MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

Postów: 27

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

daevar

Post #1 Ocena: 0

2007-02-28 14:43 (17 lat temu)

daevar

Posty: 374

Mężczyzna

Z nami od: 18-01-2006

Skąd: Londyn

Ciekaw jestem w jakie (jeżeli w ogóle) gry RPG gracie i od jak dawna. Moja drużyna liczy sobie 5 osób, a gramy już od ponad 12 lat.
Systemy to głównie WFRP oraz Wampir:Maskarada, ale zdarza się grać również w Zew Cthulhu, Earthdawn czy AD&D.
Jeśli będzie zainteresowanie tematem, może utworzymy osobny wątek o sesjach, bohaterach i ciekawych przygodach?
Jak się nie ma co się lubi, to się kradnie co popadnie.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

bazooka_joe

Post #2 Ocena: 0

2007-10-11 15:42 (17 lat temu)

bazooka_joe

Posty: 1

Z nami od: 11-10-2007

hehehehe, lezka mi sie zakrecila...
Gralem pare latek w Cyberpunka, Zew Cthulhu, Swiat Mroku (chyba we wszystko co sie dalo...), Srodziemie, KCty... Bylo tego troche. Teraz niestety, praca, rodzina i brak kompanow do gry skutecznie uniemozliwily mi to hobby, ale moze kiedys...
Pozdrawiam serdecznie

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Improved_Jay

Post #3 Ocena: 0

2007-11-05 17:42 (16 lat temu)

Improved_Jay

Posty: 34

Z nami od: 05-11-2007

Skąd: Skelmersdale

uuUU.. no to skad jestescie mowcie prosze.. ;] W Vampira: Maskarade juz ze 3 lata nie gralem.. Skrzynka piwa (na glowe) i cala nocka z wampirem.. tylko tyle mi do szczescia brakuje.. :-P

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

trelemorele

Post #4 Ocena: 0

2008-01-08 15:18 (16 lat temu)

trelemorele

Posty: 26

Mężczyzna

Z nami od: 08-01-2008

Skąd: Kingston upon Thames

jakby co to mam kilku chetnych ;)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Pluszowa

Post #5 Ocena: 0

2008-01-08 19:59 (16 lat temu)

Pluszowa

Posty: 1689

Kobieta

Z nami od: 13-02-2007

Ja zaledwie kilka razy grałam w WFRP ale muszę powiedzieć, że to bardzo wciąga! :-] Trochę sceptycznie podchodziłam do tego na początku a teraz nie mogę doczekać się kolejnej sesji!
:-]
No mercy for the weak _ No pity for the dying _ No tears for the slain

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailNumer gadu-gadu

marcheweczka

Post #6 Ocena: 0

2008-01-08 20:09 (16 lat temu)

marcheweczka

Posty: 9607

Kobieta

Z nami od: 27-07-2007

Skąd: ✿✿O/M/R✿✿

dziekuje za przypomnienie mi nazwy....grałam 9 lat temu w taka gre i szczerze,to jakies pol roku temu rozmawialam o tym z kolega,ktory mi towarzyszyl w tym.....oj wspomnienia....jakie to mile...nie pamietam za dobrze co i jak,ale fabuly sie nocami i dniami wymyslalo
[i] Gdzie dwa trolle się tłuką,tam prędzej czy później wątek sam zdechnie ...[/i]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer gadu-gadu

Pluszowa

Post #7 Ocena: 0

2008-01-08 21:31 (16 lat temu)

Pluszowa

Posty: 1689

Kobieta

Z nami od: 13-02-2007

Fajnie widzieć, że i kobitki grają :-] Bo jakoś się tak dziwnie utarło, że bawią się w to jedynie mężczyźni ;-)

Jako, że zbiera się już grupa miłośników RPG, to może by rzeczywiście coś rozkręcić na forum? :-]
No mercy for the weak _ No pity for the dying _ No tears for the slain

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailNumer gadu-gadu

tordis

Post #8 Ocena: 0

2008-01-26 23:57 (16 lat temu)

tordis

Posty: 140

Kobieta

Z nami od: 12-08-2005

Skąd: Londyn

Granie na forum to jednak nie to samo, co porzadna sesja na zywo... Ale na bezrybiu - wiadomo. Warto zamiescic ogloszenie w lokalnej prasie polonijnej - w ten sposob mozna bez wiekszych problemow zmontowac druzyne.

Czy gram? Owszem, gram. Wlasciwie we wszystko (choc nie przemawia do mnie np. taka L5K - klimaty Wschodu jakos mnie nie przekonuja, podobnie jak wszelkiej masci postapokalipsa). Prowadze najchetniej D&D i 7th Sea, bo jestem milosniczka heroizmu i efekciarstwa, a moi gracze nie maja nic przeciwko przewyzszaniu o spory kawal zwyczajnych smiertelnikow :) Cieszy mnie, ze coraz wiecej kobiet grywa i prowadzi - za moich czasow (ha, brzmi to niemal babciowato), kiedy zaczynalam (a bylo to w 8 klasie podstawowki) dziewczyny raczej sie w takie rzeczy nie bawily. Przed wyjazdem z Polski bywalam czesto na konwentach i z radoscia spostrzeglam, ze coraz wiecej tam przedstawicielek plci pieknej. I dobrze! Baba tez potrafi :)

Ech, ckni mi sie do sesji, a weekend wolny dopiero za 2 tygodnie...
Nie mozna zjadac wlasnego ogona, nawet gdyby byl najbardziej apetycznym ogonem swiata.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

trelemorele

Post #9 Ocena: 0

2008-02-08 12:51:35 (16 lat temu)

trelemorele

Posty: 26

Mężczyzna

Z nami od: 08-01-2008

Skąd: Kingston upon Thames

oki. to moze zaproponujmy jakas date i miejsce zeby omowic potencjalne systemy, w ktore moglibysmy pograc. Umawianie sie na forum moze trwac latami ;)
Zacznijmy od miesiaca :0 Koncowna lutego gdzies w Londynie pasuje? Wekendy to 23-24/02 oraz 1-2/03.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

tordis

Post #10 Ocena: 0

2008-02-09 02:19:33 (16 lat temu)

tordis

Posty: 140

Kobieta

Z nami od: 12-08-2005

Skąd: Londyn

Wolne w lutym mam 18 i 19, a potem 26 i 27 (to srodek tygodnia, niestety). W marcu mam 2 i 3, potem nie wiem, bo jeszcze nie ulozylam grafiku, ale niedziele zazwyczaj mam wolne. Moglabym zorganizowac sie tak, zeby w sobote pracowac na rano - jesli wszyscy zainteresowani graniem beda mieli wolne w niedziele, mozna nawet zebrac sie na nocke. Co do systemow, ja moge poprowadzic D&D, 7th Sea, Monastyr; moj mezczyzna moze poprowadzic Wampira: Mroczne Wieki. Jesli zas wolicie Zew Cthulhu, mozemy zorganizowac wybornego MG :)
Nie mozna zjadac wlasnego ogona, nawet gdyby byl najbardziej apetycznym ogonem swiata.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Strona 1 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,