MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Radosna twórczość Aquariusa

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 9 z 11 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 8 | 9 | 10 | 11 ] - Skocz do strony

Str 9 z 11

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

PannaZMokraGlow

Post #1 Ocena: 0

2019-05-23 23:23:06 (5 lat temu)

PannaZMokraGlowa

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2019-05-23 23:16:20, MrAquario napisał(a):
...kolorowa, prostokątna i owalna kolekcja o zapachu róży *FLOWER*

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

c.d.n... *THUMBS UP*



przepiekne! szczegolnie te owalne, cudenka.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

andyopole

Post #2 Ocena: 0

2019-05-24 01:41:55 (5 lat temu)

andyopole

Posty: 12806

Mężczyzna

Z nami od: 20-09-2008

Skąd: Oregon

Ja w kwestii formalnej. Tym mydłem można się umyć czy ono tylko do ozdoby służy?
Czy próbowałeś już produkcji o wiadomym zapachu?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

MrAquario

Post #3 Ocena: 0

2019-05-24 16:00:36 (5 lat temu)

MrAquario

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2019-05-23 23:23:06, PannaZMokraGlowa napisał(a):

przepiekne! szczegolnie te owalne, cudenka.



...dziękuję, staram się
zależy mi na wyglądzie ale również i na zapachu, który dobieram wg potrzeb, od jakiegoś czasu "naciskano" na różane no więc bardzo proszę, są różane, skoro klient płaci to ma prawo wymagać

Cytat:

2019-05-24 01:41:55, andyopole napisał(a):

Ja w kwestii formalnej. Tym mydłem można się umyć czy ono tylko do ozdoby służy?
Czy próbowałeś już produkcji o wiadomym zapachu?



...oczywiście że można, sam używam już od pewnego czasu choć przyznam szczerze, że te do użytku "wewnętrznego" wyglądają troszku inaczej :-D

u znajomych służą jako dekoracja w łazience a co inni z nimi robią to już nie wiem, nie próbowałem ale jadalne chyba nie są

a wiadomy zapach... jakoś nie mogę się przełamać bo "nie pasuje" mi mydło o zapachu gandzi, świeczki natomiast wydają dość specyficzny aromat, nie jest to jednak ten sam, który znamy z tradycyjnego "skręta" ale przyznam, że ma w sobie to coś :-]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

galadriel

Post #4 Ocena: 0

2019-05-24 16:28:45 (5 lat temu)

galadriel

Posty: 14716

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

Moze firme kosmetyczne otworzysz- "Aquarius" one day.

Moze by tanio, wtedy wszystko obojetne.

Moze byc drogo, wazne ze produkty nie testowane na zwierzetach, z odpowiednia akredytacja i opisem "testowane na nas".
Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #5 Ocena: 0

2019-05-24 16:29:20 (5 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2019-05-23 23:16:20, MrAquario napisał(a):
...kolorowa, prostokątna i owalna kolekcja o zapachu róży *FLOWER*

Obrazek




Mnie się te najbardziej podobają. Kształt i kolor. Obserwuję Twoje kolejne mydła i jestem pod wrażeniem postępów. Fajnie Ci to wychodzi
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #6 Ocena: 0

2019-05-28 20:40:31 (5 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Super zapach. Ładny wygląd. Jedyny problem, ze Niebieski już sobie przywłaszczył i stwierdził, że będzie uzywał, bo w jego ulubionym kolorze. Dzięki Aquarius.


Obrazek

Obrazek
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

andyopole

Post #7 Ocena: 0

2019-05-28 20:46:18 (5 lat temu)

andyopole

Posty: 12806

Mężczyzna

Z nami od: 20-09-2008

Skąd: Oregon

Cytat:

2019-05-24 16:00:36, MrAquario napisał(a):
Cytat:

2019-05-23 23:23:06, PannaZMokraGlowa napisał(a):

przepiekne! szczegolnie te owalne, cudenka.



...dziękuję, staram się
zależy mi na wyglądzie ale również i na zapachu, który dobieram wg potrzeb, od jakiegoś czasu "naciskano" na różane no więc bardzo proszę, są różane, skoro klient płaci to ma prawo wymagać

Cytat:

2019-05-24 01:41:55, andyopole napisał(a):

Ja w kwestii formalnej. Tym mydłem można się umyć czy ono tylko do ozdoby służy?
Czy próbowałeś już produkcji o wiadomym zapachu?



...oczywiście że można, sam używam już od pewnego czasu choć przyznam szczerze, że te do użytku "wewnętrznego" wyglądają troszku inaczej :-D

u znajomych służą jako dekoracja w łazience a co inni z nimi robią to już nie wiem, nie próbowałem ale jadalne chyba nie są

a wiadomy zapach... jakoś nie mogę się przełamać bo "nie pasuje" mi mydło o zapachu gandzi, świeczki natomiast wydają dość specyficzny aromat, nie jest to jednak ten sam, który znamy z tradycyjnego "skręta" ale przyznam, że ma w sobie to coś :-]




Wiadomo co trafia do uzytku wlasciciela. Mialem w Polsce sklep spozywczy i jadlo sie to co sie nie sprzedalo.

Jesli chodzi o zapach to nie Tobie ma sie on podobac tylko klientowi.
Mozesz godzinami kontemplowac obraz Matejki czy innego artysty a klient uwielbia "jelenie na rykowisku" I to Ty masz zaspokoic jego potrzeby…

edit: jesli chodzi o zapach, probuj wykorzystac od innego dostawcy. Zapachy moga sie roznic i to znacznie. Ja wiem ze to kosztuje, wszystkie badania sa mniej lub bardziej drogie. U mnie niejeden prototyp robilismy zanim udalo sie uzyskac pozadany efekt.

[ Ostatnio edytowany przez: andyopole 28-05-2019 21:02 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

andyopole

Post #8 Ocena: 0

2019-05-29 04:23:32 (5 lat temu)

andyopole

Posty: 12806

Mężczyzna

Z nami od: 20-09-2008

Skąd: Oregon

Coś Ci jeszcze podpowiem. Używamy dość często substancji o zapachu swiezo skoszonej trawy. Bardzo go lubie, nawet gdy się jedzie samochodem i kosza ludzie trawe przy drodze to bardzo ladnie pachnie. Jesli chcesz sprobowac to podam Ci nazwe tej substancji. Zresztą, wygooglaj sobie.
Symbol chemiczny jesli sie nie myle to: Z-3-hexen-1-ol, może być też pod nazwa: Cis-3-hexen-alkohol. Producenci używają różnej nomenklatury.

edit: symbol chemiczny pisałem z głowy, czyli z niczego. *YAHOO* Rano sprawdzę w pracy, jeśli pomyliłem to skoryguje.

[ Ostatnio edytowany przez: andyopole 29-05-2019 04:31 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

ZosiaS

Post #9 Ocena: 0

2019-05-29 07:54:26 (5 lat temu)

ZosiaS

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2019-05-29 04:23:32, andyopole napisał(a):
Coś Ci jeszcze podpowiem. Używamy dość często substancji o zapachu swiezo skoszonej trawy.


A kwitnący rzepak? Najpiękniejszy zapach. Chcę taki w łazience.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

gosian

Post #10 Ocena: 0

2019-05-30 16:00:55 (5 lat temu)

gosian

Posty: 9827

Kobieta

Z nami od: 06-09-2007

Skąd: z domku....

Dzisiaj w Grecji widziałam mydło o zapachu marihuany plus jeszcze innym dodatek. €2.5 za sztukę. Ale jakoś nie pachnialo intensywnie. Chyba że wilgotne wydobywa z siebie ten zapach.
Dożyliśmy takich czasów, w których ucisza się mądrych ludzi, żeby to co mówią nie obraziło głupców.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Strona 9 z 11 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 8 | 9 | 10 | 11 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,