MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Pomoc dla Ksawerego chorego na raka

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

Postów: 16

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Niewygodny

Post #1 Ocena: 0

2018-06-11 09:01:38 (6 lat temu)

Niewygodny

Posty: 93

Mężczyzna

Z nami od: 12-03-2014

Skąd: Leeds

Kochani. Chcialbym was prosic o pomoc .
Ostatnio na facebooku wpadlem przypadkowo na post w sprawie pomocy dla 7-mio letniego dziecka. Nigdy nie wchodzilem w tego typu posty bo myslalem ze to jakas sciema czy cos. I tez nigdy nie wplacalem zadnych pieniedzy na cele charytatywne. Ale tym razem cos mnie tknelo. Przjelem sie bardzo ta sprawa. Chlopczyk ma raka zagrozeniem 4 stopnia. Potrzeba rowniez remont generalny domu.Prawdopodobnie zasady tego forum zabraniaja mi wstawiac tu link wiec nie ryzykuje. Ale na priv kazdemu podam kto bedzie chcial

Mianowicie wspomozcie kazda kwota.Nawet kilka funtow. Sam mam 2 dzieci i Dziekuje Bogu ze urodzily sie zdrowe.Wyslalem juz kilkadziesiat funtow i planuje jeszcze wiecej. Uzbierala sie juz calkiem spora kwota na zbiorce

Jak juz wspomnialem nigdy nie interesowalem sie tego typu akcjami ale ta mna wstrzasnela i nie moge przestac myslec o nim od 4 dni.
Planuje rowniez pojechac do domu jego mamy jako ze on jest w szpitalu to moze zastane jego mame lub babcie .Chcialbym zawiezc im moze troche pieniedzy lub jakies potrzebne rzeczy.

I tu pytanie. Czy to jest dobry pomysl ? Nie bedzie zbytnio nachalnie ? mieszka jakies 100km ode mnie. Jako ze mam urlop w Polsce za tydzien to planuje sie tam wybrac.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

karjo1

Post #2 Ocena: 0

2018-06-11 11:17:09 (6 lat temu)

karjo1

Posty: 20609

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

O pomocy forumowej:
zasady MW

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #3 Ocena: 0

2018-06-11 11:35:43 (6 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Niewygodny. Masz priva. Odezwę się później.
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Emeryt56

Post #4 Ocena: 0

2018-06-11 12:12:50 (6 lat temu)

Emeryt56

Posty: 1660

Mężczyzna

Z nami od: 15-01-2018

Skąd: Montreal (Bristol)

Wygląda na to że organizujesz zbiórkę spontanicznie na dziko i chcesz to dostarczyć osobiście .
Takie akcje mają uregulowania prawne bo ktoś Ci może przypisać złe intencje. Chociaż na początku akcji to większość ma dobre intencje ale z czasem jakoś to się rozmywa.
Ostatnimi czasy pisałeś że w tym roku wracasz na stałe do Polski co złośliwym mogą się rodzić nie przychylne skojarzenia.
Chwała Ci za to że niesiesz pomoc dla innych potrzebujących ale wpis że mieszkanie wymaga remontu może się źle kojarzyć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Niewygodny

Post #5 Ocena: 0

2018-06-11 16:33:31 (6 lat temu)

Niewygodny

Posty: 93

Mężczyzna

Z nami od: 12-03-2014

Skąd: Leeds

Ja nie organizuje tej akcji tylko sprawdzona organizacja. Ja tylko chciałbym aby bylo tam jak najwięcej pieniążków. Tak wracam do PL w tym lub następnym roku. Noe ważne to jest.

Jestem w kontakcie z adminem tego forum.
Napiszcie kochani czy warto sie tam wybrac. Czy sie nie wyglupie ?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #6 Ocena: 0

2018-06-11 16:51:41 (6 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Wklejam link do pomocy Ksaweremu ( Tak ma na imię chłopiec )

Pomoc dla Ksawerego

Tu możecie się zapoznać jak wygląda sytuacja i czemu potrzebny jest remont.
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Niewygodny

Post #7 Ocena: 0

2018-06-11 18:21:49 (6 lat temu)

Niewygodny

Posty: 93

Mężczyzna

Z nami od: 12-03-2014

Skąd: Leeds

Dziekuje bardzo adminowi. Jesli nie jesteście w stanie wpłacić jakiejkolwiek kwoty chociaż udostepnijcie na facebooku. To nic nie kosztuje. Jeden jego post sprzed tygodnia ma aktualnie 70tys udostepnien jak na alcjecharytatywna to bardzo dużo.

Jego życie jest w naszych rekach <3

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Niewygodny

Post #8 Ocena: 0

2018-06-11 18:47:39 (6 lat temu)

Niewygodny

Posty: 93

Mężczyzna

Z nami od: 12-03-2014

Skąd: Leeds

Czy można prosić o zmianę nazwy postu na 'Pomoc dla Ksawerego. Chłopczyk który ma raka'

Edit
FB

Udostępniajcie proszę ten link. Ma ponad 81tys udostepnien 5tys lajkow i ponad 1,5tys komentarzy. Ten post i te zdjęcie placzacego Ksawerka najbardziej dociera do ludzi.spójrzcie na jego zdjęcie i powiedzcie czy wam go nie szkoda :( nic złego w swoim zyciu noe zrobil a musi bardzo cierpieć . Pozdrawiam serdecznie

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ZlotaPerla

Post #9 Ocena: 0

2018-06-11 19:26:21 (6 lat temu)

ZlotaPerla

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

Ksawerka najbardziej dociera do ludzi.spójrzcie na jego zdjęcie i powiedzcie czy wam go nie szkoda :( nic złego w swoim zyciu noe zrobil a musi bardzo cierpieć


One wszystkie placza, cierpia I umieraja bez zadnej skazy na duszy.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

karjo1

Post #10 Ocena: 0

2018-06-11 19:42:24 (6 lat temu)

karjo1

Posty: 20609

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Mysle, ze nie doczytales informacji. Zbiorka ma na celu remont domu. Nie sa to srodki przeznaczane na leczenie.

Dla porownania, remont/postawienie nowego domu + wsparcie finansowe leczenia:
https://pomagam.pl/kamilkielar

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,