MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii

Opiekun Seniora

Data publikacji10/04/2024, 16:44
Telefon512167223
E-mailwyślij wiadomość
Osoba kontaktowaJakub Wojciechowski
RejonCałe UK
Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego angielskiego klienta poszukuje osób do pracy w placówkach zdrowia oraz przy opiece nad osobami starszymi.

Jeśli jesteś osobą która:
- jest empatyczna i zależy Ci na niesieniu pomocy innym
- ma doświadczenie w opiece nad inną osobą
- zna język angielski w stopniu dobrym
- chce zarobić dobre pieniądze
, ta praca jest właśnie dla Ciebie!

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:
Opiekun Osób starszych(Live-in Care Assistent) - (różne lokalizacje: min. Berkshire, Somerset)
waruki finansowe:  £550 - £750 za tydzień

Wymagania:
- zaświadczenie o niekaralności
- znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
- doświadczenie w opiece

Obowiązki:
- opieka nad osobą w miejscu jej zamieszkania
- pomoc w czynnościach samoobsługowych
- asystentura w codziennych czynnościach życiowych
- zapewnienie komfortu psychicznego mieszkańcom poprzez troskliwą opiekę

Więcej szczegółów uzyskają Państwo podczas rozmowy rekrutacyjnej.
Klient zapewnia:  pomoc przy zakwaterowaniu i wyżywieniu

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji  w języku polskim i angielskimna adres mailowy: office@eastgaterecruitment.com
Twoje imię *
Twój e-mail *
Twój telefon
Podaj wynik 1 - 5 =
Linki sponsorowane

dodaj reklamę »Boksy reklamowe