MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Niebieskiego przygód kilka

« poprzednia strona

Strona 2 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

Str 2 z 2

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

EFKAKONEFKA33

Post #1 Ocena: 0

2019-03-24 13:24:15 (5 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Obrazek

Obrazek
Posprzątałem, odkurzyłem
Wypolerowałem, wyczyściłem
Podlałem, pościeliłem
Przyszyłem, zacerowałem
Wyprasowałem, poukładałem
Wyprałem, rozwiesiłem
I się zmęczyłem

Dlatego będę robić nic, nic będę robić
A robić nic to znaczy nic nie robić

Obrałem, pokroiłem
Ugotowałem, przesoliłem
Upiekłem, przypaliłem
Rozmroziłem, usmażyłem
Pozmywałem, powycierałem
Stłukłem i się załamałem
(Po lekkich zmianach kosmetycznych piosenka K. Klich )

No patrzcie. W mordę jeża, przecież to o mnie. Jak bum cyk cyk. Jedynie ten fragment będę robić nic, nic będę robić to będę mógł zaśpiewać dopiero jak Konefka odejdzie w siną dal ( nie za kochankiem jak w piosence ) ale bardziej do krainy wiecznych łowów czy tam gdzie diabeł mówi dobranoc. Mam na myśli, że będę to dopiero śpiewał, jak walnie w kalendarz, bo jak będzie cholera żyć to na brak zajęć, nie będę mógł narzekać. Żeśmy znów dziś jak dwa przygłupy latali z kamerą i próbowali powtórzyć nakręcenie filmiku podczas gotowania. Ten z zeszłego tygodnia był taki, że można na niego spokojnie spuścić zasłonę miłosierdzia ( w wolnym tłumaczeniu był do dupy ). Co wyjdzie z tej nowej produkcji, Bóg jeden raczy wiedzieć. Takiego burdelu, jaki zrobiła podczas tego filmowania, to ja dawno nie widziałem. No i kto potem musiał latać na odkurzaczu? Kto ja się pytam? Jedynie plus tego gotowania i burdelu to darmowe żarcie. Co pojadłem to moje. Najbardziej chyba mi smakowały gołąbki z nadzieniem mięsno paprykowym w paprykowym sosie. ( Jakiś eksperyment Efki ale nawet udany). Nie powiem jej tego, bo jak ją chwalę to jej sodówka do łba uderza. I bez sodówki jest letko dziwna, to co będę ten stan pogłębiał. Nie wiem gdzie ja to wszystko zmieściłem. Z pewną dozą nieśmiałości wlazłem potem na wagę, ale ta franca się zepsuła. Może i lepiej ;-) bo by później musiał jakieś odchudzanie zacząć uskuteczniać czy cuś. W ramach relaksu zapodałem sobie kąpiel z moją ulubioną kaczuszką. Możecie popatrzeć na zdj z przygotowań do kąpieli. Nie będę wrzucał jak się kąpię, bo aż tak blisko z Wami nie jestem, żebym latał przy Was na golasa. Nie to, żebym się miał czego wstydzić. Niektórzy z zazdrością komentują czasem długość mojego ogonka ;-)
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

andyopole

Post #2 Ocena: 0

2019-03-25 19:36:15 (5 lat temu)

andyopole

Posty: 12806

Mężczyzna

Z nami od: 20-09-2008

Skąd: Oregon

Biedny stworek, puszkami go zywisz? :-X
A z tym odkurzaczem to co on robi swintuch jeden?*YAHOO*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

EFKAKONEFKA33

Post #3 Ocena: 0

2019-03-25 21:17:02 (5 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2019-03-25 19:36:15, andyopole napisał(a):
Biedny stworek, puszkami go zywisz? :-X



Przygotowuje się na Brexit.
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

andyopole

Post #4 Ocena: 0

2019-03-25 21:30:28 (5 lat temu)

andyopole

Posty: 12806

Mężczyzna

Z nami od: 20-09-2008

Skąd: Oregon

Cytat:

2019-03-25 21:17:02, EFKAKONEFKA33 napisał(a):
Cytat:

2019-03-25 19:36:15, andyopole napisał(a):
Biedny stworek, puszkami go zywisz? :-X



Przygotowuje się na Brexit.


W razie cuś daj znać. Podeślę makaron i smalec.*YAHOO*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

EFKAKONEFKA33

Post #5 Ocena: 0

2019-04-20 17:58:26 (5 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Obrazek
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

andypolo

Post #6 Ocena: 0

2019-04-20 22:45:48 (5 lat temu)

andypolo

Posty: 2980

Mężczyzna

Z nami od: 27-03-2010

Skąd: C-L-S

Prawdziwy mężczyzna z czterema jajami.:-)
Wesołych Świąt.

[ Ostatnio edytowany przez: andypolo 20-04-2019 22:46 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

tomaszzet

Post #7 Ocena: 0

2019-05-04 17:40:16 (5 lat temu)

tomaszzet

Posty: 7966

Mężczyzna

Z nami od: 09-05-2010

Skąd: South Yorkshire

Rozrabiaka musi być z Niebieskiego, skoro FB chce...
Pewnie jakąś heca z tego wyjdzie. Jakis agent, afera szpiegowska? Może tylko...
...nie te nogi podziwiał?

Obrazek

[ Ostatnio edytowany przez: tomaszzet 04-05-2019 17:42 ]

Polityczny inaczej

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #8 Ocena: 0

2020-06-05 20:20:48 (4 lata temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Dawno mnie tu nie było...



Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Padło dzisiaj z ust mojej Konefki hasło: spędźmy ten wieczór we dwoje. Ucieszyłem się, bo ona wiecznie ma mało czasu. Miota się przewaznie pomiędzy kuchnią a zaliczaniem gleby na rowerze i dla mnie momentami nie starcza czasu. Ewakuowałem się więc na górę, nablasamowałem jej kremikami, co by być pienknym i pachnącym. Wsadziłem sobie kwiatki na łeb, żeby atrakcyjniej wygladać. Nawet w jej ulubionym kolorze, niebieskim, zeby mi było do twarzy. Założyłem na rogi światełka, żeby mnie w tych ciemnościach sypialniano egipskich znalazla, bo trochę jakby jest przyślepawa. No i czekałem. Czekając, zdążyłem książkę poczytać, trochę pomalować, zdrzemnąłem się nawet międzyczasie. Z tego czekania tak zmarzłem, że musiałem sobie ocieplacze na rogi założyć. A tej jak nie było, tak nie ma. Jak się łaskawie zjawiła, miała jakiś dziwny wyraz twarzy i nakleiła mi taśme na pysk. Nie wiem co będziemy robili. Strach się bać. Jak poszła na chwilę do łazienki zdążyłem tylko szybki apel z prośbą o pomoc napisać. Jak przez jakiś czas zniknę, to proszę...zgłoście to do odpowiednich władz, bo przez tą taśmę nie wiem jak dzisiaj będzie przebiegał wieczór i jak skończę. Nie jestem pewien czy sie ekscytowac czy uciekać przez okno. Wasz Niebieski
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

karjo1

Post #9 Ocena: 0

2020-06-05 20:24:54 (4 lata temu)

karjo1

Posty: 20615

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

To nie tasma, to maseczka :].

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #10 Ocena: 0

2020-07-09 14:50:09 (4 lata temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Byłem dziś trochę niegrzeczny i Konefka postawiła mnie do kąta. Nudziłem sie tam przeokropnie, więc pobawiłem się w układanie ziarenek kawy, żeby zabic ten wlekący się czas

Obrazek


Konefka nie była zachwycona, tym co tam sobie pukładałem. Dla niedowidzących...napis, który stworzyłem to KOBIETA MNIE BIJE.

Po akcji z kawą Konefka wręczyła mi prezent. Troszkę byłem zdziwony, bo wpierw mi kazała karę odbębnić w kącie a teraz jakies nagrody. Kazała mi zamknąć oczy jak zakładałem swoj prezent. Załozyłem. Ładny. Nie wiem co tam jest nabazgrane, bo Konefka pisze jak kura pazurem, ale sama koszulka niczego sobie. Bendem wyrywał na nią laski

Obrazek
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 2 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,