MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

 

Postów: 1

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Alek1989

Post #1 Ocena: +1

2017-01-15 18:54:27 (7 lat temu)

Alek1989

Posty: 1

Mężczyzna

Z nami od: 15-01-2017

Skąd: NW10

Cześć.

Od dłuższego czasu mam w planach założyć kanał na YT. Generalnie wiąże się to z jakąś potrzebą uzewnętrzniania, kreatywności i po prostu żeby robić coś co sprawia przyjemność i łączyć to z pasją.

Tematyką tego kanału miałaby być powiedzmy podróż i takie życie codziennie w UK z racji, że tu mieszkam. Wiem, że jest dużo kanałów podróżniczych, natomiast ja chciałbym robić powiedzmy takie "reklamówki" z danego miejsca, czyli jechać w jakieś mało popularne miejsce (angielskie tradycyjne wsi, może jakieś ciekawe miejsca np. opuszczone) i nakręcić jak najlepszy materiał, który wyciągnie z niego wszystko co fajne i miłe dla oka. Możliwe, że z dodanym przeze mnie komentarzem. W miarę organizacji tego i ruszenia z kanałem, chciałbym trochę też pojeździć po świecie z podobnym zamiarem. Mógłbym określić, to jako kanał w stylu jak Krzysztofa Gonciarza czy Casey Neistata, z dużą dozą marginesu, gdyż nie mam zamiaru nikogo kopiować ani naśladować. Bardziej chodzi o inspirację. Dodam, że ani nie jestem filmowcem ani montażystą. Wszystkiego będę się uczyć powiedzmy na żywo, udowadniając, że zwykły człowiek powiedzmy może też mieć coś od życia itd.

Obawiam się, że to brzmi na tyle banalnie że spotkam się z odpowiedziami, że po co kolejny taki kanał itd. Chociaż z założenia chciałbym zrobić coś innego niż to co jest powszechne i powiedzmy, że miałby to być kanał "na poziomie".

W związku z tym chciałbym się spytać Was jako odbiorców co sądzicie o takim pomyśle? I czy mielibyście dla mnie jakieś ewentualne wskazówki? Lub porady w co powinienem iść, a w co nie? Co sami byście chcieli zobaczyć od gościa, który żyje w UK?

Będę ogromnie wdzięczny za wszystkie odpowiedzi.

Dzięki!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

stanislawski

Post #2 Ocena: 0

2017-01-15 20:42:38 (7 lat temu)

stanislawski

Posty: 7976

Mężczyzna

Z nami od: 10-04-2008

Skąd: Narnia

A rób...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,