalach

Wymagania wobec kandydatów:
  • wykształcenie kierunkowe – certyfikat z pielęgniarstwa (bierzemy pod uwagę również kandydaturę studentów ostatniego roku studiów pielęgniarstwa zarówno licencjackich, jak i magisterskich)
  • chęć wyjazdu do Norwegii
  • gotowość do nauki języka norweskiego
  • niekaralność

Nasz Partner proponuje:
  • wynagrodzenie brutto do 31 500 NOK (ok. 15 000 PLN)
  • Kurs języka norweskiego (ponad 300h)
  • 50h kursu przygotowawczego do pracy w Norwegii – poznanie mentalności mieszkańców i kultury pracy, nastawione na szybką aklimatyzację w nowym miejscu
  • 27-miesięczny kontrakt
  • 1 tygodniowy urlop po 6 tygodniach pracy (przeloty w dowolne miejsce Europy są opłacane przez pracodawcę)
  • pełną opiekę i wsparcie na każdym etapie wyjazdu
  • pokrycie kosztów związanych z wyjazdem i zakwaterowaniem

Po szczegóły zapraszamy do kontaktu.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV w języku polskim na adres: rekrutacja@manbroker.pl podając w tytule wiadomości nr ref.: OZ/2001/NOR
Tel:
  • Prosimy o załączenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanej dokumentacji aplikacyjnej (CV) dla potrzeb niniejszego procesu rekrutacji prowadzonego przez Manbroker Sp. z o.o.z siedzibą w Gdańsku (80-308) przy ul. Macierzy Szkolnej 4, w tym na udostępnienie ww. danych potencjalnym pracodawcom.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanej dokumentacji aplikacyjnej (CV) dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Manbroker Sp. z o.o.z siedzibą w Gdańsku (80-308) przy ul. Macierzy Szkolnej 4, w tym na udostępnianie ww. danych potencjalnym pracodawcom w ramach prowadzonych procesów rekrutacji.

Twoje imię *
Twój e-mail *
Twój telefon
Podaj wynik 3 + 2 =
Linki sponsorowane

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Przeprowadzki do Polski juz od £350

Małe 5m3, Średnie 10m3 i Duże 20m3 Przeprowadzki

Tylko £16.70 za paczkę UK-Polska

Paczki do Polski - Najniższa cena, solidny serwis od drzwi do drzwi, ubezpieczenie w cenie

Tanie promy Anglia- Francja

Najtańsza linia promowa UK-Francja! Kliknij żeby sprawdź ceny...