MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii

Zbieracz(ka) pieczarek w Belgii

Zbieracz(ka)...
Data publikacji01/06/2018, 16:03
Telefon+32 11 71 30 30
E-mailwy郵ij wiadomo嗆
Osoba kontaktowaLisbeth
RejonBelgia
Job Talent pilnie poszukuje pracownic i pracowników do zbioru pieczarek. Nasz klient, mi璠zynarodowa  firma, zajmuj帷a si  ca這roczn produkcj  pieczarek dla du篡ch belgijskich i holenderskich supermarketow poszukuje pilnie:
ZBIERACZKI/(CZA)  PIECZAREK W BELGII
Opis stanowiska:
  • Zbieranie pieczarek i odcinanie koncówek no篡kiem
  • Sortowanie pieczarek w pude貫czkach wed逝g rozmiaru
  • Praca na stoj帷o na platformach zabezpieczonych barierkami
  • Przyjemne warunki do pracy: sta豉 temperatura otoczenia okolo 17°-18°C

Wymagania:
  • Motywacja do pracy za granic
  • Uwa積o嗆 w zbieraniu, zwinne i delikatne  r璚e,
  • Podstawowa znajomo嗆 j瞛yka polskiego/lub niderlandzkiego/ lub niemieckiego
  • Do鈍iadczenie na podobnym stanowisku, w ogrodnictwie lub  spo篡wce  b璠zie dodatkowym atutem
  • Znajomo嗆  zasad BHP b璠zie traktowana jako plus

Oferujemy:
  • Stabiln prac na podstawie belgijskiej umowy w nowoczesnym zak豉dzie
  • 字edni wymiar pracy:  30-40 godzin tygodniowo, 6 dni  w tygodniu (równie w weekendy)
  • Bonusy: 13stka, pieni康ze wakacyjne, kilometrówka, zasi貫k rodzinny, ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe
  • Po 180 dniach : czeki posi趾owe
  • Zakwaterowanie  niedaleko miejsca pracy
  • Za豉twienie  formalno軼i zwi您anych z zatrudnieniem w Belgii
  • Sta陰 opiek  polskoj瞛ycznych koordynatorów

ZAINTERESOWANYCH  PROSIMY O PRZESxNIE SWOJEGO CV NA ADRES: jobs@jobtalent.be
Twoje imi *
Tw鎩 e-mail *
Tw鎩 telefon
Podaj wynik 7 - 8 =
Linki sponsorowane

dodaj reklam »Boksy reklamowe

Ceny od £9.68 za paczk UK-Polska-UK

Paczki do Polski - Najni窺za cena, solidny serwis od drzwi do drzwi, ubezpieczenie w cenie