MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Radosna twórczość Aquariusa

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 10 z 11 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 9 | 10 | 11 ] - Skocz do strony

Str 10 z 11

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

MrAquario

Post #1 Ocena: 0

2019-06-05 20:47:37 (5 lat temu)

MrAquario

Posty: n/a

Konto usunięte

..zabawa przestaje już być zabawą a zaczyna przekształcać się w dość ciekawe i przynoszące jakieś tam pieniądze zajęcie, nie mówię tu o nie wiadomo jakich sumach bo to nie ta półka towarowa ale (odpukać) robi się fajnie *THUMBS UP*

w związku z tym zakupiłem nową formę robiąc oprócz tradycyjnych kształtów, kostki mydlane krojone z bloków, które wyglądają tak

Obrazek

każdy blok to ok. 1,2 kg mydła z czego robię następnie 9 całkiem przyjemnie wyglądających kostek

Obrazek

Obrazek

które zawijam w celofan i dla ozdoby obwiązuję sznurkiem

Obrazek

Obrazek

Obrazek

myślę, że wygląda to całkiem przyzwoicie *BRAVO*

[ Ostatnio edytowany przez: MrAquario 05-06-2019 20:52 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

andyopole

Post #2 Ocena: 0

2019-06-05 20:55:52 (5 lat temu)

andyopole

Posty: 12799

Mężczyzna

Z nami od: 20-09-2008

Skąd: Oregon

Mydlo w przekroju przypomina X-Ray pluc a sznurek bardzo ekologiczny. Jeszcze lepszy bylby taki zrobiony z papieru, nie wiem czy teraz takie sie robi. Bardzo latwo degradowalny.

Pomyslalem jeszcze o jednym: czy dodajesz do mydla Limonene? Jest to srodek znakomicie polepszajacy usuwanie brudu. Zawieraja go wszystkie lepsze srodki myjace.

Do góry stronyOnline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Maverick_foreve

Post #3 Ocena: 0

2019-06-05 21:00:27 (5 lat temu)

Maverick_forever1

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2019-06-05 20:47:37, MrAquario napisał(a):
..zabawa przestaje już być zabawą a zaczyna przekształcać się w dość ciekawe i przynoszące jakieś tam pieniądze zajęcie, nie mówię tu o nie wiadomo jakich sumach bo to nie ta półka towarowa ale (odpukać) robi się fajnie *THUMBS UP*

w związku z tym zakupiłem nową formę robiąc oprócz tradycyjnych kształtów, kostki mydlane krojone z bloków, które wyglądają tak

Obrazek

każdy blok to ok. 1,2 kg mydła z czego robię następnie 9 całkiem przyjemnie wyglądających kostek

Obrazek

Obrazek

które zawijam w celofan i dla ozdoby obwiązuję sznurkiem

Obrazek

Obrazek

Obrazek

myślę, że wygląda to całkiem przyzwoicie *BRAVO*

[ Ostatnio edytowany przez: <i>MrAquario</i> 05-06-2019 20:52 ]



Wygląda profesjonalnie i cieszę się , że podszedłeś do tego poważnie Aquario. Masz talent to go wykorzystaj. Tacy ludzie jak Ty zawsze sobie dadzą radę, bo mają cel.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

MrAquario

Post #4 Ocena: 0

2019-06-05 21:07:49 (5 lat temu)

MrAquario

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2019-06-05 20:55:52, andyopole napisał(a):

Pomyslalem jeszcze o jednym: czy dodajesz do mydla Limonene? Jest to srodek znakomicie polepszajacy usuwanie brudu. Zawieraja go wszystkie lepsze srodki myjace.



...narazie jadę na recepturach "bez tuningu" ale dzięki za kolejną cenną uwagę *THUMBS UP*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

andyopole

Post #5 Ocena: 0

2019-06-05 21:24:42 (5 lat temu)

andyopole

Posty: 12799

Mężczyzna

Z nami od: 20-09-2008

Skąd: Oregon

Cytat:

2019-06-05 21:07:49, MrAquario napisał(a):
Cytat:

2019-06-05 20:55:52, andyopole napisał(a):

Pomyslalem jeszcze o jednym: czy dodajesz do mydla Limonene? Jest to srodek znakomicie polepszajacy usuwanie brudu. Zawieraja go wszystkie lepsze srodki myjace.



...narazie jadę na recepturach "bez tuningu" ale dzięki za kolejną cenną uwagę *THUMBS UP*


Sa dwa rodzaje oznaczane Limonene L oraz Limonene D Czasem tez opisane L jako (minus) a D jako (plus). Dla nas to ma znaczenie natomiast nie wiem czy roznia sie wlasciwosciami czyszczacymi, przypuszczam ze nie.
Roznica miedzy nimi jest dla Ciebie taka ze Limonene D (plus) jest duzo drozszy.

edit: tak jak napisalem w PW, Limonene na dodatek ladnie pachnie.

[ Ostatnio edytowany przez: andyopole 05-06-2019 21:27 ]

Do góry stronyOnline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

MrAquario

Post #6 Ocena: 0

2019-06-07 16:08:17 (5 lat temu)

MrAquario

Posty: n/a

Konto usunięte

...ponieważ niedziela zbliża się wielkimi krokami a ja mam dwie opcje do wyboru (w zależności od pogody) dorobiłem dwa kolejne bloki które wyglądają tak:

truskawka z gruszką
Obrazek

i morska bryza
Obrazek

a po zapakowaniu

wanilia z cytrusami
Obrazek

truskawka z gruszką
Obrazek

i morski
Obrazek

c.d.n... *THUMBS UP*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #7 Ocena: 0

2019-06-07 16:29:50 (5 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2019-06-07 16:08:17, MrAquario napisał(a):



Obrazek

i morski
Obrazek




Brawo. Wygląda to już profesjonalnie. Podoba mi się :-)
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

MrAquario

Post #8 Ocena: 0

2019-06-08 17:19:27 (5 lat temu)

MrAquario

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2019-06-07 16:08:17, MrAquario napisał(a):

...ponieważ niedziela zbliża się wielkimi krokami a ja mam dwie opcje do wyboru (w zależności od pogody) dorobiłem dwa kolejne bloki...



...i mając jeszcze chwilę czasu wczorajszego wieczoru dorobiłem kolejny o zapachu róży

Obrazek

Obrazek

niestety, nie przewidziałem opcji trzeciej a mianowicie takiej, że już nie mam ani vaniliowych ani truskawkowych ani morskich a tych różanych zostało kilka, poszły szybciej niż ciepłe bułeczki

no nic, nowe formy już zamówione a więc od przyszłego tygodnia zwiększam produkcję *YAHOO*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Maverick_foreve

Post #9 Ocena: 0

2019-06-08 19:02:23 (5 lat temu)

Maverick_forever1

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2019-06-08 17:19:27, MrAquario napisał(a):


no nic, nowe formy już zamówione a więc od przyszłego tygodnia zwiększam produkcję *YAHOO*


W przyszłym miesiącu coś od Ciebie kupię MrAquario*THUMBS UP*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

MrAquario

Post #10 Ocena: 0

2019-06-15 14:00:18 (5 lat temu)

MrAquario

Posty: n/a

Konto usunięte

...jadę już na dwie formy i słuchając ludu dokładam zapachów

kokos
Obrazek

cytryna z limonką
Obrazek

pomarańcza
Obrazek

oraz kostki Koziego Mleka dedykowane do skóry wrażliwej, suchej czy podatnej na alergie, z uwagi na współczynnik spienialności mogące być także alternatywą dla żeli lub pianek do golenia
Obrazek

c.d.n... *THUMBS UP*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 10 z 11 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 9 | 10 | 11 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,