MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Zamiast pomóc, zaszkodzilem...

 

Postów: 4

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

MalyMi

Post #1 Ocena: 0

2018-01-11 22:31:17 (6 lat temu)

MalyMi

Posty: 1

Mężczyzna

Z nami od: 11-01-2018

Skąd: Liverpool

Nietypowe chyba pytanie mam. Kolega nie mowiacy po angielsku poprosił, żebym mu zadzwonił do ubezpieczenia samochodu bo musi zrobić płatność a raczej sobie nie poradzi. Przy weryfikacji konta podałem omyłkowo że ma inny zawód niż faktycznie ma i powiedzieli ni, e muszą to zmienić. W związku z tym wzrosła skladka. Na drugi dzień chcialem to wyprostować i powiedziałem, że omylkowo podałem swój zawód, że musiałem nie zrozumieć pytania. A oni stwierdzili że muszą przesłuchać nagrania czy to rzeczywiście była pomyłka i odezwa się do mnie.

Co mogę w takiej sytuacji zrobić? Nie pzyznalem mu się że mu zmieniłem zawód Ale nie może jeździć z innym zawodem bo będzie miał problemy 😣

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #2 Ocena: 0

2018-01-12 08:06:14 (6 lat temu)

Posty: n/a

Mężczyzna

Konto usunięte

Najwazniejsze to przyznac sie do bledu, co nie jest najlatwiejsze. Jestes juz wpol drogi- jeszcze tylko przyznac sie koledze. Trzeba zadzwonic jako interpreter z kolega siedzacym obok tak zeby mogli jego rowniez poprosic do telefonu na chwilke. Nie wiem gdzie mieszkacie bo moglabym z Wami zadzwonic. Nie ma powodow zeby nie dalo sie tego odkrecic. Pozdrawiam

A juz widze, Liverpool. To daleko. Wiele osob tlumaczac podaje sie za zainteresowanego. To blad. Tak jak mowie Ty mowisz ze jestes acting as his interpreter. :)

[ Ostatnio edytowany przez: KatyD 12-01-2018 08:10 ]

Jeżeli zależy Ci na stworzeniu jedynej w swoim rodzaju atmosfery a także niezapomnianym doświadczeniu dla Ciebie a, także Twoich gości, zobacz stronę internetową l. muzyka na wese

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Melanija

Post #3 Ocena: 0

2018-01-12 08:56:50 (6 lat temu)

Melanija

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2018-01-12 08:06:14, KatyD napisał(a):

Wiele osob tlumaczac podaje sie za zainteresowanego. To blad. Tak jak mowie Ty mowisz ze jestes acting as his interpreter. :)


I`m calling on behalf ...
Trzech nas w jednym ciele - Anioł, Diabeł i Ja.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #4 Ocena: 0

2018-01-12 23:24:16 (6 lat temu)

Posty: n/a

Mężczyzna

Konto usunięte

Cytat:

2018-01-12 08:56:50, Melanija napisał(a):
Cytat:

2018-01-12 08:06:14, KatyD napisał(a):

Wiele osob tlumaczac podaje sie za zainteresowanego. To blad. Tak jak mowie Ty mowisz ze jestes acting as his interpreter. :)


I`m calling on behalf ...


Tak, na przyklad. :) Pozdrowienia Mel
Jeżeli zależy Ci na stworzeniu jedynej w swoim rodzaju atmosfery a także niezapomnianym doświadczeniu dla Ciebie a, także Twoich gości, zobacz stronę internetową l. muzyka na wese

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Melanija

Post #5 Ocena: 0

2018-01-13 09:30:54 (6 lat temu)

Melanija

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2018-01-12 23:24:16, KatyD napisał(a):
Cytat:

2018-01-12 08:56:50, Melanija napisał(a):
Cytat:

2018-01-12 08:06:14, KatyD napisał(a):

Wiele osob tlumaczac podaje sie za zainteresowanego. To blad. Tak jak mowie Ty mowisz ze jestes acting as his interpreter. :)


I`m calling on behalf ...


Tak, na przyklad. :) Pozdrowienia Mel


Haha, Katy, jak babeczka dzwoni w imieniu faceta, to już nie da rady się przedstawić per MR. hahahaha
Trzech nas w jednym ciele - Anioł, Diabeł i Ja.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,