MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii

Spawacz MIG - 135 (Irlandia Płn.)

Data publikacji10/03/2019, 10:44
Telefon501460383
E-mailwyślij wiadomość
Osoba kontaktowaBarbara
Strona WWWwww.socpol.pl
RejonCałe UK
Agencja Pracy SOCPOL JOBS(cert.15794) dla współpracującej angielskiej firmy, poszukuje kandydata do pracy na stanowisko :
Spawacz MIG (135)
Miejsce pracy: Irlandia Północna
Zadania:
- warsztatowe spawanie różnych kształtek stalowych
 Wymagane:
- min. roczne doświadczenie w pracy jako spawacz MIG/MAG
- komunikatywna znajomość języka angielskiego
- gotowość do pracy w nadgodzinach
Oferujemy:
– Umowa o pracę na czas nieokreślony  na warunkach angielskich
- Wynagrodzenie : 11,50 GBP brutto /h (w okresie próbnym)
–Tygodniowy wymiar czasu pracy : 42,0 h
- pracodawca gwarantuje możliwość pracy w nadgodzinach
– Pełny pakiet socjalny
–Organizacja zakwaterowania
– Pomoc w sprawach formalnych
Osoby zainteresowane ofertą, prosimy o przesłanie CV w języku angielskim z dobrze rozwiniętym opisem doświadczenia zawodowego.
Prosimy o ujęcie w CV:
 “Wyrażam  zgodę na przetwarzanie  moich  danych osobowych  i  wizerunkowych (zdjęcie) zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia niniejszej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997(Dz.U. nr 133 z 1997r.) o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).przez Agencję Pracy „SOCPOL- JOBS” oraz udostępnienie ich potencjalnym pracodawcom. Niniejsza aplikacja i podane dane osobowe (wizerunkowe) są dobrowolne i mogę skorzystać z prawa do poprawiania lub usunięcia moich danych osobowych oraz wizerunkowych na każdym etapie.”

Twoje imię *
Twój e-mail *
Twój telefon
Podaj wynik 2 + 3 =
Linki sponsorowane

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Tanie promy Anglia- Francja

Najtańsza linia promowa UK-Francja! Kliknij żeby sprawdź ceny...

Przeprowadzki do Polski juz od £350

Małe 5m3, Średnie 10m3 i Duże 20m3 Przeprowadzki

Tylko £16.70 za paczkę UK-Polska

Paczki do Polski - Najniższa cena, solidny serwis od drzwi do drzwi, ubezpieczenie w cenie