MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii

warehouse staff, pracownik na magazynie

warehouse staff, praco...
warehouse staff, praco...warehouse ...
Data publikacji10/10/2017, 14:35
Telefon07508077677, 01939234660
E-mailwy郵ij wiadomo嗆
Osoba kontaktowaJoanna Tabor
RejonCa貫 UK
Obecnie poszukujemy pracownikow na magazynie do jednej z najwiekszych firm zajmujacych sie przesylkami i transportem!
30 x pracownik na magazynie
Start od zaraz!!!
Stawka:
 Ponizej 25go roku zycia - £7.05 za godzine
25 lat i starsi - £7.50 za godzine
Po 12tu tygodniach pracy - £8.19/£8.74 za godzine
Dodatki: 28dni platnego urlopu!
Nadgodziny dostepne po przepracowanych 12 tygodniach pracy, stawka moze osiagnac nawet do  £13.11 za godzine
Zmiany: do 6 dni tygodniowo Poniedzialek – Niedziela (Soboty wolne), godziny pomiedzy 17:00 a 3:30 rano
Praca ciagla!!!
Wymagania: Dobra znajomosc jezyka angielskiego, doskonala praca zespolowa,
Opis stanowiska: Zaladunek I rozladunek z samochodow,skanowanie, sortowanie I oznaczanie, zglaszanie problemow miedzy innymi takich jak: uszkodzone przesylki itd.
Lokalizacja: Alton, Stansted, Southampton, Exeter,Leicester

Twoje imi *
Tw鎩 e-mail *
Tw鎩 telefon
Podaj wynik 6 - 6 =
Linki sponsorowane

dodaj reklam »Boksy reklamowe

Ceny od £9.68 za paczk UK-Polska-UK

Paczki do Polski - Najni窺za cena, solidny serwis od drzwi do drzwi, ubezpieczenie w cenie

90p przelewy do Polski

1-szy transfer GRATIS bez dosy豉nia 瘸dnych dokument闚