MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Robaki w kuchni i w lazience

 

Postów: 6

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

mamcia1

Post #1 Ocena: 0

2009-11-27 12:08:55 (14 lat temu)

mamcia1

Posty: 469

Kobieta

Z nami od: 05-08-2009

Skąd: birmingham

Jakis czas temu w kuchni i w lazience zauwazylam male robaczki takie dosc dlugie ,biale,srebrzyste i brazowe.Jak zapalam swiatlo to uciekaja pod listwy na scianach.Poruszaja sie tylko po podlodze.Szukalam danych w internecie na ten temat i do zdjeciea ,ktore znalazlam i opisu wyszlo mi ,ze to jest rybik cukrowy.Znalazlam tez nazwy srodkow dostepnych w Polsce,niestey nie mam pojecia jakie odpowiedniki tych srodkow moge znalezc tutaj.Czy ktos juz spotkal sie z tym i udalo mu sie to zwalczyc.Mam raczkujace dziecko i niby sa nieszkodliwe ale i tak nie mam ochoty sie do nich przyzwyczajac.
Orientuje sie moze ktos gdzie moge to zglosic mieszkam w bloku ,wiec nie wiem czy moja walka to nie bedzie walka z wiatrakami.Za porade dziekuje.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

mala902100

Post #2 Ocena: 0

2009-11-27 13:46:24 (14 lat temu)

mala902100

Posty: 754

Kobieta

Z nami od: 11-06-2009

Skąd: United Kingdom

hej mamcia;)nie wiem czy to jest to samo ale kiedys moja ciotka miala jakies robaczki przedewszystkim w kuchni pamietam ze zwalczala je na poczatek zwyklym plynem do naczyn lała po szafach a potem pryskala muchozolem na noc ze wzgledu na dzieci...i wszystko szczelnie chowala a przedewszyskim slodkie rzeczy...miala nawet to robactwo w chlebie..fuj:-? paskuctwo:-]dowiem sie jeszcze dokladnie jak to bylo i jak sie nazywa to robactwo pozdr

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

solski

Post #3 Ocena: 0

2009-11-27 15:19:27 (14 lat temu)

solski

Posty: 5

Mężczyzna

Z nami od: 10-12-2008

hej,

wyglada na to ze to co masz w domu to po angielsku silverfish - generalnie nieszkodliwe ale dosc denerwujace

chyba w kazdym wiekszym DIY typu homebase czy Robert Dyas powinnas dostac spray'e czy proszki przeciwko roznym rodzajom insektow - nie wydaje mi sie zeby byly srodki specjalnie przeciwko sliverfish, raczej jakies takie przeciwko wszystkim pelzajacym insektom

ponizej masz link do strony z ilustracjami wiekszosci roznych domowych insektow gdzie mozesz sie upewnic czy to tylko silverfish czy tez inne dziadostwo

link - Rentokil

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

mamcia1

Post #4 Ocena: 0

2009-11-27 22:07:39 (14 lat temu)

mamcia1

Posty: 469

Kobieta

Z nami od: 05-08-2009

Skąd: birmingham

solski
dzieki wielkie to jest dokladnie to co napisales.Jeszcze raz dzieki za inrormacje i pozdawiam:-]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

londynmartyna

Post #5 Ocena: 0

2010-01-02 22:39:09 (14 lat temu)

londynmartyna

Posty: 108

Kobieta

Z nami od: 16-12-2009

Skąd: londyn

Paskudne rybiki!Lubią wilgoć i kiedyś koleżanka "zaprosiła" mnie na suszenie mieszkania:piecykami,suszarkami i czym tylko się dało!
Ubaw był niezły :-D Choć stworzenia mało przyjemne!
I pamiętaj ,żeby chować jedzenie na noc,nic nie zostawiać na stole,sprzątać okruszki itp.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

krakn

Post #6 Ocena: 0

2010-01-02 23:28:29 (14 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

chlorować i myć i czyścić i suszyć, to się żywi naszymi resztkami :) miedzy innymi naskórkiem i włosami, wiec jak wyczyścicie sobie pięknie kuchnie i łazienkę ze wszystkimi zakamarkami to to albo sobie pójdzie albo z głodu zdechnie :)
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

Antique

Post #7 Ocena: 0

2012-07-22 16:11:26 (12 lat temu)

Antique

Posty: 703

Kobieta

Z nami od: 04-03-2012

Skąd: Liverpool

Witam. Mamy podobny problem. Rybiki...grr. probowalismy juz wszystkiego, od suszenia, wietrzenia w zimne dni, po rozne przylepce. Boje sie stosowac srodki chemiczne bo mamy malutkie dziecko w domu. I sprzatamy tez porzadnie a one ciagle wylaza...byc moze od sasiada bo mieszkamy w bloku...znalazl ktos jakas metode na skuteczne pozbycie sie rybikow i zapobieganiu ich ponownemu powrotowi??
Wole nie miec nic, niz miec cos na niby...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,