MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii

Przyuczenie na Rzeznika

Data publikacji28/08/2018, 14:29
Telefon+447943387111
E-mailwy郵ij wiadomo嗆
Osoba kontaktowaGosia
Cena / koszt£8.22
RejonBedford
Okazja – mozliwosc przyuczenia do zawodu RZEZNIKA!
PRACA W BEDFORD, stawka £8.22/h
PRACA W ZAKLADZIE PRZETWORSTWA MIESNEGO
Masz problem ze znalezieniem stalej pracy?
Czekasz codziennie na telefon z agecnji czy jutro pracujesz czy nie?
Masz dosc wykonywania pracy bez kwalifikacji?
Chcesz cos zmienic w swoim zyciu?
ZADZWON DO NAS – MAMY MOZLIWOSC PRZETRENOWANIA DO ZAWODU RZEZNIKA.
Po tym kursie juz nigdy nie bedziesz mial problemu ze znalezieniem pracy!
O naszej firmie
360 Recruitment Ltd jest pierwszoligowym dostawca rzeznikow i ubojowych z duzym doswiadczeniem w pracy na producji w przemysle miesnym.
Szukamy rzeznikow na terenie calej UK, mamy ciekawe oferty pracy i konkurencyjne stawki.
OFERUJEMY MOZLIWOSC PRZYUCZENIA DO ZAWODU RZEZNIKA!
Opis stanowiska
Szukamy osob, ktore sa zdeterminowane nauczyc sie nowego zawodu
Stawka na przetrenowaniu £8.22/h, od ciebie zalezy jak szybko bedziesz na stawce rzeznika
Z czasem jako rzeznik wykrawacz zarabisz nawet do £13.50/h
Wymagania
Jakiekolwiek doswiadczenie w pracy z nozem (np. kucharz lub praca w sklepie miesnym)
Znajomosc jezyka angielskiego w stopniu komunikatywnym bedzie dodatkowym atutem
Determinacja i chec do pracy
Jesli jestes zainteresowany wspolpraca z nami prosze o kontakt
Gosia 0044 794 338 7111 e-mail: gosia@360rec.co.uk
Twoje imi *
Tw鎩 e-mail *
Tw鎩 telefon
Podaj wynik 1 + 7 =
Linki sponsorowane

dodaj reklam »Boksy reklamowe

Ceny od £9.68 za paczk UK-Polska-UK

Paczki do Polski - Najni窺za cena, solidny serwis od drzwi do drzwi, ubezpieczenie w cenie